Leganés – Levante 1:2 (kon.) | Real Madrid – Granada 4:2 (kon.) | Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
Osasuna – Villarreal 2:1 (kon.)
CD Leganés
1:2 (0:1)
Levante UD
Sobota 05.10.2019, 13:00 • Estadio Municipal de Butarque, Leganés • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:12:14)

Utkání sledovalo 10 160 diváků.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 15:7. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:7.

Utkání je u konce a z výhry se raduje hostující tým. Ten do druhé půle vstoupil opravdu skvělým způsobem a hned ve 49. minutě skóroval po přímém kopu, kdy gólmana překvapil střelou z úhlu José Campaña. Leganés se ale nevzdalo, stupňovalo svou snahu a v 76. minutě přišlo snížení po obloučku Martina Braithwaiteho. Ten mohl o chviličku později i srovnat, jenže nabídnutou penaltu kopl opravdu lajdácky a necha vyniknout gólmana Fernándeze. Ten se pak ještě několikrát blýskl při zákrocích na brankové čáře a velkou měrou se tak podílel na výhře. Konečný výsledek zní 1:2, Levante vybojovalo další důležité body, zatímco Leganés stále čeká na první výhru v sezóně.

90+6
    90+5. Poslední šanci neproměnil gólman Soriano

90+5
    Nakonec z toho byly rohy dva, do vápna se vydal i Soriano, který dokonce i zakončoval, Fernández však jeho pokus vyrazil!

90+4
    Domácí to ještě zkusili centrem z pravé strany, po krátkém závaru se pískal rohový kop.

90+3
    Šance domácích, naděje ale brzy zhasla, neboť se mávalo ofsajdové postavení.

90+2
    Teď se jim to i povedlo, jenže zakončení v podobě centru z levé strany skončilo v rukavicích Aitora Fernándeze.

90+1
    Domácí kombinují u středu hřiště, potřebovali by se ale posunout blíže k brance.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Levante se teď snaží držet hru co nejdál od vlastní branky a je to úspěšná snaha.

88
    Morales podržel míč na levé straně a přes Soriana poté přihrál do druhé vlny. Následná střela šla zcela mimo branky domácích.

87
    Žlutou kartu dostal Paco López, trenér hostujícího Levante.

86
    Nehrajeme, neboť při zákroku si ublížil hostující gólman a probíhá jeho rychlé ošetření.

85
    Leganés se dostalo bleskově do protiakce, Nasjrí se snažil o zakončení z pravé strany. Mířil na bližší tyč, trefil ovšem pouze boční síť.

85
    Pas za obranu končí u Aitora Fernándeze, ten si s rozehrávkou zase chvilku počká.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Óscar Duarte.