Florida – Tampa 6:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
San Jose Sharks
Středa 25.09.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

Československá stopa v utkání:

Lukáš Radil (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:21 (06:44:01)

1. Brendan Guhle (ANA) 1+1
    2. John Gibson (ANA) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. Jakob Silfverberg (ANA) 1+1
    Anaheim se letos poprvé představil doma a dokázal vyhrát

Jonny Brodzinski a Brendan Guhle skórovali v první třetině krátce po sobě a rozhodli tak o osudu utkání. Sharks se bez útočných hvězd prosadili pouze jednou a prohráli již sedmý zápas v řadě. Konečný výsledek střetnutí zní. Anaheim Ducks 4 San Jose Sharks 1.

59:38 Derek GRANT - 4:1

59:38
    Anaheim právě vstřelil branku!
    DEREK GRANT na pravém křídle vybojoval puk a z mezikruží zamířil pod horní tyč prázdné brány!

59:29
    Chase De Leo dostal dvě minuty za nedovolené bránění a San Jose bude hrát ještě přesilovou hru.

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Ducks minuli odkrytou bránu San Jose a puk skončil na zakázaném uvolnění. Oddechový čas pro Anaheim.

58:09
    Aaron Dell opustil bránu San Jose a Sharks zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

57:26
    Joachim Blichfeld se vrátil z trestné lavice zpět na led a jeho střela z ostrého úhlu skončila na boční síti brány.

56:10
    San Jose mohlo skórovat v oslabení a dostat se na dostřel jedné branky, jenže John Gibson se mezi betony překonat nenechal! Skvělý zákrok.

55:12
    Joachim Blichfeld fauloval jednoho z hráčů Ducks, který se ocitl u levé tyče brány ve velmi slibné šanci, a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra Ducks.

54:46
    John Gibson si snadno poradil s nahozením San Jose a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

54:32
    Andreas Martinsen u levé tyče vystřelil z ostrého úhlu a Aaron Dell vkleče puk úspěšně vyrazil mimo bránu.

53:35
    Nikolaj Knyžov nyní vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a jeho táhlá střela skončila v náručí Johna Gibsona. Po přerušení hry je zde komerční přestávka.

52:40
    Cam Fowler je zpět na ledové ploše a San Jose nevyužilo další možnost na snížení. Ducks vedou 3:1.

51:40
    Tim Heed vypálil na vrcholu mezikruží a jeho prudká rána s příklepem minula pravou tyč brány hostí.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Martinsen (Silfverberg, Guhle), 15. Silfverberg (Rakell, Lundeström), 22. Guhle (Sprong, Shore), 60. Grant – 40. Brodzinski (Gambrell)

Anaheim Ducks: Gibson (Boyle) – Guhle, Fowler (A), Mahura, Del Zotto, Larsson, Holzer – Rakell (A), Lundeström, Silfverberg (A) – Martinsen, Shore, Sprong – Jones, Grant, Rowney – De Leo, Carrick, Sherwood. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    San Jose Sharks: Dell (Shortridge) – Dillon (A), Knyžov, Heed, Ferraro, Middleton, Prout – Meier (A), Gambrell, Radil – Suomela, Goodrow (A), Brodzinski – Chmelevski, Hamaliuk, True – Gregor, Čechovič, Blichfeld. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Travis Gawryletz, Darren Gibbs

Diváci: 13566