Ústí n/L – Sokolov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:0 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Havířov 4:1 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Motor ČB – Poruba 2011 2:3 (0:1 po s.n.)
Přerov – Chomutov 2:1 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 05.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 10. kolo

Po třech třetinách máme konečný stav zápasu 2:4. Ve třetí třetině se prosadil Piegl za Duklu, poté Dudáš a Volf za Vsetín.

Příjemný zbytek večera! (19:56:56)

59:45
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    59:45 Lukáš VOLF - 2:4

59:45
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky se prosazuje a završuje stav zápasu na 2:4 LUKÁŠ VOLF. Bez asistence

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

58:49
    Volf zavezl kotouč do útočného pásma, ale nepřesnou rozehrávkou ztrácí kotouč. Dukla to zkouší se šesti muži na ledě.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.
    57:11 René PIEGL - 2:3

57:11
    Dukla právě vstřelila branku!
    RENÉ PIEGL se dostal jako první k dorážce po zákroku Gáby a snižuje stav zápasu na 2:3! Asistence: Jiránek, Holý

56:27
    Střela od modré z hole Pohla zůstala pouze v Gábově lapačce. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

55:58
    Lundström svým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu.

54:45
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Doktor – 2 min., hrubost).

53:53
    Mareš nezpracoval kotouč na modré čáře a tak pouze nahodil do rohu.

52:02
    Čachotský rozehrává přesně na Zemana, který postupuje vpřed útočným pásmem.

51:40
    Kucharczyk pálil z levého kruhu. Střela však byla tečována a skončila pouze v ochranné síti.

51:00
    Čachotský zavezl kotouč do útočného pásma a hledá volné spoluhráče na případnou nahrávku.

50:23
    Pekr jel úplně sám na Gábu, který ho vychytal fantasticky levým ramenem a stále drží svůj tým!
    48:30 Martin DUDÁŠ - 1:3

48:30
    Střela z hole MARTINA DUDÁŠE, který vypálil z modré čáry, prošla až za záda Lundströma. Asistence: Pechanec, Tůma

47:42
    Pohl se pokusil ohrozit Gábu z modré čáry, ten měl ale už připravené betony a kotouč vyráží do rohu.

46:47
    Procházka pouze nahodil kotouč do pásma a celá jeho lajna míří ke střídačce.

45:51
    Ofsajd přerušuje hru. Adam Zeman si neuhlídal postavení na modré čáře.

45:29
    Lundström má kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

45:01
    Slováček vypálil z modré čáry, ale Lundström byl připravený.

43:53
    Jiránek ujel ve vlastním oslabení, na Gábu jel úplně sám, ale ten fantastickým zákrokem lapačkou drží svůj tým ve vedení!

42:33
    Vsetín si vytvořil v útočném pásmu obrovský tlak, ale nedaří se mu početní výhodu 5 na 4 proměnit.

41:58
    Lundström má připravenou lapačku a v klidu zasahuje. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

41:52
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., podrážení).

40:38
    Hosté nyní předvádí v útočném pásmu skvělý forčeking a nutí domácí k chybám.

40:10
    Puku se po úvodním buly třetí třetiny ujímají hosté a zakládají útok.

40:01

Po druhé třetině jdou do kabin spokojenější hráči Vsetína. Ve 31. minutě ujel obráncům ihned z trestné lavice Pechanec a po jeho střele se k dorážce dostal Vít Jonák, který navýšil na 1:2.

Třetí třetina začíná za 16 minut.

40:00

39:00
    Vsetín má nyní v útočném pásmu obrovský tlak a zasypává Lundströma střelami!

38:28
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Václav Půža – 2 min., nedovolené bránění).

38:12
    Ke střele z mezikruží se dostal Procházka, ale trefuje pouze připravené betony Lundströma!

37:59
    Lundström zasahuje lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.

37:10
    Mareš vyvezl kotouč z obranného pásma, ale ihned o kotouč přišel, jen co přešel modrou čáru.

36:31
    Vsetín má nyní mnohem více ze hry.

36:04
    Dudáš pálil tvrdě z modré, střela byla tečována o jednu z holí před brankou a kotouč končí v ochranné síti.

35:49
    Kolář velmi silně trefil ramenem Březinu a ten zůstává na ledě hodně otřesený. Doufejme, že to nebude nic vážného.

35:02
    Březina pálil z levého kruhu, ale jeho střela minula branku o více než metr.

