Chabarovsk – Vladivostok 1:2 (kon.) | Čerepovec – Minsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Kunlun 3:4 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Ufa 4:1 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Spartak Moskva – Jekatěrinburg 1:0 (kon.)
Spartak Moskva
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 26.09.2019, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:50:56)

Avtomobilist Jekatěrinburg: 28.

Je konec, Jekatěrinburg prohrává také druhý zápas v řadě fotbalovým výsledkem 0:1, po prohře na ledě Viťazu nestačil dnes na moskevský Spartak. V brance Avtomobilistu podal opět skvělý výkon Jakub Kovář, ale co je to platné, když útočná fáze Jekatěrinburgu nefunguje.

59:58
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Martinš Karsums – 2 min., sekání).

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:35
    Dan Sexton (Jekatěrinburg) v šanci, z prostoru před brankou přestřeluje! Následně Hudáček chytá další střelecký pokus hostů a přerušuje hru.

59:15
    Alexandr Chochlačov (Spartak Moskva) znovu v akci, tentokrát zkusil trefit odkrytou branku soupeře, ale jeho střelu zachytil bránící Bodrov.

58:48
    Alexandr Chochlačov (Spartak Moskva) podržel puk za odkrytou brankou Avtomobilistu, kde ho ale protihráči připravili o puk.

58:15
    Hosté to zkouší v šesti, Jakub Kovář na střídačce.

57:50
    Těžko říci, co by hostům pomohlo... Spartak urputně brání těsné vedení.

57:30
    Jevgenij Mozer (Jekatěrinburg) dlouho vyčkával na zakončení, nakonec se dostal ze střelecké pozice, vystřelil, ale branku Spartaku přestřelil.

57:05
    Hostům se čas povážlivě krátí a je na nich vidět křeč.

55:48
    Vhazování po pravici Hudáčka, hosté sice vyhráli buly, ale pak puk domácí dokázali odpálit pryč.

55:23
    Nebude to zakázané uvolnění Spartaku, hosté musí zabrat a dojet si pro puk za branku Jakuba Kováře.

54:18
    Také Pavel Dacjuk (Jekatěrinburg) se nezmohl na nic jiného, než od modré dělovkou orazítkovat zadní mantinel.

53:44
    Jekěrinburg se opět dostává do útoku, ale místo nájezdu na branku to znovu útočník zaváží do rohu a poté za branku, kde ztrácí branku.

53:20
    Zavezení puku do rohu a následně ztráta puku, takto končí většina útočných výpadů Avtomobilistu.

52:45
    Žalostný pohled na útočnou hru Jekatěrinburgu, hosté se omezují jen na střely z dálky a tím vše končí.

51:56
    Poslední gól vstřelil Avtomobilist v čase 26:25 domácího utkání právě se Spartakem. Toto je tak již šestá třetina, kdy hosté neskórovali.

50:40
    To jsme již v poslední desetiminutovce třetí třetiny, hosté stále nedali gól, vyhrají domácí fotbalovým výsledkem?

50:20
    Dan Sexton (Jekatěrinburg) upadl v útočném pásmu, čímž hosté přišli o pásmo.

49:38
    Hosté s pukem za vlastní brankou, je vidět, že Spartak přece jenom ubral na tempu.

49:07
    Spartakovci s pukem ve středním pásmu, Maxim Cyplakov nepřešel přes dvojici bránících hráčů Jekatěrinburgu.

47:38
    Zblokovaná střela od modré, v podání Jekatěrinburgu, puk končí vedle branky Hudáčka.

46:42
    Ani legendární Pavel Dacjuk (Jekatěrinburg) zatím ve svém druhém zápase nedokázal skórovat.

45:35
    Vitalij Popov (Jekatěrinburg) se prezentuje pohotovou střelou zápěstím, z mezikruží, Július Hudáček (Spartak Moskva) si po delší době připisuje zákrok.

45:02
    Robin Hanzl (Spartak Moskva) bojuje o puk za brankou Avtomobilistu, úspěšnější je ale Nikita Trjamkin (Jekatěrinburg).

