Slavia – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Vsetín 2:3 (kon.)
Motor ČB – Přerov 3:2 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 1:4 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:0 (kon.) | Třebíč – Sokolov 4:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Baník Sokolov
Sobota 28.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 8. kolo

A máme za sebou i třetí třetinu dnešního utkání. V té si vedli o poznání lépe opět domácí, kteří si nechtěli stav z předchozí třetiny 2:2 připustit a napadali co to šlo. To ukázali ihned ze začátku třetiny, kdy dokázal Ladislav Bittner využít posledních pár sekund přesilové hry a navýšil stav utkání na 3:2. Poté se hra v průběhu třetiny přesouvala ze strany na stranu. Domácí si nechtěli pustit hosty k tělu a drželi se co nejvíce času ve středním či útočném pásmu. Z toho sice už další gól vytěžit nedokázali, ale nedovolili soupeři větší pokusy o srovnání či otočení stavu utkání. Hosté se v závěrečných minutách pokusili o hru v šesti mužích na ledě, která se náhle proměnila v přesilovou hru pro Třebíč a v jeden okamžik dokonce 5 na 3. Tu již Sokolov dokázal stáhnout pouze na 5 na 4 a do prázdné brány se nakonec trefil Denis Kusý v čase 59:16. Tím si domácí potvrdili dnešní vítězství a berou si další tři body do své sbírky.

Z dnešního onlajn přenosu to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:51:36)

59:57
    Poslední střela Formana končí v jednom z obránců.

59:24
    Nedvídek rozehrává kotouč zpoza své brány a spíše se snaží odehrát poslední sekundy před koncem třetiny v klidu.
    59:16 Denis KUSÝ - 4:2

59:16
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A máme zde gól do prázdné brány hostů, o který se zasloužil Denis KUSÝ a navyšuje stav utkání na 4:2. Asistence: Nedvídek.

58:40
    Domácí poslední minutu a pár sekund před koncem třetiny mají výhodu přesilové hry 5 na 3. Nyní jeden z hráčů domácích pálí na opět prázdnou bránu a trefuje tyč!

58:26
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Matěj Zadražil – 2 min., příliš mnoho hráčů).

58:15
    Kuchař je zpět v bráně. Vhazování si berou na své hole domácí a od modré čáry se pokouší nahodit kotouč Forman, který trefil pouze rozhodčího.

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:12
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Michálek – 2 min., hákování).

57:35
    Kadeřávek se osvobozuje ze sevření vyvezením kotouče ven ze třetiny a hosté hrají bez brankáře! Jekel čelil dvěma střelám a sérii vyloučení, která ale všechna ustál.

56:53
    Kratochvíl předává kotouč Kusému, kterého dobře atakuje obrana Baníku a nepouští ho do větších šancí.

55:46
    Domácí si drží útočné pásmo, ze kterého se snaží Baník mermomocí dostat, to se mu po chvíli daří, nepouští domácí k většímu nátlaku a sám se dostává do příležitosti založit útok.

54:49
    Vhazování před Jekelem si berou domácí a míří ihned před Kuchaře, kde je ale dobře brání hráči Sokolova.

54:37
    Rychlý průjezd hráčů Baníku přinesl také střelu, kterou musel Jekel likvidovat svým betonem. Ten si situaci pohlídal.

53:24
    Král se rozjíždí přes střední pásmo s Nedbalem a přichází série střel na Kuchaře. Tomu jedna z nich projela přímo mezi betony a po následném průjezdu a promenádě puku na brankovišti si mohli hráči baníku oddechnout. Nyní měli štěstí.

53:22
    Jekel drží kotouč mezi betony. Vhazovat se bude před bránou domácích.

52:25
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí a míří před Kuchaře. Za jeho brankou se pokoušel ukořistit kotouč Šťovíček, toho ale dobře bránili dva hráči Baníku a mohli tak založit vlastní útočnou akci směrem na Jekela.

52:10
    V rohu bojují o kotouč dva hráči z nichž je úspěšnější hráč Sokolova, který ho vyváží do středního pásma.

51:52
    Vhazování před Kuchařem si berou domácí a Vodný rozjíždí útok za bránou Baníku.

