Magnitogorsk – Barys 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
Jaroslavl – Riga 4:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
0:6 (0:4, 0:2, 0:0)
Ak Bars Kazaň
Středa 25.09.2019, 16:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:32:31)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka (Traktor Čeljabinsk)
    Lukáš Sedlák (Traktor Čeljabinsk)

Oba hráči do utkání nezasáhli kvůli zranění.

Statistiky utkání
    Střely na branku: 31-35
    Zblokované střely: 16-18
    Vyhraná vhazování: 17-39

Je dobojováno! Na tento zápas bude chtít Čeljabinsk co nejdříve zapomenout. Domácí po jedenácti minutách prohrávali o čtyři branky. Kazaň dominovala i ve druhé části hry, kdy přidala dvě branky. Třetí třetina se spíše dohrávala, o vítězi totiž bylo rozhodnuto!

59:22
    Rozběhla se poslední minuta utkání, Čeljabinsk se snaží o čestný zásah, ovšem směrem dopředu to dnes není ono.

58:32
    Kručinin je dnes asi nejaktivnějším hráčem domácích! Teď obkroužil branku a našel Popova, který z bezprostřední blízkosti nastřelil Reideborna.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Jedna z mála z hostujících chyb v rozehrávce v tomto zápase. Kručininovi ale v klíčové chvíli utekl kotouč z čepele hole.

57:07
    Tvrdá rána Galijeva z první! Kotouč pouze prosvištěl kolem horní tyče domácí branky, hosté zůstávají u puku.

56:17

55:12
    Dva střelecké pokusy domácích během početní výhody, to je poměrně málo. Přesilovka Čeljabinsku se už zase blíží ke konci.

54:38
    Před brankou teď o kotouč bojoval Koňkov. Reideborn ho měl pod kontrolou a domácí hráč může být rád, že nedostal dvě minuty za sekání.

54:17
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Matt Frattin – 2 min., sekání).

53:43
    Calof prováhal vhodný moment pro střelu a snažil se ještě přihrávat z otočky. S jeho pasem si poradila hostující defenziva.

52:58
    Poslední reklamní brejk v tomto zápase. Hráči Čeljabinsku by se už nejraději viděli v šatně, dnešní zápas jim vůbec nesedl.

52:04
    Přečíslení tři na dva! Na Galijeva číhala odkrytá branka, hostující hokejista však nedokázal usměrnit puk za přesouvajícího se Fedotova!

51:13
    A zase Fedotov! Domácí gólman ukryl puk ve své lapačce, vhazovat se bude po jeho pravé ruce, na ledě je druhá útočná trojice Kazaně.

50:22
    Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka třetí třetiny, Fedotov teď vyrážel kotouč betonem do rohu kluziště!

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 5. Cormier (Judin, Azevedo), 7. M. Gluchov (Chenkel), 7. K. Petrov (Wikstrand), 11. Osnovin (Žuravljov, Frattin), 26. Pedan (Frattin), 30. Zaripov (Galijev, Tkačov)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (7.–30. Děmčenko) – Virtanen, S. Těreščenko, Sergijenko, Karpuchin, Žiljakov (C), Kalinin, Jasinskij, Borodkin – Kosov, An. Popov, Kručinin – Calof (A), Malychin, Thomas – Truňov, Karlin, Fatějev – Šolochov, Šarov (A), Koňkov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Jarullin, Wikstrand, Ožiganov, Žuravljov, Pedan, Chenkel, Judin – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Tkačov, Galijev – Lukojanov (A), A. Michejev, M. Gluchov – Frattin, Osnovin, Fisenko – Voronkov.

Rozhodčí: Olenin, Soin – Gordenko, Sysujev