Poruba – Šumperk 3:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.) | Přerov – Warriors Brno 6:1 (kon.)
Kobra – Kralupy n. Vltavou 0:1 (kon.) | Žďár n/S – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Chrudim – Písek 5:6 (kon.)
HC Kobra Praha
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Pátek 27.09.2019, 18:45 • Zimní stadion Kobra, Praha • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:01:39)

A je konec! Kralupy vítězí nad Kobrou po vyrovnaném utkání 1:0, a získávají tak důležité doby do extraligové tabulky.

V první třetině toho moc k vidění nebylo, Jan Ksandr sice po faulu měl možnost zahrávat trestné střílení, nakonec ale puk mezi betony Matěje Halamky neprotlačil.

První gól zápasu přišel až ve 25. minutě, když po nahození Františka Janušky domácí gólman Matyáš Ondrík vyhodil puk pouze k Jonášovi Markovi, který dobrou střelou překonal přesouvajícího se brankáře.

Ve třetí třetině toho krom samostatného úniku Tomáše Soukupa na branickou branku k vidění nebylo. Kralupy tak po šedesáti minutách hry vyhráli tím nejtěsnějším možným způsobem 1:0.

59:56
    Puk vylétl z třetiny, rozhodčí ukazuje do obranné třetiny Kralup. Poslední šance Kobry na vyrovnání.

59:46
    Ondřej Škutina nedokázal svůj pokus od modré umístit mezi tři tyče kralupské branky. Kralupy jsou velmi blízko výhře.

59:36
    Oddechový čas pro domácí.

59:36
    Závar před hostující brankou ukončuje Matěj Halamka dobrým přilehnutím puku. Do konce zápasu už zbývá něco mála přes dvacet sekund. Dokáže Kobra ještě vyrovnat?

59:26
    Kobra bez brankáře!

58:43
    Z tlačenice v rohu kluziště vycházejí lépe hosté, kteří tak můžou pokračovat ve svém útoku.

58:00
    Dvě minuty do konce zápasu.

57:18
    Tak to mohl být rozhodující gól! Tomáš Soukup ujížděl sám na domácí branku, udělal jednoduchou kličku do strany a bekhendem vystřelil pod víko branky. Hostující fanoušci, kteří navštívili zimní stadion v nemalém množství, se radovali z gólu. Matyáš Ondrík ale puk díky výbornému zákroku lapačkou za svá záda nepustil.

56:55
    Závar před hostující brankou gólem nekončí, obráncům se podařilo pražské útočníky odstavit od puku.

56:34
    Zakázané uvolnění Kralup.

55:56
    Střelu od modré Matěj Halamka schoval ve výstroji. Klatovy jsou velmi blízko tříbodovému zisku.

54:52
    Jakub Cichoň se špatným zpracováním vyhnal pryč z třetiny. Ještě se do ní pokusil vrátit, což už rozhodčí posoudil jako ofsajd.

54:47
    Tomáš Kleveta nestihl z útočné třetiny vyjet dřív, než se do ní dostal Štěpán Binko, což rozhodčí posoudil jako úmyslný ofsajd. Vhazovat se tak bude před brankou Kralup.

54:00
    Vyrovnání teď měl na hokejce Mansúr Káninský, z nadějné pozice z hranice pravého kruhu z vhazování ale příklepem hostující branku přestřelil.