51:33
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté, ale po chvilce jsou na koni opět domácí a míří ihned za Kuchařem.

51:25
    Odpískán ofsajd domácích.

51:00
    Vhazování před Jekelem si berou hosté, Vodička pálí od modré čáry, jeho pokus ale míří mimo bránu Jekela.

50:25
    Král nahazuje kotouč na Kuchaře, ten si toto nahození pohlídal. Poté ale přichází střela od modré čáry, která míří vysoko do vzduchu po odrazu od betonu Kuchaře a až do ochranné sítě. Tím akce končí.

49:36
    Vodnému se zachycená přihrávka odrazila od hole a přímo na hokejku jeho protihráče, který tak mohl opustit své obranné pásmo a rychle založit protiútok.

48:57
    Osmík místo rozehrávky přenechal kotouč svým spoluhráčům ve středním pásmu a míří na střídačku.

48:27
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, nahazují puk za Kuchaře, který ho ale zastavuje a přenechává svým spoluhráčům.

48:24
    Odpískán ofsajd hostů.

47:30
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté. Ti se dostávají za bránu Jekela, kde se ale příliš dlouho neohřáli díky dobré obraně domácích a musí se tedy vracet rychle do středního pásma.

46:43
    Kadeřávka pronásleduje Havlát jako jeho stín a nedaří se mu ho setřást. Nakonec ale dokázal rozehrát přes střední pásmo puk na své spoluhráče a posílá je do útoku.

45:58
    Havránek rozehrává kotouč přes střední pásmo, kde je ale Sokolov úspěšnější, ti si berou čas k rozehrávce a stahují se před Kuchaře.

45:43
    Vhazování před Jekelem si berou hosté, Michálek posílá kotouč za bránu domácích, kde se ho zmocnila třebíčská formace.

45:40
    Zakázané uvolnění Třebíče.

45:00
    Osmík se dostává přes střední pásmo až k Jekelovi, tam se o něj ale postarala třebíčská obrana a míří zpět ke Kuchařovi.

44:00
    Domácí rozehrávají kotouč zpoza své vlastní brány, to se jim nakonec daří až před Kuchaře, tam se ale moc dlouho neohřejí a musí zpět do středního pásma po zákroku obrany Baníku.

43:15
    Vodný nahazuje kotouč za bránou na modrou čáru, odkud přichází střela a následná dorážka před bránou Kuchaře, ta mu ale končí v klíně a bude se vhazovat před bránou hostů.

42:26
    Rohan se dostal ke kotouči za bránou Jekela, ale ne moc na dlouho. Třebíčská obrana byla pozorná a o puk ho zavčas připravila.

41:45
    Vhazování před Jekelem si berou domácí, ale nedokázali se dostat přes střední pásmo, kde je zastavila obrana hostů.
    40:32 Ladislav BITTNER - 3:2

40:32
    Za brankou udělal hezkou otočku Tadeáš Král a pokusil se zasunout kotouč pod betony Kuchaře, to se mu ale nakonec nepodařilo a puk se dostal na hůl Ladislava BITTNERA, který stál ihned před bránou a zasunul puk do brány hostů on, tentokrát úspěšně a navýšil tak stav utkání na 3:2. Asistence: Král.

40:02
    Úvodní vhazování třetí třetiny si berou na své hole domácí a míří ihned před Kuchaře. O první střelu se pokusil Bittner, ta ale minula bránu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:09.

Druhá třetina disponovala o poznání srovnanějším tempem a výkonem obou mužstev. To se projevilo nejen srovnatelným počtem napadání a úniků, ale i v čase 28:24, kdy se na Sokolov usmálo štěstí a dobře povedená kombinace a srovnali stav utkání na 1:1. Třebíč si ale nenechala takový průběh utkání líbit a v čase 32:11 se opět dostala do vedení díky Robertu Havlátovi, kdy navýšila stav utkání na 2:1. Baník ale přidal na otáčkách. Netrvalo dlouho a měli jsem zde opět vyrovnaný stav utkání, kdy se v čase 36:13 prosadil Sebastian Gorčík a srovnal stav utkání na 2:2. Do konce třetiny jsme ještě byli svědky přesilové hry na straně Třebíče, která nepřestala s nátlakem do poslední vteřiny a při nástupu do třetí z nich bude mít 40 sekund přesilové hry k dobru.

