Nová Paka – Bílina 3:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 2:3 (po pr.)
Trutnov – Řisuty 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Šumperk – Opava 8:1 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 0:3 (kon.) | David Servis – Písek 7:4 (kon.) | Tábor – Klatovy 2:0 (kon.)
Kolín – Kobra 4:6 (kon.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | China Golden Dragon – Příbram 2:19 (kon.)

Kobra právě vstřelila branku!
    Vybojovaný kotouč do branky dostává KAMIL BŘÍŠKA a tento zápas si připisuje hattrick! Vypadá to, že je dobojováno. Stav utkání 4:6. Asistence: Lukáš Tondr.

58:52
    Hosté vybojovali kotouč a dostali ho ze svého pásma.

58:36
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Dominik Šteiner – 2 min., krosček).

58:20
    Hra přerušena, Sochůrek má problém s maskou.

58:09
    Domácí to zkouší v 6 bez Sejpala.

58:09
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí tvoří tlak na branku Sochůrka, aby vyrovnali. Hosté brání o stošest.

56:18
    Domácí celek si vytváří několik šancí, ale hosté skvěle brání.

52:51
    Radek Jelínek si kličkou prohodil puk kolem hráče Kobry a dal se do střely. Sochůrek chytá a pozastavuje hru.

51:49
    David Šafránek ohl vyrovnat, ale jeho kotouč vyrazil Sochůrek svým ramenem.

50:27

50:12
    Domácí ihned dostali nabídku na vyrovnáví v přesilové hře.

48:27
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Vojtěch Šmíd – 2 min., podrážení).

47:38
    Tak jak domácí ve druhé třetině dali dva rychlé góly za sebou, totéž teď předvedli hosté a obrací zápas z 4:1 na 4:5. Autorem pátého důležitého gólu je KAREL DRAHORÁD. Asistence: Denis Heldák.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 15. Robin Martínek (Pýcha), 22. Petr Pýcha (Josef Malý), 30. Michal Procházka (Robin Martínek, Jan Stehlík), 31. Luboš Kozák (Robin Netušil, Patrik Mašín) – 22. Kamil Bříška (Tomáš Plíhal), 34. Dominik Novák (Tomáš Šťastný, Karel Drahorád), 37. Tomáš Plíhal (Kamil Bříška), 47. Kamil Bříška (Tomáš Mrkvička), 48. Karel Drahorád (Denis Heldák), 60. Kamil Bříška (Denis Heldák, Tomáš Mrkvička)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek O.) – Barták, Březina, Jelínek, Nutil, Pýcha, Hanzl, Pilný, Havelka – Procházka, Netušil, Kysela, Martínek R., Němec, Mašín, Semirád, Malý (C), Kozák, Stehlík, Zumr (A), Šafránek (A).
    HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Šteiner (A), Šefl, Knesl, Valík, Šmíd, Mrkvička, Drahorád – Šťastný, Smejkal, Hlinka, Novák, Heldák, Tondr, Petrov, Bříška (A), Plíhal, Hrubý, Antončík (C).

Rozhodčí: Zavřel – Gabriel, Zmeškal