Brighton – Tottenham 3:0 (kon.) | Burnley – Everton 1:0 (kon.) | Liverpool – Leicester 2:1 (kon.)
Norwich – Aston Villa 1:5 (kon.) | Watford – Sheffield Utd. 0:0 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Norwich City
1:5 (0:2)
Aston Villa FC
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:57:17)

Dnešní utkání plné zvratů a branek je za námi. V druhém poločase jsme měli možnost vidět hned čtyři přesné zásahy. Nejprve ve 49. minutě zvyšoval na 3:0 Jack Grealish, poté v 61. minutě poslal hosty do vedení o čtyři branky Conor Hourihane. Domácí se dostali do mnoha šancí, ale ani jednu z nich nedokázali stejně jako v prvním poločase proměnit, čehož využili hosté, kteří v 83. minutě navýšili své vedení na 5:0, když se krásně z velké dálky trefil Douglas Luiz. Norwich ještě v 87. minutě dokázal snížit na rozdíl čtyř branek, což ale bodový zisk hostům nevzalo.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:12. Střely mimo: 8:7. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:17.

90+3

90+2
    Po zákroku na Konusu zkoumalo video, zda tento zákrok nemůže být oceněn červenou kartou, nakonec však video potvrdilo, že červená karta udělovat nebude.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase 3 minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Tak nakonec se přeci jen domácí trefili, dnešní utkání nám nabídlo mnoho branek, ale ještě není konec. Po levé straně postupují vpřed hráči domácího Norwiche.
    88. Josip DRMIĆ - 1:5

88
    Norwich právě vstřelil branku!
    Hosté snižují! Autorem branky je střídající JOSIP DRMIĆ, který dokázal ve vápně se štěstím po dlouhém nákopu obejít vyběhnutého brankáře a posílá míč do prázdné branky!

87
    Wesley faulovaný na polovině hrací plochy, Aston Villa rozehrává z půlící čáry.

85
    Rohový kop, který zahrávali hosté vypadal hodně nebezpečně! Míč se zatočil na branku, takže domácí brankář McGovern musel zasahovat.

84
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Josip Drmić.
    83. Douglas LUIZ - 0:5

83
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Neskutečná branka, kterou střílí DOUGLAS LUIZ, jenž po přihrávce Wesleyho napřáhl zpoza vápna a trefuje míč do pravého horního rohu branky! Asistence: Wesley.

82
    Nyní se již utkání opravdu pouze dohrává, hosté mají, zdá se situaci pod kontrolou.

81
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Todd Cantwell, přichází Dennis Srbeny.

80
    Hosté budou díky útočnému faulu rozehrávat z vlastního vápna, domácí připravují další střídání!

78
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Conor Hourihane, přichází Douglas Luiz.

77
    Wesley si po centru z rohového kopu málem dal vlastní gól. Snaha odkopnout míč se obrátila a brazilský útočník trefuje boční síť branky Aston Villy, následuje další rohový kop.

Adam Mitáš

Branky: 88. Drmić – 15. Wesley (El Ghazi), 30. Wesley (Hourihane), 49. Grealish (El Ghazi), 61. Hourihane (Targett), 83. Douglas Luiz (Wesley)

Karty:   32. Pukki (NRW) – 42. J. McGinn (ASV), 62. Hourihane (ASV), 70. Guilbert (ASV)

Neproměněná penalta: 38. Wesley (ASV), brankář McGovern zneškodnil

Norwich City: McGovern – Aarons, Amadou, Godfrey (C), Lewis – Leitner, McLean – Buendía, Stiepermann (76. Roberts), Cantwell (81. Srbeny) – Pukki (84. Drmić).
    Náhradníci: Mair – Byram, Drmić, Idah, Roberts, Srbeny, Famewo.

Aston Villa FC: Heaton – Guilbert, Engels (75. Konsa), Mings, Targett – J. McGinn, Nakamba, Hourihane (78. Douglas Luiz) – El Ghazi (64. Trézéguet), Wesley, Grealish (C).
    Náhradníci: Steer – Davis, Jota, Konsa, Douglas Luiz, Taylor, Trézéguet.

Rozhodčí: Madley – Ledger, Eaton