Máme před sebou ještě jednu dvacetiminutovku a s ní i spoustu šancí a příležitostí na obou stranách. Kdo si dnes odnese cenné body? To se dozvíme již za pár okamžiků.

40:00

39:37
    Kusý kombinuje s Formanem, ten pálí a přichází následná série dorážek. Těm ale Kuchař opět úspěšně odolal a vše bezpečně pokryl.

39:03
    Nedvídek kombinuje se Šťovíčkem, ale hosté jsou pozorní a vyhazují kotouč ven ze třetiny.

38:42
    Vhazování před Kuchařem si berou domácí.

38:41
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Adam Rulík – 2 min., podrážení).

38:31
    Domácí mají výhodu.

37:35
    Šťovíček se rozjíždí před Kuchaře, kde na něj přichází následně série střel a dorážek, kterým zatím odolává. Domácí ale ještě neřekli své poslední slovo!

37:05
    Hosté vyhazují kotouč zpoza své brány až za Jekela.

36:58

36:47
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., hákování).
    36:13 GORČÍK - 2:2

36:13
    Baník právě vstřelil branku!
    A máme tu další srovnání stavu utkání! Sebastian GORČÍK vystřelil na Jekela od modré čáry a jeho pokus proklouzl brankáři domácích pod lapačkou. Stav utkání je tak 2:2. Asistence: bez asistence.

35:38
    V pravém rohu kluziště o kotouč bojují tři domácí a dva hosté, kteří jsou ale nakonec úspěšnější, přichází také střela a míří přímo do Jekelovy svatyně!

34:46
    Vodička kombinuje s Přindišem a dostávají kotouč nahozením až za Jekelovu bránu, tam ho převzal pod ochranná křídla Furch a míří do středního pásma.

33:49
    Puk si berou na své hole hosté, kteří se přesouvají až před Kuchaře, tam se ale příliš dlouho neohřáli a musí se vracet za Jekelem.

33:37
    Kusý rozehrává kotouč zpoza brány až na modrou čáru, odkud přichází střela, kterou si ale Kuchař pohlídal.
    32:21 Robert HAVLÁT - 2:1

32:21
    A Třebíč je opět ve vedení! Po odrazu střely zpoza mantinelu Kuchařovy brány se puk dostal na hůl Roberta HAVLÁTA a ten ho při druhé dorážce už dokázal dostat až záda Kuchaře. Stav utkání je tak 2:1. Asistence: Jenáček, Nedvídek.

31:56
    Vhazování si berou hosté a nahazují puk od modré čáry až za bránu Jekela, tam se ke kotouči dostávají třebíčští hráči a míří ihned před Kuchaře.

31:38
    Puk zůstává na holích Sokolova před bránou Jekela, ten ho nakonec bere pod svou lapačku.

31:08
    Krásná souhra dvou třebíčských útočníků a nebezpečná situace pro Kuchaře, kdy při dorážce puk minul jeho bránu pouze o centimetry. Nyní měli hosté štěstí.

30:32
    Kusý spěchá za volným kotoučem, ale hosté jsou rychlejší a dostávají se rychle až před Jekela.

30:27
    Nedbal si bere kotouč z vhazování, které se ale po posouzení rozhodčích bude opakovat.

30:10
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí a snaží se rozehrát, to se jim daří, ale pouze za cenu ofsajdu.

29:53
    Furch rozehrává kotouč přes střední pásmo, kde ho přebírají hosté.

29:03
    Forman rozehrává kotouč zpoza brány Jekela, puk byl chvíli v držení hráčů Sokolova, ale třebíčská obrana dobře zapracovala a hráči už míří před Kuchaře.

28:54
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté a míří před Jekela. Po chvilce je ale odpískán ofsajd a vhazování se bude opakovat.
    28:24 Josef STŘÍBRNÝ - 1:1

28:24
    Sokolov srovnává stav utkání na 1:1! Kombinace Tomečka s Vracovským vyústila v naprosto přesnou přihrávku k levé straně brány Jekela, kde stál Josef STŘÍBRNÝ a s naprostou přesností zavěsil kotouč do třebíčské svatyně. Asistence: Vracovský, Tomeček.

