Třemošná – Plzeň 2:6 (kon.) | Zlín – HK MD Šumperk 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Slavia 0:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 3:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:9 (kon.) | Hvězda Praha – Kladno 3:6 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 3:0 (kon.) | Třinec – Přerov 3:2 (kon.) | K. Vary – Kobra 7:1 (kon.)
Poruba – Vsetín 3:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:4 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 0:10 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:9 (0:3, 2:3, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 05.10.2019, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Máme tu konec dnešního zápasu. Dukla obdržela vysokou nadílku v podobě 9 vstřelených gólů a Dynamo si domů odváží tři body.

Příjemný zbytek dne! (14:08:27)

59:59
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pavlata – 2 min., krosček).

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Pavelec se dostal ke střele, ale narazil na skvěle chytajícího Kadlce!

58:11
    Úmyslný ofsajd přesouvá hru až před branku Puldy.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

56:40
    Domácí dnes nemohou najít recept na ani jednoho z gólmanů.

55:44
    Kadlc skvělým zákrokem zasahuje. Vhazovat se bude na levém kruhu.

55:17
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., podrážení).

54:17
    Hosté drží domácí Duklu zamčenou v obranném pásmu.

53:43
    Pulda zasahuje, vhazovat se bude na pravém kruhu.

52:37
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tvrdou střelou z modré se trefuje přesně k levé tyči ONDŘEJ CHABADA a navyšuje na 2:9. Asistence: Herčík, Novotný

52:31
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Macek – 2 min., podrážení).

51:44
    Přihrávka rukou přerušuje hru ve středním pásmu a oba mančafty míří ke střídačkám.

50:34
    Domácí zaváží kotouč do útočného pásma.

50:14
    Ofsajd přerušuje hru.

49:45
    Domácím se nedaří v přesilové hře cokoliv vymyslet a přichází o kotouč.

48:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., podrážení).

48:14
    Kadlc má kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

47:14
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před branku Kadlce.

46:33
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Borovička, přichází Kadlc.

45:48
    To je přivítání. Pulda se ani nestihl rozkoukat a už musí lovit kotouč z branky. DOMINIK PAVLATA se prosazuje po nepřehledné situaci před brankou. Asistence. Herčík, Hebek

45:17
    Střídání v týmu HC Dukla Jihlava: ze hřiště odchází Maláč, přichází Pulda.

45:00
    Hosté si vytváří tlak v útočném pásmu.

43:21
    Tvrdou ránu z levého kruhu vyslal DANIEL HERČÍK a trefil se přesně do pravé šibenice. Asistence: Pavlata

42:27
    Skvělý zákrok nyní předvedl Maláč, který se stihl přesunout a levým betonem vyrazit kotouč!

42:00
    Domácí se dostávají do útočného pásma, kde vzápětí kotouč ztrácejí.

41:41
    Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude před brankou Maláče.

41:12
    Nevšímal se dostal ke střele, ale výborně chytající Borovička odmítá inkasovat a zasahuje vyrážečkou!

40:05
    Do třetí třetiny hosté vstupují v početní výhodě 5 na 4.

40:01

Ve druhé třetině jsme mohli vidět celkem pět branek. Dvě ze strany domácí Dukly a tři ze strany Dynama. Do třetí třetiny půjdou hráči za stavu 2:6.

Třetí třetina začíná za 14 minut.

40:00

39:33
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., podrážení).

38:33
    Po ztrátě puku z hole Sapíka před brankou Maláče se hostům vyplatil forčeking ve vlastním oslabení a navyšují už na 2:6. Autorem je DANIEL HERČÍK. Asistence: Paleček

37:58
    Domácí si vytváří tlak v útočném pásmu.

37:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tvrdík – 2 min., podrážení).

36:35
    ONDŘEJ CHABADA se prosazuje střelou z mezikruží přesně k levé tyčce po přihrávce od Formánka. Asistence: Formánek, Novotný

36:11
    Maláč svým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

35:59
    Ofsajd přerušuje hru ve středním pásmu. Postavení na modré čáře si neuhlídal forvard z Dynama.

35:11
    Do dalšího protiútoku se dostal Macek, ale jeho akce končí pouze na tyčce!

34:24
    Hrbek ujel ve vlastním oslabení do protiútoku, ale naráží opět na skvěle připraveného Borovičku, který zasahuje lapačkou!

33:39
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vranka – 2 min., podrážení).

33:25
    Přihrávka rukou přerušuje hru ve středním pásmu.

32:31
    Maláč zakrývá kotouč lapačkou. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

31:38
    Hosté zaváží kotouč do útočného pásma a drží domácí zamčené v pásmu.

30:47
    Před brankou Borovičky museli nyní rozhodčí odtrhnout od sebe dva hráče, kteří se zapletli do potyčky.

29:53
    Domácí nevyužili přesilovou hru. Hosté již v plném počtu.

27:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matuška – 2 min., hrubost).

27:11
    Dukla právě vstřelila branku!
    JAN NEVŠÍMAL se prosazuje po skvělé individuální akci. Bez asistence

26:51

26:18
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před branku Borovičky.