34:11
    Pohl nestihl kotouč na modré a ztrácí tím útočné pásmo pro svůj tým.

33:38
    Po špatné střele z modré Vsetín vyhazuje kotouč až k brance Lundströma.

33:05
    Čachotský drží kotouč v útočném pásmu a hledá volné spoluhráče.

32:48
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Dudáš – 2 min., krosček).

32:48
    Gába má kotouč pod lapačkou, vhazovat se bude na levém kruhu.

32:05
    Hryciow pálil z modré čáry a Lundström zasahuje lapačkou!

31:15
    Poletín zavezl kotouč do útočného pásma, ale ihned kotouč ztratil.
    30:06 Vít JONÁK - 1:2

30:06
    Pechanec se ihned po odpykání trestu vydal forčekovat, vybojoval puk a po jeho střele se ke kotouči dostal VÍT JONÁK a dorážkou posílá Vsetín do vedení 1:2. Asistence: Pechanec

28:56
    Dukla drží Vsetín zamčený v obranném pásmu už minimálně minutu a půl.

28:05
    Pohl pálí tvrdě z modré čáry, ale trefuje pouze připravené betony Gáby!

27:54
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., držení).

27:21
    Jan Pohl se dostal s kotoučem až na pravý kruh a tvrdou střelou ze zápěstí trefuje Gábu do masky!

26:51
    Vsetín si nyní drží útočné pásmo a zamyká v něm Jihlavu.

26:16
    Lundström zasahuje lapačkou a drží svůj tým.

26:00
    Jiránek zavezl kotouč do útočného pásma, ale ihned kotouč ztrácí.

25:30
    Nepřesná rozehrávka znamená ztrátu kotouče domácích.

24:39
    Pohl se odhodlal ke střele z modré, ale ve finální fázi zlomil hůl. Jiránek mu ihned ze střídačky podal svoji.

24:00
    Staněk pálí z modré čáry, ale trefuje pouze brusle beků Vsetína.

23:30
    Nepřesná rozehrávka vyhání domácí pryč z útočného pásma.

23:19
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vít Jonák – 2 min., hrubost).

22:38
    Staněk se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Gába opět předvádí skvělý zákrok!

22:35
    Zakázané uvolnění přesune hru před branku Gáby.

22:00
    Jiránek nebezpečně ohrozil branku Gáby, ten však pohotovým zákrokem drží svůj tým!

21:24
    Čachotský zaváží kotouč do útočného pásma.

21:00
    Staněk se odhodlal ke střele z modré, která však minula branku o minimálně metr.

20:05
    Po úvodním buly se kotouče zmocňují hosté a vyráží vpřed.

20:01

První třetina nám nabídla zajímavý hokej z obou stran. Mohli jsme vidět také několik drobných potyček mezi hráči, které zůstaly nepotrestané. Skóre otevřel v 9. minutě Radim Kucharczyk. To však nemělo dlouhého trvání. Pouze 35 vteřin stačilo domácím na vyrovnání. Za Duklu se trefil přesně pod víko Jiří Fronk a tak máme po první třetině stav nerozhodný – 1:1.

Druhá třetina začíná za 16 minut.

20:00

19:37
    Dudáš vypálil z modré, ale Lundström má dnes svou vyrážečku skvěle připravenou.

19:03
    Skvěle teď podržel Gába svůj vlastní tým. Skořepa si vybruslil z pravého rohu, Gabu už měl na zemi, ale trefil ho pouze do lapačky!

18:47
    Puk se po zákroku Gáby ocitl až v ochranné síti. Vhazování z pravého kruhu.

18:20
    Vsetín zakládá útok až od vlastní branky.

18:00
    Do konce první třetiny zbývají dvě minuty.

17:24
    Úmyslný ofsajd přesouvá hru do obranné třetiny Vsetína.

16:51
    Zápas nám začíná ukazovat i menší potyčky mezi hráči.

16:31
    Tůma zaváží kotouč do útočného pásma a ihned prověřuje Lundströma.

16:10
    Vsetín zamyká Duklu v obranné třetině.

15:30
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., hrubost).

15:20
    Dukle se nyní nedaří ani vyhodit z pásma.

14:56
    Nepřesná přihrávka znamená zakázané uvolnění a přesouvá hru před branku Lundströma.

13:50
    Vsetín nyní zamkl Duklu v obranné třetině.

