Petřkovice – Blansko 1:0 (kon.) | Slovácko B – Uničov 2:2 (kon.) | Rosice – Ostrava B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – Znojmo 3:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Vrchovina 2:0 (kon.) | Hlučín – Vyškov 1:3 (kon.)
FC Slovan Rosice
1:0 (0:0)
FC Baník Ostrava B
Sobota 05.10.2019, 15:00 • Rosice • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Z tohoto online přenosu je to od nás vše, děkujeme, že jste ho sledovali a u dalších se budeme těšit napočtenou. Jakub Mahr a Adam Mitáš. (16:55:07)

Díky gólu Selingera v sedmapadesáté minutě si Slovan Rosice připisuje výhru a bere všechny body. Ve zbytku druhého poločasu přehrávali domácí Baník a ten se nedostával do gólových šancí, to rozhodlo zápas.

90+3

90+3
    V posledních chvílích zápasu se ještě Baník tlačí před Zádrapu.

90
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Černý, přichází Trtílek.

88
    Žlutou kartu dostává Kirschner (FC Slovan Rosice).

86
    Volný kop Baník neproměnil ani v gólovou šanci.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Kršák.

82
    Nedvěd vystřelil z dálky, Čížovu bránou ale vysoko přestřelil.

80
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Hasal, přichází Raab.

79
    Rosice se málem dostaly do dvoubrankového vedení, střela zprava skončila na tyči, hráči Baníku jej ale stihli poslat pryč.

78
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Malata, přichází Nedvěd.

76
    Červenou kartu dostává Foltyn (FC Baník Ostrava B).

75
    Hosté to zkoušeli znovu zleva, míč ale skončil za bránou, Baník tak čeká rohový kop.

72
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Bolf, přichází Ptáček.

71
    Černý zůstal po souboji o míč ležet na zemi, po chvíli se ale zvedl a pokračuje ve hře.

69
    Ostravští se snaží vytvořit gólovou šanci, Slovan ale dobře brání a nepouští je do kombinace.

66
    Obrovská šance Slovanu, samostatný únik ale kvůli ofsajdu přišel vniveč.

64
    Russmann chtěl zleva přihrát před branku domácích, trefil však jen jednoho z bránících hráčů.