Amiens – Bordeaux 1:3 (kon.) | Brest – Lyon 2:2 (kon.) | Lille – Štrasburk 2:0 (kon.)
Montpellier – Nîmes 1:0 (kon.) | Nantes – Rennes 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Méty 0:1 (kon.)
Toulouse – Angers 0:2 (kon.) | PSG – Remeš 0:2 (kon.)
FC Nantes
1:0 (0:0)
Stade Rennes
Středa 25.09.2019, 19:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:55:37)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:17.

Je konec tohoto ne příliš záživného utkání. Nantes dokázalo na své půdě porazit soupeře z Rennes 1:0. První půl hodina hry nenabídla vůbec nic, ovšem ve 32. minutě se domácí brankář Lafont dopustil faulu a Rennes získalo penaltu, ke které se postavil Niang, ale jeho zakončení k pravé tyči vyrazil gólman. Druhý poločas se vyvíjel podobně jako první půle a v 77. minutě po přezkoumání videa ukázal rozhodčí na penaltu tentokrát pro domácí, kterou si vzal na starost Touré, který ji proměnil. Konec zápasu už si Nantes pohlídalo a zvítězilo.

90+5

90+5
    Do vápna šel také brankář hostů Edouard Mendy, ale posléze se hosté dopustili faulu a je rozhodnuto.

90+4
    Rennes ale nyní ještě získalo rohový kop, když centr z levé strany zblokoval Dennis Appiah.

90+3
    Už to ale pomalu vypadá, že domácí ubrání těsný výsledek 1:0 a tři body tak zůstanou doma.

90+2
    Mahdí Abíd se tentokrát dopustil faulu na Da Silvu a Rennes bude mít k dispozici volný kop.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Tentokrát se faulu dopustil Raphinha, za který uviděl kartu žluté barvy.

88
    Ovšem volný kop hostujícího mužstva nepřinesl nic nebezpečného.

87
    Adrien Hunou šel k zemi po faulu protihráče a Stade Rennes má k dispozici standardní situaci.

86
    Ovšem protiútok hostujícího mužstva ani tentokrát nepřinesl nic zajímavého.

85
    Domácí se pokoušeli dostat dopředu po pravé straně, ale následná přihrávka byla zblokována a skončila pouze v moci Rennes.

83
    Nantes ovládá konec tohoto nudného zápasu a drží balón na svých kopačkách.

81
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Theoson Jordan Siebatcheu.

80
    Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč zůstal ležet na hrací ploše a je ošetřován.