13:18
    Střela z hole Březiny, který si své v Dukle v minulých letech také odehrál, skončila pouze v ochranné síti. Vhazovat se bude po komerční přestávce z pravého kruhu.

12:40
    Poletín nic kloudného v útočném pásmu nevymyslel a Dukla přichází o kotouč.

11:37
    Hosté nyní skvěle vybojovali kotouč v útočném pásmu a snaží se o ohrožení Lundströma.

11:11
    Střela od modré Lundströma nějak nevylekala a připisuje si další zákrok.

10:19
    Anděl skvěle vystihl přihrávku a i ve vlastním oslabení se vydal dopředu. Zatím skvěle zahrané oslabení ze strany Dukly.

10:00
    Dukla nyní čelí velkému tlaku ve vlastní obranné třetině! Lundström vypadá po zákroku na něj trošku otřesený.

09:16
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., hákování).
    08:39 Jiří FRONK - 1:1

08:39
    Jihlava velice rychle odpovídá srovnávacím gólem z hole JIŘÍHO FRONKA. Vsetín tak vedl pouhých 35 vteřin. Po vybojování kotouče za brankou Vsetína předložil Piegl přesnou přihrávku na levý kruh a Fronk střelou pod víko vyrovnává na 1:1. Asistence: Piegl, Davídek
    08:04 Radim KUCHARCZYK - 0:1

08:04
    Zpoza branky se zjevil z ničeho nic RADIM KUCHARCZYK a otevírá skóre zápasu – 0:1. Asistence: Procházka

07:15
    Vsetín již nyní v plném počtu.

06:00
    Zeman zavezl kotouč do třetiny a Dukla se pokouší vytvořit si šanci v početní výhodě.

05:30
    Hosté se osvobozují vyhozením puku až k brance Lundströma.

05:12
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Doktor.

04:28
    Lundström má kotouč v lapačce. Vhazování z pravého kruhu.

03:16
    Střela z hole Půži zamířila pouze do ochranné sítě. Vhazovat se bude na levém kruhu.

02:49
    Doktor zavezl kotouč do pásma a ihned se snažil ohrozit Lundströma, ten byl však pozorný a v klidu zasahuje.

02:16
    Hosté pouze nahazují do útočného pásma a míří ke střídačce.

01:40
    Půža rozehrává až zpoza vlastní branky a Dukla se snaží o přechod do útočného pásma.

01:21
    Lundström raději přikryl puk. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

01:05
    Staněk se snažil vyvést puk ze třetiny, ale kotouč ztrácí v rohu kluziště za brankou Lundströma.

00:37
    Lundström si připisuje svůj první zákrok, který nebyl vůbec lehký! Ukazuje, že je na dnešní zápas skvěle připraven.

00:05
    Jako první se po úvodním buly puku ujímají hosté ze Vsetína.

00:01

HC Dukla Jihlava: Lundström (Jan Brož) – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Harkabus, Čachotský (A), A. Zeman – Jiránek (A), Poletín, Lichanec – Fronk, Davídek, D. Čermák.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček (A), Hryciow, Dudáš, Ondračka, J. Drtina (A), Jeřábek – Jonák (C), Rehuš, Březina – D. Tůma, Pechanec, Hořanský – Procházka, Kucharczyk, L. Volf – Doktor, Šilhavý, Vítek – Vašenka.

Rozhodčí: Čech, Kopeček – Maštalíř, Polák.

Příjemný hokejový podvečer.

V dnešním utkání se setká na Horáckém zimním stadionu 8. Dukla a 7. Vsetín. Dva sousedi v tabulce, které dělí pouze jeden bod.

Dukla bohužel nedokázala navázat na skvělé vítězství s Chomutovem a z Poruby si neodvezla ani bod. Po 9 zápasech má na kontě 15 bodů.

Vsetín v posledním kole nedokázal vyzrát na Slavii a na domácím ledě podruhé v letošní sezoně ztratil body. Je nutno také dodat, že oba týmy dělí pouhé tři body na třetí místo v tabulce a to bude určitě dnešní úkol pro oba celky. Ukořistit co nejvíce bodů, nejlépe vyhrát za tři body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 9. Fronk (Piegl, Davídek), 58. Piegl (Jiránek, J. Holý) – 9. Kucharczyk (Procházka), 31. Jonák (Pechanec), 49. Dudáš (Pechanec, D. Tůma), 60. L. Volf

Rozhodčí: Čech, Kopeček – Maštalíř, Polák