Ústí n. L. – Vítkovice 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:1 (0:1)
MFK Vítkovice
Pátek 27.09.2019, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Fotbalistům Ústí nad Labem se podařilo vyrovnat v 68. minutě prostřednictvím Lukáše Matějky, když o tři minuty později se prosadily pro změnu Vítkovice. Gól hostů ale nebyl pro útočný faul uznán, a tak i po velkém tlaku Army v závěru, se oba celky rozešly smírně.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:56:03)

90+4
    Konec zápasu po nastavení tří minut a osmi sekund ve druhé půli.

90+3
    Marek Krátký i Jiří Miskovič neprostřelili zeď soupeře.

90+2
    Arma bude zahrávat přímý volný kop ze středu ze vzdálenosti přibližně dvaceti pěti metrů od brány.

90+1
    Domácí si nyní hodně oddechli. Do zakončení se hrnul Marián Kovařík, defenziva Army zasáhla na poslední chvíli.

90+1
    Hlavní rozhodčí Pavel Královec nastaví tři minuty.

90
    Poslední střídání Vítkovic. Lukáše Buchvaldka nahradí Lukáš Kania.

87
    Naposledy zasáhne do sestavy trenér domácích. Tomáše Vlčka nahradí Ondrej Jakubov, přestože ke střídání byl původně připraven někdo jiný. Zajímavý manévr Aleše Křečka.

86
    Michal Stříž zblízka nechal vyniknout také Mariána Tvrdoně.

85
    Druhé střídání hostů. Ondřeje Chvěju nahradí Jan Suchan.

85
    Josef Květon hlavním hrdinou! Marek Krátký se octl ve středu v tutové šanci, rychlým skluzem se stihl brankář hostů přesunout a držet naděje Vítkovic na bodový zisk.

83
    Po centru Filipa Zorvana přestřelil Martin Motyčka.

82
    Domácí budou zahrávat standardní situaci na útočné polovině.

Dnešní utkání sleduje 465 diváků.

80
    Severočeši se nechtějí spokojit s remízou a ziskem jednoho bodu a snaží se o obrat.

77
    Lukáš Matějka pálil z dobré střelecké pozice vedle, branka by ale kvůli ofsajdu stejně uznána nebyla (na ofsajdy 2:3).

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 68. Matějka – 19. Chvěja

Karty:   72. J. Peterka (UNL) – 33. Matěj (VIT)

Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:19.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Krátký, T. Vlček (87. O. Jakubov), Pimpara, Prošek – M. Bílek (61. Miskovič), J. Peterka, M. Valenta (61. Drame) – D. Richter – Bassey, Matějka. Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
    Náhradníci: J. Plachý – Strada, Drame, Miskovič, O. Jakubov, Jirkovský.

MFK Vítkovice: Květon – Surzyn, Holiš, V. Cverna (C), Stříž – Motyčka, Matěj (76. M. Kovařík) – Buchvaldek (90. Kania), Zorvan, Klusák – Chvěja (85. Suchan). Trenéři: Jiří Balcárek, Miroslav Paul.
    Náhradníci: Simkanič – Martišiak, Praus, Kania, Suchan, M. Kovařík.

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Hurych; delegát: Liba; technický delegát: Hubička