44:38
    Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) zavezl puk do útočného pásma, na ledě i Robin Hanzl.

43:32
    Ivan Višněvskij (Jekatěrinburg) chtěl za pukem do útočného pásma, pak si to ale rozmyslel a raději střídal.

43:15
    Avtomobilist přečkal oslabení, to může být hodně důležitý moment pro hostující tým.

42:48

41:53
    Dělovka Robina Hanzla, z pravé strany, která povalila Jakuba Kováře v brance Avtomobilistu, gól z toho není.

41:38
    Jekatěrinburg stále uzamčen ve vlastní třetině, při oslabení.

41:15
    Spartakovci bojují o puk v rohu útočného pásma a jsou úspěšní.

41:00
    Šance pro Spartak navýšit vedení.

40:48
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., držení).

40:36
    Július Hudáček (Spartak Moskva) sklapl včas své betony, kam zamířil z levé strany najíždějící Nigel Dawes (Jekatěrinburg).

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:15.

Je za námi dalších dvacet minut, které již, díky bohu, nabídlo alespoň jeden gól. Ten padl do branky v útoku totálně marného Jekatěrinburgu, který již druhý zápas v řadě předvádí totální útočný zmar.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:22
    Vhazování ve středním pásmu, hosté získávají puk a nahazují ho do třetiny Spartaku.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:50
    Jekatěrinburg v útočném pásmu, domácí drží soupeře u mantinelu.
    38:06 Gól potvrzen, domácí se ujímají vedení.

38:06
    A gól je potvrzen, domácí tak vedou 1:0!

38:06
    Vypadá to, že před Kovářem byla patrná možná přihrávka rukou v podání Juňkova... tak uvidíme.
    38:06 Bude se zkoumat video...

38:06
    Tak ale pozor, gól se ještě bude zkoumat na videu!
    38:06 Martinš KARSUMS - 1:0

38:06
    Spartak právě vstřelil branku!
    Světe div se, padl gól! Alexej Grišin (Spartak Moskva) vypálil od modré, Jakub Kovář střelu vyrazil vedle sebe, kde číhal MARTINŠ KARSUMS, který doklepl puk do odkryté branky. Asistence: Michail Juňkov a Alexej Grišin.

37:16
    Nigel Dawes (Jekatěrinburg) dostal přihrávku na levou stranu, odkud to zkouší z první, ale branku míjí.

36:40
    Spartak se dostal do přečíslení tři na dva, ale Alexandr Chochlačov nepochopitelně zaváží puk do rohu a není z toho vůbec nic.

35:40
    Domácí pouze prodlužují puk do útočného pásma, hrát ale mohou hosté.

35:00
    Posledních pět minut druhé třetiny, Nikita Trjamkin (Jekatěrinburg) nezachytil pas na útočné modré a hosté ztrácí výhodu.

34:30
    Michail Mamkin (Jekatěrinburg) vypálil z levé strany, od modré, ani Július Hudáček se nenechal zaskočit.

33:38
    Patrik Hersley (Spartak Moskva) to zkouší od modré čáry, Jakub Kovář (Jekatěrinburg) ukryl jeho střelu v lapačce.

33:10
    Nicméně co je hostům platný jakýkoliv tlak, když se neuvěřitelně trápí v koncovce.

32:27
    Až nyní, po špatné přihrávce Alexandra Kučerjavenka (Jekatěrinburg), se domácí osvobodí.

31:55
    Jekatěrinburg stíhá protáčet hráče, díky blízkosti střídačky a domácí jsou pod velkým tlakem.

31:08
    Brooks Macek (Jekatěrinburg) netrefuje z levé strany branku Spartaku, který se nemůže vymanit z vlastní třetiny.

30:40
    Nigel Dawes (Jekatěrinburg) v dobré pozici, na levé straně, v kruhu pro vhazování, jeho střelu zápěstím ale Július Hudáček dokázal vyrazit.

29:57

29:40
    Jakub Kovář (Jekatěrinburg) při vlastním oslabení stále bez práce, to není dobrá vizitka domácích.

29:22
    Jenže Spartak si vůbec při přesilové hře neví rady, hosté se v pohodě brání.

