Leganés – Levante 1:2 (kon.) | Real Madrid – Granada 4:2 (kon.) | Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
Osasuna – Villarreal 2:1 (kon.)
CA Osasuna
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Sobota 05.10.2019, 21:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:9. Rohy: 8:9. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:15. (22:57:24)

Fotbalisté Osasuny ve druhém poločase otočili průběh utkání a nakonec tak udolali Villarreal 2:1! Hosty poslal už v 5. minutě do vedení Pau Francisco Torres a to byl také jediný gól, který padl v první půli. Hned po měně stran však srovnal krásnou střelou z dálky Facundo Roncaglia a v 80. minutě dokonal obrat další parádní trefou Ezequiel Ávila. Osasuna si tak k pěti remízám připsala druhou výhru v sezóně.

90+5

90+4
    Ezequiel Ávila připravil střeleckou pozici pro Roberta Ibáñeze. Ten z pravé strany pokutového území střílel vedle vzdálenější tyče.

90+4
    Teď už ale byla hra opět zahájena.

90+4
    Aridane je navíc ošetřován a čas tak ubíhá, aniž by se hrálo.

90+3
    Carlos Bacca si v hlavičkovém souboji s Aridanem pomohl loktem. Za to dostal žlutou kartu.

90+2
    Ávila táhl domácí protiútok. V šestnáctce měl dva spoluhráče, ovšem jeho přihrávku zachytil Pau Francisco Torres, který míč odehrál do rukavic brankáře Asenja.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty! Domácího brankáře pořádně protáhl Trigueros, který chtěl možná spíše centrovat, ale míč se snášel pod břevno a Martínez ho musel vytáhnout zpět do hřiště!

90
    Ávila obral o míč Paua Torrese, ale tím jen aktivoval své ofsajdové postavení, které bylo před tím pomezním signalizováno.

88
    Zápas se pomalu chýlí ke konci. Villarreal zatím marně hledá cestičku k vyrovnání.

86
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Manu Trigueros.

85
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Darko Brašanac.

84
    Zajímavou střelou z 23 metrů se prezentoval Roberto Torres. Jeho projektil zamířil vedle bližší tyče hostující brány.

83
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oier, přichází Jon Moncayola.

82
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Carlos Bacca.
    80. Ezequiel ÁVILA - 2:1

80
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Obrovská radost v hledišti Estadia El Sadar! Hosté ztratili na vlastní polovině míč a jsou za to tvrdě potrestáni. Prudká přihrávka z levé strany se odrazila od padajícího Ibáñeze k EZEQUIELOVI ÁVILOVI, který se z první trefil k pravé tyči. Asenjo na míč při veškeré snaze nedosáhl.