Sparta – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 3:2 (kon.) | Chodov – Střešovice 13:10 (kon.)
Česká Lípa – Liberec 3:2 (kon.) | Black Angels – Pardubice 11:10 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
FBC Liberec
Pátek 27.09.2019, 19:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 3. kolo

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky: 6. Tichý (TS), 7. Krajcigr (TS), 8. Jansa (Hřebřina) – 29. Kořínek (Baudisch), 60. Kopecký (Bitman). Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:1. Diváci: 316. (21:08:01)

Prázdnou branku Česká Lípa ani při rozehrávce ze tří metrů proti zdi hráčů nevyužila, ale to jim líto být nemusí, protože utkání končí vítězstvím na domácí straně! Do utkání vstoupili lépe právě domácí, kteří využili dvě trestná střílení během minuty a následnou trefou Dominika Jansy si zařídili vítězství už v osmé minutě utkání. Liberec sice od druhé třetiny Lípu jasně přehrával, netlačil se ale dostatečně do koncovky a to se jim i přes dvě branky v 29. a 60. minutě stalo osudným. Body tak bere Česká Lípa, pro které to znamená první vítězství a posun z tabulky bezbodovců.
    Ode mne je to pro dnešek vše a já vám přeji hezký zbytek večera a hezký víkend.

Nejlepší hráči utkání:
    Liberec: Lukáš Kořínek (1+0)
    Česká Lípa: Jan Dvořák (14 zákroků, dvě obdržené branky)

59:34
    Liberec jde all-in! Hraje s prázdnou brankou a v šesti!
    59:15 Jakub KOPECKÝ - 3:2

59:15
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec ještě dramatizuje poslední minutu třetiny! Po zákroku Dvořáka míček skončil za mantinelem. Jan Bitman rychle rozehrál na JAKUBA KOPECKÉHO, který okamžitě vystřelil a trefil prostor mezi nohou gólmana a pravou tyčí! Asistence: Jan Bitman.

59:07
    Domácí staví zeď před brankou, která je i úspěšná.