28:45
    Alexandr Chochlačov (Spartak Moskva) špatně přihrál, puk vypíchl bránící hráč Jekatěrinburgu.

28:25
    Tak snad se dočkáme gólu při této přesilové hře domácích, kteří jsou již nastěhováni v útočném pásmu.

27:57
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Maxim Berezin – 2 min., hákování).

27:21
    Od modré vypálil Arťom Fjodorov (Spartak Moskva), Jakub Kovář střelu viděl a puk chytil.

27:00
    Robin Hanzl (Spartak Moskva) ztratil puk v útočném pásmu a domácí se musí bleskově vracet zpět.

26:02
    Jekatěrinburg v útočném pásmu, dělovka Bodrova míří vedle branky.

25:10
    Puk ve středním pásmu, to ale znovu velmi dobře hlídá Jekatěrinburg.

24:35
    Spartakovci zachycují puk ve středním pásmu, při přechodu přes útočnou modrou o něj ale zase přicházejí.

24:05
    Brooks Macek (Jekatěrinburg) si pohotově stáhl puk ze vzduchu na led, to již byl ale těsně před brankou Spartaku, kde Hudáček nepustil puk za svá záda.

23:22
    Július Hudáček (Spartak Moskva) za vlastní brankou zastavuje nahozený kotouč a hned rozehrává.

22:21
    Po přečkaném oslabení se Spartak opět dostal do útoku, střela z pravé strany ale končí z a brankou.

22:00

21:47
    Hra přerušena, puk se dostal nad plexisklo, vhazovat se bude ve třetině Spartaku.

21:15
    Díky vyhranému vhazování se domácí osvobozují a dostávají puk ze třetiny.

21:02
    Až nyní zakročil Július Hudáček (Spartak Moskva), který skryl puk po střele Platta.

20:45
    Hosté stále v útočném pásmu, na ledě lajna s Pavlem Dacjukem, i tak je ale zatím Július Hudáček bez práce.

20:15
    Avtomobilist má v úvodu druhé třetiny výhodu přesilové hry, dočkáme se prvního gólu zápasu?

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:18.

První třetina u konce, Jekatěrinburg, stejně jako v minulém zápase na ledě Viťazu, znovu nevstřelil gól... střelecká mizérie hostů tak pokračuje již hodně dlouho. Ani v dnešním duelu si hosté zatím nějaké ty šance nevytvořili. Naopak byl to Spartak, kdo byl nebezpečnější.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

20:00
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., vysoká hůl).

19:32
    Avtomobilist dostává puk do třetiny soupeře, to nyní hostům stačí.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, stále čekáme na první gól.

18:18
    Prodloužení puku v podání Spartaku, hraje se dlouho bez přerušení.

17:56
    Rychlá akce domácích, kterou chtěl zakončit Denis Kokarev, jenže ten netrefil ideálně puk.

17:34
    Maxim Gončarov (Spartak Moskva) zaváhal ve vlastní třetině, ale ještě svou chybu napravil.

16:13
    Útočné akce Spartaku jsou zatím mnohem nebezpečnější, Jakub Kovář (Jekatěrinburg) má zatím více práce, než Július Hudáček (Spartak Moskva).

15:50
    To ale bylo v podání hostů všechno, hrají domácí.

15:19
    Středem zavezl puk do útočného pásma Alexandr Kučerjavenko (Jekatěrinburg).

14:18
    Avtomobilist v útočném pásmu, dělovka Mamkina od modré netrefuje branku.

13:58
    Jakub Kovář si připsal dva velmi dobré zákroky, oba týmy střídají.

13:21
    Další ofsajd zastavil útočnou akci domácích, Martinš Karsums byl nyní příliš rychlý.

12:43
    Maxim Cyplakov (Spartak Moskva) přejel příliš rychle útočnou modrou čáru a je pískán ofsajd.

12:15
    Spartakovci s pukem ve vlastní třetině, Jekatěrinburg dobře hlídá střední pásmo.

11:12
    Robin Hanzl (Spartak Moskva) za brankou Jakuba Kováře.

