Kladno – Liberec | 5:3 (kon.) |
Ústí n/L – Sokolov | 4:2 (kon.) | | | Litoměřice – Třebíč | 4:0 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:3 (kon.) |
Benátky n/J – Havířov | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Frýdek-M. | 2:1 (kon.) | | | Motor ČB – Poruba 2011 | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Vsetín | 2:4 (kon.) |
NY Islanders – Washington | 1:2 (kon.) | | | New Jersey – Winnipeg | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Columbus – Toronto | 1:4 (kon.) |
San Jose – Vegas | 1:5 (kon.) |
Třemošná – Plzeň | 2:6 (kon.) | | | Zlín – HK MD Šumperk | 5:4 (po pr.) | | | Technika Brno – Slavia | 0:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 2:9 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kladno | 3:6 (kon.) |
HC Litvínov – Chomutov | 3:0 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Kobra | 7:1 (kon.) |
Poruba – Vsetín | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) | | | PZ Kladno – Sparta | 0:10 (kon.) |
Vladivostok – Kunlun | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva | 1:4 (kon.) |
Magnitogorsk – N.Novgorod | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Riga | 6:1 (kon.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) |
Viťaz – Spartak Moskva | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 1:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Nový Jičín | 3:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 8:2 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 6:5 (po pr.) |
Bílina – Trutnov | 6:7 (kon.) | | | Klatovy – Příbram | 3:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Řisuty | 3:1 (kon.) |
Kobra – David Servis | 7:0 (kon.) | | | China Golden Dragon – Písek | 2:5 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:3 (kon.) |
Česko – Norsko | 8:0 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 7:9 (kon.) |
po s.n. (3:4)
Metallurg Magnitogorsk
2:3
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Martin Dvořák
Branky a nahrávky:
4. Mozjakin (Paršin), 54. J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) – 18. Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder), 30. Q. Howden (Bočarov), rozh. náj. Varnakov
Rozhodčí: Kulev, Spirin – Antonov, Parikov
Diváci: 5 776
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Roman Ljubimov (MET)
0:0 Jordan Schroeder (NNO)
2. série:
0:0 Bogdan Potěchin (MET)
0:1 Anton Šenfeld (NNO)
3. série:
1:1 Denis Paršin (MET)
1:1 Damir Žafjarov (NNO)
4. série:
2:1 Andrej Loktionov (MET)
2:1 Charles Genoway (NNO)
5. série:
2:1 Maxim Matuškin (MET)
2:2 Michail Varnakov (NNO)
6. série:
2:2 Anton Šenfeld (NNO)
2:2 Vladimir Galuzin (MET)
7. série:
2:3 Michail Varnakov (NNO)
3:3 Roman Ljubimov (MET)
8. série:
3:4 Michail Varnakov (NNO)
3:4 Roman Ljubimov (MET)
Metallurg Magnitogorsk:
S. Galimov (30. Košečkin) – Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Vereščagin, Běreglazov, Matuškin, Dronov – Ljubimov, Několenko, Timkin – Galuzin, Mozjakin (C), Paršin – Rasmussen, Dorofejev, Potěchin – Loktionov, Kozun, Rožkov – Korobkin.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov (A), Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov (A), Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov (A), Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov (A), Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulev, Spirin – Antonov, Parikov
Diváci: 5 776
Na soupiskách obou mužstev nefigurují čeští nebo slovenští hokejisté.
Metallurg Magnitogorsk: 28
Torpedo Nižnij Novgorod: 32.
Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.