Admira Praha – Hostouň 2:0 (kon.) | Sparta B – Táborsko 0:1 (kon.) | Plzeň B – Štěchovice 0:2 (kon.)
Rakovník – Karlovy Vary 2:2 (2:4 po pen.)
FK Admira Praha
2:0 (1:0)
TJ Sokol Hostouň
Neděle 29.09.2019, 10:15 • Na Pecích • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Admiry, která svého soupeře porazila poměrem 2:0. Dnes jsme rozhodně nesledovali atraktivní podívanou, ba naopak. Oba celky sváděly vyrovnanou partii, přičemž jsme sledovali celou řadu nedovolených zákroků. Admira se do vedení dostala v prvním dějství, v tom druhém byl aktivnější soupeř, avšak k vyrovnání se nedostal, což vedlo ke druhé brance domácích. (12:08:25)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Martin Čácha (FK Admira Praha).
    90+1. ČÁCHA - 2:0

90+1
    Admira právě vstřelila branku!
    Je tu definitivní tečka za dnešním zápasem! Admira založila jeden z posledních útoků, přičemž se sám na branku řítil MARTIN ČÁCHA, proti kterému vyběhl brankář Dutka. Tomu se nepovedlo zakročit, a tak jsme sledovali ránu do prázdné branky.

89
    Žlutou kartu dostává Ondřej Vosický (FK Admira Praha).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jedinou branku. Dost možná se bude něco málo nastavovat.

87
    Nepovedeným centrem se prezentoval střídající Vegricht, kterému se nepovedlo odcentrovat do pokutového území, nýbrž míč skončil daleko za brankou.

87
    Žlutou kartu dostává Radek Dosoudil (TJ Sokol Hostouň).

87
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Miroslav Horák.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Martinic (FK Admira Praha).

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. I druhý poločas nabízí hodně vyrovnanou podívanou, Sokol se v závěru zápasu dostává k slibnému tlaku.

84
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Karel Charvát, přichází Lukáš Vegricht.

84
    Domácí obrana zcela zapomněla na Laušmana, který se zjevil sám před brankářem. Padající míč se mu nepodařilo trefit ideálním zéůsobem.

83
    Z obrovské vzdálenosti zkoušel své štěstí Lohojda, jehož ukvapená rána vystoupala hodně vysoko nad branku. Šrámek jeho zakončení pouze zkontroloval.

82
    Hudec to zkoušel nákopem na opačnou stranu, který přinesl další ofsajdové postavení domácích. Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Čácha.