10:40
    Kaspars Daugavinš (Spartak Moskva) to zkusil z levé strany, ale Jakub Kovář v poklidu puk chytá do své lapačky.

10:08
    Hra opět přerušena, úvodní desetiminutovka nabídla svižný hokej, ale čekáme na první gól.

08:46
    Spartak se dostal po levé straně do třetiny Jetěrinburgu, ale špatnou přihrávkou se domácí sami o pásmo připravují.

08:30
    Jakov Rylov (Spartak Moskva) s pukem za vlastní brankou, domácí rozehrávají.

07:20
    Avtomobilist znovu v útočném pásmu, ale jen na chvíli, pak hrají domácí.

06:50
    Brooks Macek (Jekatěrinburg) si nabruslil po pravé straně do útočného pásma, pak ale nedokázal přihrát.

06:12
    Odpískán icing Spartaku, hra se tak vrátí před Hudáčka.

05:49
    Jekatěrinburg pouze odevzdává puk a hosté střídají.

05:20
    Georgij Bělousov (Jekatěrinburg) se snažil dostat ke střele před brankou Spartaku, dobrou práci Ale odvedl obránce Alexej Grišin.

04:58
    Zatím se hraje hodně svižný hokej, zásluhou obou mužstev, hosté v útočném pásmmu.

04:34
    Alexandr Chochlačov (Spartak Moskva) se prodral přes jednoho bránícího hráče, na tom druhé ale ztroskotal.

04:02
    Július Hudáček (Spartak Moskva) v brance zůstal ale bez práce, při útočným manévrech formace Pavla Dacjuka.

03:26
    Hosté v útočném pásmu, na ledě formace s legendárním Pavlem Dacjukem.

02:57
    První necelá tříminutovka patřila domácím, Spartak se žene do útočení.

02:21
    Jakub Kovář (Jekatěrinburg) znovu přerušuje hru, vhazuje se po jeho pravici.

01:22
    Nikita Trjamkin (Jekatěrinburg) neubránil Stoljarova, ten si sjel před Kováře, který jeho střelu chytá a přerušuje hru.

00:41
    Puk míří za branku Spartaku, hosté se ho snaží vydolovat, ale hrají domácí.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Spartak Moskva: J. Hudáček (Chomčenko) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Grišin, Kulik, Trišin – Daugavinš, Karsums, Juňkov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, Kokarev, Nikoncev – Šaškov, Cyplakov, Šablovskij – Talalujev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – D. Bodrov, Mamkin, Alexej Vasilevskij, I. Višněvskij, Trjamkin, Berezin, Valitov – Holland, Sexton, Obidin – Dacjuk, Dawes, Macek – Bělousov, Platt, Kučerjavenko – Mozer, Chripunov, V. Popov – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Juďakov, Fatjejev – Kučava, Lazarev.

Možná československá stopa v utkání

Robin HANZL (SPM)

Július HUDÁČEK (SPM)

SPARTAK MOSKVA
    Moskevský Spartak má na svém kontě po jedenáctí zápasech pouhých devět bodů, což je hodně nelichotivá bilance. Je až s podivem, že tento zatím trápící se tým dokázal vyhrát v předminulém kole právě na ledě zatím velmi dobře hrajícího Jekatěrinburgu, jinak lídra konference. Předtím třikrát prohrál a poté znovu prohrál – v zatím posledním kole prohrával Spartak doma 2:4 s Ufou...

AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG
    Avtomobilist přicestoval k dnešnímu utkání do Moskvy v pozici lídra Východní konference, což je pozice, na kterou si v Jekatěrinburgu musí zvykat... Avtomobilist má po deseti odehraných kolech sedmnáct bodů a čtyřbodový náskok před druhou Ufou. Vítězná série Jekatěrinburgu se zastavila na čísle osm, kdy bilanci kazí poslední dva zápasy, které Avtomobilist prohrál. Nejprve doma s dnešním soupeřem Spartakem Moskva 2:4 a poté ve šlágru kola na ledě Viťazu, kde rozhodl o vítězství domácích jediný gól v prodloužení.

Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž SPARTAK MOSKVA přivítá na svém stadionu AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.