27:50
    Vodička kombinuje s Tomečkem a Vracovským a přichází několik střel na Jekela. Ten zatím odolává.

27:34

26:48
    Puk končí na holi Kadeřávka, ten rozehrává puk za bránu Jekela, po chvilce přichází střela od modré čáry, která proplula pod betony Jekela a těsně kolem jeho levé tyče. Teď měli domácí štěstí na své straně.

26:35
    Kombinace hostů před bránou domácích je přerušena a vhazovat se bude opět před brankářem Třebíče.

25:34
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Rutar – 2 min., hákování).

25:23
    Nebezpečná situace před brankou domácích! Kuběna a Kovařík kombinovali před Jekelem, který se musel pro jedny z posledních dorážek natáhnout betonem, ale nakonec celou situaci ustál. Teď měli domácí štěstí.

25:10
    Pěkná předávka před bránou Kuchaře a následná střela, kterou poslali domácí. Brankář hostů je ale pozorný a bere puk do své náruče.

24:33
    Hráči Sokolova míří před Jekela, tam se ale moc dlouho neohřejí a zpět před kuchaře míří Šťovíček.

23:28
    Vhazování před Jekelem si bere Šťovíček, ale následně za bránou Jekela Stříbrný. Ne na dlouho. Třebíčská obrana je úspěšnější a po zisku puku míří zpět před Kuchaře.

23:00
    Král bojuje o kotouč za vlastní bránou, je úspěšný a může se rozjet před Kuchaře.

22:45
    Kovařík pálí z levé strany na Jekela, jeho pokus končí v ochranné síti. Vhazovat se bude před Jekelem.

22:01
    Kotouč si berou na své hole hosté, kteří se rozjíždí zpoza vlastní brány. Přichází střela, ta ale míří mimo bránu Jekela.

21:50
    Vhazovat se bude před bránou Kuchaře.

21:15
    Michálek se pokusil nahrát do prostoru před bránou svému spoluhráči, jeho pokus se ale tak daleko nedostal a končí na holi jednoho z hráčů Sokolova.

20:40
    Vracovský se dostává za Jekela, tam ale o puk přichází a domácí míří před Kuchaře.

20:10
    Úvodní vhazování druhé třetiny si berou na své hole hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:15.

Máme za sebou úvodní třetinu dnešního utkání. V té jsme byli svědky výraznější aktivity ze strany Třebíče, která strávila většinu času před bránou. Po prvních šesti minutách jsme také mohli být svědky prvního vyloučení na straně Sokolova a domácí měli možnost přesilové hry. Ta ale zůstala nevyužitá. Netrvalo dlouho a mohli jsme být svědky i první branky, ve které tentokrát zazářila Horácká Slavia a krásný průstřel Tadeáše Krále poslal domácí do vedení 1:0. Nejen hosté však čelili oslabení. V čase 13:23 byl potrestán Horák Tomáš Havránek a Sokolov měl příležitost změnit stav utkání. Třebíč se ale nenechala zastrašit a dobře si s přesilovkou hostů poradila.

Poslední minuty před koncem třetiny jsme byli svědky opětovného třebíčského nátlaku, ten již ve změnu stavu ale nevyústil.

Domácí mají za sebou povedenou úvodní třetinu a před námi je další. Jak bude vypadat její průběh se dozvíme již za pár okamžiků!

20:00

19:33
    Nedvídek střílí těsně před Kuchařem, jeho pokus je ale zablokován obranou.

18:26
    Král se rozjíždí přes střední pásmo a dostává se až za Kuchaře, kde dále bojuje Malec a přichází také od modré čáry střela Patáka, která končí přímo v brankáři.

17:46
    Rohan projel středním pásmem, ale v útočném pásmu je zastaven třebíčskou obranou, domácí tak rozjíždí protiútok, který je ale po první střele zastaven.

