Florida – Tampa 6:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)

Rangers si poradili s Islanders a ukončili sérii tří porážek v řadě

Artěmij Panarin vstřelil dva góly a rozhodl o výhře Rangers nad městským rivalem, Islanders ovšem mohli v první třetině několikrát skórovat nebýt fantastických zákroků Henrika Lundqvista. Konečný výsledek derby v MSG zní. New York Rangers 3 New York Islanders 1.

59:44 Artěmij PANARIN - 3:1

59:44
    Rangers právě vstřelili branku!
    Mika Zibanejad předvedl na modré obranné čáře důležitý obranný zákrok a ARTĚMIJ PANARIN zamířil střelou zápěstím téměř přes celé kluziště doprostřed prázdné brány! O výhře Rangers je rozhodnuto – 3:1! Asistence: Mika Zibanejad.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:41
    Thomas Greiss opustil bránu a Islanders zkouší vyrovnat při hře bez brankáře. Skóre je 2:1!

57:34
    Artěmij Panarin vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus zápěstím minul pravou tyč.

57:16
    Thomas Greiss ukryl střelu Rangers od modré čáry v lapačce a následuje poslední komerční přestávka.

57:01
    Marc Staal na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela bez přípravy skončila nad bránou Islanders.

55:16
    Derick Brassard se ocitl na vzdálenější levé tyči po přihrávce z pravého kruhu ve skvělé šanci, jenže puk usměrnil tečí těsně vedle! Málem 2:2!

54:50
    Islanders vypálili na bodu levého kruhu nepřesně a Alexander Georgijev zmrazil odražený kotouč pod lapačkou. Po přerušení následuje komerční přestávka.

53:32
    Brady Skjei vystřelil před vrcholem levého kruhu, jeho střela ale nebyla před bránou Islanders tečována.
    52:07 Jordan EBERLE - 2:1

52:07
    Islanders právě vstřelili branku!
    JORDAN EBERLE si nyní najel u pravé tyče na nádhernou žabku Mathewa Barzala zpoza brány a parádní střelou zápěstím vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Asistence: Mathew Barzal.

51:13
    Alexander Georgijev dobře ucpal prostor u své pravé tyče a střelu hostů z blízkosti vyrazil za svou bránu.

50:13
    Rangers se během pouhých deseti sekund dostali ke střele na pravém křídle, první ale skončila na výstroji Thomase Greisse, zatímco druhá byla velmi nepřesná.

48:35
    Pavel Bučněvič vystřelil na bodu levého kruhu a Thomas Greiss jeho střelu zápěstím úspěšně vyrazil.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 23. Kravcov (Skjei, Trouba), 31. Panarin (Bučněvič, Skjei), 60. Panarin (Zibanejad) – 53. Eberle (Barzal)

New York Rangers: Lundqvist (30. Georgijev) – Staal (A), Fox, Skjei, Trouba, Smith, Morrow – Panarin, Zibanejad (A), Bučněvič – Kravcov, Howden, Kakko – Lemieux, Strome, Fast – Haley, Andersson, O'Regan. Hlavní trenér: David Quinn.
    New York Islanders: Greiss (Gibson) – Pelech, Pulock, Leddy, Dobson, Toews, Mayfield – Eberle, Lee (C), Barzal – Bailey (A), Ho-Sang, Nelson (A) – Beauvillier, Brassard, Wahlstrome – Johnston, Bardreau, Fritz. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Furman South, Eric Furlatt. Čároví: Derek Amell, Brian Murphy

Diváci: 16450