25:42
    Po velkém důrazu před brankou Borovičky jako první vylovil puk ŠIMON ZDARSA a snižuje stav zápasu na 1:4. Asistence: Nevšímal

23:35
    Přesnou přihrávku obdržel na levý kruh ADAM PALEČEK a navyšuje stav zápasu na 0:4. Asistence: Tvrdík

22:36
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Janda – 2 min. + 10 min. osobní trest). Trest odpyká Vovsík.

21:53
    Domácí pouze nahazují kotouč do útočného pásma a míří na střídačku.

21:39
    Zakázané uvolnění přesune hru před branku Maláče.

20:57
    Macek se dostal ke střele z levého kruhu, ale narazil na skvěle připraveného Borovičku, který odmítá pustit jakýkoliv kotouč za svá záda!

20:11
    Po úvodním buly druhé třetiny se puku ujímají hosté a zaváží kotouč do útočného pásma.

20:01

Po první třetině máme na světelné tabuli výsledek 0:3. Ve třetí minutě otevřel skóre zápasu po individuální akci František Formánek. V 10. minutě navýšil na 0:2 svojí tečí Daniel Burda a v 15. minutě se v přesilové hře 5 na 3 prosadil opět František Formánek.

Druhá třetina začíná za 12 minut.

20:00

19:20
    Hosté zakládají útok až od branky Borovičky.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.

17:58
    Ofsajd přerušuje hru po rychlém nájezdu do útočného pásma ze strany Dynama.

17:08
    Domácí zakládají útok až zpoza branky Maláče a postupují vpřed přes střední pásmo.

16:49
    Maláč skvělým zákrokem přerušuje hru a vynutil si vhazování!

15:09
    V přesilové hře obdržel nikým nehlídaný na mezikruží přihrávku FRANTIŠEK FORMÁNEK a navyšuje na 0:3. Asistence: Kloz, Novotný

14:43
    Hosté má nyní příležitost vyzkoušet si početní výhodu 5 na 3.

14:42
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Melenovský – 2 min., podrážení).

14:22
    Maláč svým zákrokem lapačkou přerušuje hru! Vhazovat se bude na pravém kruhu.

13:38
    Hosté se ihned po buly ujímají kotouče v útočném pásmu a zahajují svojí přesilovou hru.

13:28
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sapík – 2 min., hákování).

12:25
    Domácí Dukla již nyní v plném počtu.

11:18
    Nyní domácí čelí obrovskému tlaku ze strany Dynama. Hosté ukazují, že mají přesilové hry velmi dobře nacvičené.

10:25
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., vysoká hůl).

09:26
    Do střely z modré čáry sáhl na levém kruhu DANIEL BURDA a svojí tečí změnil směr kotouče, který zamířil přesně do pravé šibenice. Asistence: Kubíček, Vašíček

07:56
    Dukla už byla velmi blízko k vyrovnání, ale naráží na připravenou obranu Dynama.

07:09

06:54
    Šabatka stál úplně sám před Borovičkou, ale bekhendovou střelou se mu nepodařilo dostat kotouč za jeho záda.

06:26
    Vašíček pouze nahodil do útočného pásma a lajna Dynama míří ke střídačce.

05:28
    Dukla postupuje vpřed středním pásmem, ale kotouč ihned sbírají beci Dynama.

04:42
    V pořadí třetí zakázané uvolnění ze strany Dukly. Vhazovat se bude před Maláčem.

03:43
    Hosté mají nyní větší klid na holích po rychle vstřelené brance a na hře se to velmi projevuje.

02:25
    Po rychle založené akci se prosazuje FRANTIŠEK FORMÁNEK. Asistence: Špinka, Štetka

02:00
    Hosté zakládají útok až od své branky a postupují přes střední pásmo.

01:27

00:27
    Borovička si připisuje první zákrok po střele Nevšímala.

00:19
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před branku Maláče.

00:05
    Po úvodním buly se puku ujímají hosté.

00:01

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Vranka, Macek, Vovsík, Sapík, Janda, Hrbek, Šabatka – Jungwirth, Zdarsa, Nevšímal – Pavelec, Melenovský, Sopotnik – Bulík, Valach, Mlejnek. Trenér: Štěpán Moravec

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Chabada, Kubíček, Tvrdík, Hebek, Vašíček, Špinka, Koudelka – Formánek, Novotný, Kloz – Paleček, Herčík, Matuška – Štetka, Pavlata, Burda – Nekvinda. Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Pokorný – Kotrba, Rampír.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 26. Zdarsa (Nevšímal), 28. Nevšímal – 3. Formánek (Špinka, Štětka), 10. Burda (Kubíček, Vašíček), 16. Formánek (Kloz, Novotný), 24. Paleček (Tvrdík), 37. Chabada (Formánek, Novotný), 39. Herčík (Paleček), 44. Herčík (Pavlata), 46. Pavlata (Herčík, Hebek), 53. Chabada (Herčík, Novotný)

Rozhodčí: Pokorný – Kotrba, Rampír