16:45
    Vhazování před Jekelem si berou domácí, Kusý ihned vyráží před Kuchaře, přibrzdil si, nechal projet protihráče a vypálil. Jeho pokus ale skončil v jednom z obránců. Hosté tak míří zpátky před Jekela.

16:05
    Nedvídek pálí z prostoru před bránou, v cestě mu ale stál jeden z obránců Sokolova, který se mu zaklesl do střely.

15:23

15:12
    Gorčík se nedostal přes střední pásmo a je zastaven hráči Třebíče.

14:56
    Domácí opět vyhazují kotouč ven ze třetiny.

14:07
    Přindiš čeká na kotouč na modré čáře, ten ale nakonec přichází na Vracovského u pravé strany brány a jeho následný pokus míří do levého betonu Jekela. Ten si celou situaci pohlídal.

13:45
    Domácí vyhazují kotouč a osvobozují se ze sevření Sokolova.

13:23
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., nedovolené bránění).

12:42
    Vhazování si berou na své hole před Kuchařem hosté, ale šikovný Kusý puk vyšmátral pod bruslemi jeho protihráčů. Ke střele se ale nakonec nedostal.

12:10
    Stříbrný se rozjíždí na Jekela, ale v útočném pásmu je nucen zastavit, domácí přebírají kontrolu nad kotoučem a míří zpátky za Kuchařem.

11:43
    Puk končí na holi Formana na modré čáře, přichází okamžitá střela, která ale nenašla svůj cíl.

11:40
    Kuchař podržel kotouč před rozjetým hráčem Třebíče. Vhazovat se bude v obranném pásmu Sokolova.

10:23
    Michálek rozehrává kotouč za zády Kuchaře, ale puk se dostává na modrou čáru, kde ho šikovně vybojoval nazpět Havránek a měl možnost vystřelit z úplně volného prostoru na brankáře hostů. Jeho pokus ale končí v náruči gólmana.
    08:28 Tadeáš KRÁL - 1:0

08:28
    Máme zde úvodní branku dnešního zápasu! Tadeáš KRÁL se dostal po souboji u mantinelu před Kuchaře a pokusil se o průstřel mezi skupinkou obránců, což se mu také podařilo a o pravou tyč svatyně Sokolova umístil puk za záda gólmana hostů. Stav utkání je tak 1:0. Asistence: Šťovíček, Nedbal.

08:09

07:35
    Gorčík nahrává Rulíkovi a ten rozehrává přes střední pásmo, domácí se tak musí rozjíždět opět ze své obranné třetiny.

06:59
    Domácí se opět rozjíždí přes střední pásmo. Tam jsou ale zastaveni a musí rychle zpátky, protože jeden z hráčů hostů spěchal za vyklouzlým kotoučem. Domácí ale mají situaci pod kontrolou.

06:29
    Hráči Sokolova se osvobozují na základě vyhození kotouče z třebíčského sevření.

06:25
    Kotouč byl sražen do ochranné sítě, vhazovat se bude před bránou Kuchaře.

06:09
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jan Tomeček – 2 min., hákování).

05:51
    Paták držel kotouč na holi a z neopatrného obraného zákroku hostů vzešel faul. Ještě chvíli hráli hráči třebíče, ale po chvilce přichází písknutí.

05:03
    Nedvídek rozjíždí útok. Dále se za bránu Kuchaře dostává Vodný, ten popojíždí k modré čáře, odkud ale nakonec střela nepřichází a po chvilce se puk dostává na hole hostů.

04:24
    Michálek se pokusil napadat dva z hráčů Sokolova, kteří se před Kuchařem pokoušeli rozehrát, nakonec ale byli úspěšní a Michálek se musí vracet do své obranné třetiny.

03:46
    Nahození kotouče za bránu Kuchaře si bere sám brankář a rozehrává přes střední pásmo na své spoluhráče.

03:00
    Král rozjíždí útok zpoza brány Jekela, v obranném pásmu hostů se ale ke kotouči dostali opět hráči Sokolova a dostávají se až do středního pásma.

01:45
    Paták neustál atak na modré čáře soupeře, který si přebírá kotouč, za brankou Kuchaře se ho ale zmocnil Malec, který dále bojuje v levém rohu kluziště o kotouč, ale neúspěšně.

