Nová Paka – Bílina 3:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 2:3 (po pr.)
Trutnov – Řisuty 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Šumperk – Opava 8:1 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 0:3 (kon.) | David Servis – Písek 7:4 (kon.) | Tábor – Klatovy 2:0 (kon.)
Kolín – Kobra 4:6 (kon.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | China Golden Dragon – Příbram 2:19 (kon.)
HC Trutnov
4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
HC Řisuty
Středa 25.09.2019, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 5. kolo

Přeji vám příjemný zbytek týdne, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů na počtenou. (20:11:41)

Je dobojováno! V třetí třetině se zpočátku ani jeden z celků neměl příliš do útoku, přesně čtyři minuty před koncem třetiny si ale vedení zpět vystřelil Trutnov, který do konce zápasu už svůj náskok nepustil. Tři body tak zůstávají v Podkrkonoší.

59:36
    Domácí dostali kotouč za modrou čáru a napadají.

59:13
    Formánek pálil od modré dvakrát mimo.

58:55
    Petr Jiroušek je na střídačce, Řisuty hrají v šesti.

58:55
    Tentokrát už ale zakázané uvolnění pískáno je a hosté si berou oddechový čas.

58:23
    Domácí vyhazují přes všechny čáry. Icing to však není a Buldoci musí útočit ze své třetiny.

57:35
    Hosté už musí do útoku, u kotouče jsou ale znovu Draci a Řisutům nechtějí dovolit závěrečný nápor.

56:00
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou čtyři minuty před koncem třetí třetiny do vedení. Přesnou přihrávku na levý kruh zužitkoval JAKUB JEDLIČKA perfektně střelou do levého růžku branky Řisut. Asistence: Jakub Martinec.

55:30
    Skvělý zákrok si připsal Ašenbrenner, když se dobře přesunul za střelou Krpaty.

54:53
    Kubinčák slibně obkroužil branku hostů, nic z toho ale nakonec nebylo.

54:22
    Střela Holuba z pravého kruhu skončila v náruči trutnovského gólmana.

53:16
    Střela Váchy od modré byla hokejkou jednoho z hostů sražena mimo svou původní trajektorii a až k brance nedoputovala.

52:28
    Kozák se sám vydal do útočného pásma už se rozhlížel, komu by mohl přihrát do výhodné situace. Žádný z jeho spoluhráčů však v útočném pásmu nebyl.

52:04
    Dnešní utkání sleduje 415 diváků.

51:28
    Okegawa přihrával Danovovi až na pomezí brankoviště, přihrávka mu však nesedla a odskočila mu z hokejky.

50:34
    Dlouhé přihrávky přes střední pásmo se domácím příliš nedaří a kotouč tak mají za Jirouškem znovu hosté.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 21. Starý (Kubinčák), 22. Janoušek (Chytráček, Fedulov), 23. Višňák (Semorád), 56. Jedlička (Martinec) – 1. Holub (Fortelka, Potechin), 16. Formánek (Vyskočil, Keszi), 39. Formánek (Keszi, Vencovský)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Pivrnec) – Vácha (A), Junek, Suk, Pražák, Kynčl, Kozák, Višňák – Krsek, Fedulov, Janoušek, Martinec, Semorád (C), Jedlička, Chytráček, Kubinčák (A), Svoboda, Poul, Starý, Tatar.
    HC Řisuty: Jiroušek (Smetana) – Bernáth, Potechin (C), Vencovský, Zderadička, A. Novák, F. Novák, Zavřel – Fortelka (A), Okegawa, Holub, Krpata (A), Vyskočil, Řepka, Hovsepyan, Danov, Formánek, Keszi, Patyk, Parshakov.

Rozhodčí: Jaroš – Gregar, Hradil.