Vsetín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Zlín – Přerov 3:2 (kon.) | Technika Brno – Mountfield HK 1:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 3:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Jihlava 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 4:3 (kon.)
PZ Kladno – Třemošná 1:2 (po pr.) | Třinec – Olomouc 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 6:3 (kon.)
Poruba – HK MD Šumperk 3:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 8:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 28.09.2019, 12:00 • ZS Kotlina • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je dnes ode mne vše, já se s Vámi loučím a těším se, až se setkáme u dalšího přenosu. (14:23:26)

Dynamo Pardubice nakonec vítězí po prodloužení. Podařilo se jim využít krátkou přesilovku a berou si tak z dnešního utkání dva body. Ani domácí ovšem nemusím smutnit, předvedli totiž dobrý výkon.

60:29
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    To bylo rychlé. Hosté o jedninou sekundu nestihli využít přesilovou hru, což jim ale nezabránilo vstřelit rozhodující branku. Vojtěch Tvrdík našel volného ADAMA PALEČKA, který prostřelil přesouvajícího se Davida Kubíka. Asistence: Vojtěch Tvrdík.

60:01
    Kvůli technickému problému se bude vhazovat podruhé.

60:01

Bruslaři podstatně zlepšili svojí hru a ve třetí třetině dokázali srovnat skóre. V brance znovu čaroval David Kubík. Do prodloužení ale budou hráči Dynama vstupovat se sedmadvacet sekund dlouhou přesilovkou.

60:00

59:39
    A domácím se znovu daří dostat puk pryč z obranného pásma.

59:26
    A další vhazování ve středním pásmu. Tentokrát je na vině hra vysokou holí.

59:10
    Bruslaři znovu vyhazují.

59:00
    Dynamo samo sebe vyhání z útočného pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

58:35
    Bruslaři vyhráli důležité vhazování, vyhodit se jim ovšem nepovedlo.

58:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřica – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

58:10
    Oddechový čas pro hosty.

57:41
    Tomáš Hebek vystřelil od modré čáry. David Kubík znovu pozorný.

56:38
    Gólman hostů si sjel k mantinelu pro puk, kde ho překvapil Filip Dymák. Ten pak nahrával před bránu na Adama Rauše, kterému střela nesedla.

55:40
    Dominik Pavlata zaskočil Bruslaře při rozehrávce a vypíchl jim kotouč. Pro ten si ale jako první dojel David Kubík.

54:55
    Z pravé strany střílel Filip Dymák. Hosté pak pod tlakem vyhodili na zakázané uvolnění.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 6. Bačkovský (Rauš, Dymák), 16. Kuchta, 41. Holenda (Dymák, Rauš) – 1. Chabada (Kloz), 2. Kloz (Novotný, Formánek), 26. Pavlata (Paleček), 61. Paleček (Tvrdík)

BK Havlíčkův Brod: Kubík (Tuček) – Besmák, Jakubec, Zych (C), Kuchta, Číhal, Fišer, Kutlvašr, Doležal – Dymák (A), Juřica, Rauš (A), Janko, Holenda, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Kravec, Prášek
    HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Marossy) – Hebek, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chabada (A), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Herčík, Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Novotný, Štetka

Rozhodčí: Václav Kubíček – Jakub Horáček, Anna Kotounová