Vladivostok – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
Magnitogorsk – N.Novgorod 2:3 (3:4 po s.n.) | CSKA Moskva – Riga 6:1 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Spartak Moskva 1:2 (0:2 po s.n.)

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Kunlun se sice ve třetí třetině hledal, ale přesto dokázal snížit! V signalizované výhodě 6 na 5 se dostal na pravém kruhu po přihrávce Osipova ke střele ETHAN WEREK a přesným umístěním překonal Olkinuoru – 1:2! Asistence: Denis Osipov.
    44:27 Oleg LOMAKO - 2:0

44:27
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tohle rozebrání obránců se skutečně Kunlunu moc nepovedlo a důsledkem toho je druhý gól zápasu! OLEG LOMAKO si vzal kotouč ve středním pásmu do parády a nikým absolutně nekrytý se dostal až na vrcholek levého kruhu. Tvrdou střelou na delší tyč nedal Hrubcovi žádnou šanci a poslal Admiral blíže dvěma bodům – 2:0! Asistence: Ivan Miščenko
    20:38 Martin BAKOŠ - 1:0

20:38
    Admiral jde zkraje třetiny do důležitého vedení! Butuzov za hostující brankou jednoduše přistrčil kotouč na MARTINA BAKOŠE, který si povyjel před branku a překvapivou střelou na bližší tyč, navíc nad rameno Hrubce, otevírá skóre utkání – 1:0! Asistence: Vladimir Butuzov.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 21. Bakoš (V. Butuzov), 45. Lomako (Miščenko) – 50. Werek (D. Osipov)

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Miščenko, Bobrjašov, Ďakov, Ibatullin, Ostrovskij – Ljungh, V. Butuzov, Bakoš – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Glazačev (C), Vicharev (A), K. Voronin – Konnov, Mereskin (A), Lisin.
    Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – T. Murphy, Šustr (A), Chelios, Bartley, D. Osipov, Maione – Foo, Yip (C), Miller – Brulé, DeFazio, Wong – Lockhart, Cracknell (A), Werek – Bondra, Palola, Kane.

Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Berseňov, Judin (všichni RUS)

Diváci: 4 844