01:00
    Tomeček rozehrává kotouč na Švece do středního pásma. Sokolov míří opět před Jekela, ale domácí jsou pozorní a rychle útok likvidují.

00:21
    Na druhou stranu míří útok Třebíče v čele s Michálkem, který ale neměl příliš nadějí na úspěch a hosté přebírají po chvíli vedení nad pukem.

00:12
    První třetina byla zahájena a Sokolov ihned míří do útoku. Přichází také první střela z levé části hracího pole, kterou Jekel pokryl svým betonem.

00:01

Přeji příjemný hokejový podvečer. Za pár okamžiků nám začne dnešní hokejové utkání mezi SK Horáckou Slavií Třebíč a HC Baník Sokolovem. Hosté za sebou zatím nemají příliš povedený vstup do sezóny a za svých posledních pět zápasů nasbírali pět proher. Domácí Třebíč si oproti tomu zlepšila chuť v posledních dvou zápasech, které po předešlých třech prohrách vyhrála.

Jak bude vypadat dnešní utkání zjistíme již za chvíli v čase 17:30, kdy padne úvodní vhazování.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Furch, Jenáček, Forman, Hort – Kusý, Šťovíček, P. Kratochvíl – Michálek, Bittner, T. Havránek – Vodný, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Podlaha.

HC Baník Sokolov: Kuchař (Fečo) – Kadeřávek, T. Kvapil, A. Rulík, Vodička, Michálek, J. Tomeček, Přindiš – T. Rohan, M. Zadražil, Osmík – Vracovský, Kverka, Stříbrný – Švec, Bečvář, Čejka – Kuběna, Kovařík.

Rozhodčí: Dědek, Vrba – Kleprlík, Bohuněk..

Start do soutěže Horákům zrovna nevyšel, po pěti zápasech měli na svém kontě jediný bod, jenž se jim povedlo získat proti Přerovu. Nutno poznamenat, že los nebyl pro Třebíčské zrovna lehký, protože hráli proti celkům, co jsou na vršku tabulky.

Poslední dva zápasy již třebíčskému týmu vyšly, když porazil doma Frýdek 4:1 a ve středu AZet 1:3, do tohoto zápasu nastoupila i nová útočná akvizice – Ladislav Bittner.

Posledních 5 zápasů Třebíče:

Havířov – Třebíč 1:3
    Třebíč – Frýdek-Místek 4:1
    Vsetín – Třebíč 4:2
    Třebíč – Poruba 2:4
    Chomutov – Třebíč 3:0

Vstup do soutěže Baníků přinesl tři porážky po sobě, ale to taky bylo se silnými soupeři (Chomutovem, Porubou a Vsetínem). Ve čtvrtém kole Sokolov poprvé vyhrál, a to doma proti Frýdku-Místku v poměru 4:2. Další body si již nepřipsal, naposled tým pod vedením Karla Mlejnka, který je asistentem Říhy u české reprezentace, padl vysoko s Jestřáby (3:9).

Posledních 5 duelů Sokolova:

Sokolov – Prostějov 3:9
    Litoměřice – Sokolov 5:3
    Havířov – Sokolov 4:2
    Sokolov – Frýdek-Místek 4:2
    Vsetín – Sokolov 3:2

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 9. Tadeáš Král (Šťovíček, Nedbal), 33. Havlát (Jenáček, Nedvídek), 41. Bittner (Tadeáš Král), 60. Kusý (Nedvídek) – 29. Stříbrný (Vracovský, J. Tomeček), 37. Gorčík

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, A. Rutar, Furch, Jenáček, Forman, Hort – Kusý, Šťovíček, P. Kratochvíl – Michálek, Bittner, T. Havránek – Vodný, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Podlaha.
    HC Baník Sokolov: Kuchař (Fečo) – Kadeřávek, T. Kvapil, A. Rulík, Vodička, Michálek, J. Tomeček, Přindiš – T. Rohan, M. Zadražil, Osmík – Vracovský, Kverka, Stříbrný – Švec, Bečvář, Gorčík – Čejka, Kuběna, Kovařík.

Rozhodčí: Dědek, Vrba – Kleprlík, Bohuněk.