Vladivostok – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
Magnitogorsk – N.Novgorod 2:3 (3:4 po s.n.) | CSKA Moskva – Riga 6:1 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Spartak Moskva 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Spartak Moskva
Sobota 05.10.2019, 16:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

To je z mé strany vše, přeji příjemný zbytek neděle! (19:15:04)

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:24
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:49
    Július Hudáček (SPM) 37 střel, 1 gól

Skončilo velmi dramatické utkání mezi týmy HC Viťaz Moskevská oblast a Spartak Moskva. Dlouho to vypadalo, že hosté zvítězí nejtěsnějším možným rozdílem, ale v 59. minutě se domácím podařilo přece jen vyrovnat. Prodloužení gól nepřineslo, a tak přišly na řadu nájezdy. Ten rozhodující obstaral Kaspars Daugavinš, a hosté si tak přece jen odvážejí 2 body.

Střely na branku 37:31

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné trefy je KASPARS DAUGAVINŠ.

4. série
    0:2
    Rylov blafákem do forhendu uspěl.

4. série
    0:1
    Laričev s bekhendovým blafákem na Hudáčka nevyzrál.

3. série
    0:1
    Zubov se střelou mezi nohy Ježova nepřekonal.

0:0
    Alexandr Ševčenko se střelou mezi nohy neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Samostatné nájezdy budou zahajovat hokejisté Viťazu.

Prodloužení o vítězi zápasu nerozhodlo, a tak budeme svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:10
    Hosté si v útočném pásmu neporozuměli, a tak mohou útočit domácí.

63:36
    Ježov přerušuje hru, a vhazovat se tak bude po jeho pravici.

63:10
    Spartak kombinuje s kotoučem na holi, ale ke střelecké příležitosti se hosté dostat nemohou.

62:31
    Ševčenko byl rychlejší než puk, a tak je pískán ofsajd.

61:45
    Domácí přečíslení 3 na 2 nevyřešili dobře.

61:00
    Hudáček zariskoval při rozehrávce, a to se hostům málem vymstilo, ale nakonec jej Makejev překonat po chybě nedokázal.

60:24
    První útok v prodloužení mají na svědomí domácí.

Viťaz právě vstřelil branku!
    Domácí přece jen vyrovnávají! Švec-Rogovoj předal puk na JEGORA VORONKOVA, který zamířil přesně do levé šibenice Hudáčkovy brány. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj.

57:35
    Stoljarov vyváží puk do útočného pásma Spartaku. Viťaz ne a ne se usadit v útoku.

57:00
    Zubov posílá puk do střední třetiny.

56:29
    Viťaz nahodil puk do útočného pásma, ale musí o něj ještě bojovat.

56:01
    Tentokrát se zakázaným uvolněním provinili hosté.

55:30
    Střela Grebenščikova mířila pouze vedle Hudáčkovy svatyně.

54:33
    Další zakázané uvolnění domácích přesune hru před Ježova.

54:23
    Zakázané uvolnění domácích.

54:04
    Puk se ocitl mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

53:35
    Mons nedokázal obejít hostující obránce, a tak o puk přišel.

53:03

53:03

52:41
    Střela Chochlačova byla ztečována do ochranné sítě za bránou Ježova.

51:58
    Zubov si to namířil sám až do útočného pásma, ve kterém vypálil, ale Ježov jeho střelu zpacifikoval pomocí lapačky.

51:03
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jakov Rylov – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Ševčenko – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

50:30
    Jeden z hostů nahazoval puk od mantinelu. Puk se odrazil od tyče směrem ven.

49:40
    Hosté se hnali do přečíslení 2 na 1, ale Karsums nedokázal dostat puk na bránu Ježova.

49:15
    Hudáček zasáhl lapačkou a přerušil hru.

48:50
    Ježov měl hned práci. Jeho pozornost vyzkoušel Robin Hanzl střelou zápěstím.

48:33
    Střídání v týmu HC Viťaz Moskevská oblast: ze hřiště odchází Alexandr Samonov, přichází Ilja Ježov.

48:33
    Hra je přerušena. Samonov se dostal do kontaktu s dvojicí hráčů, kteří stáli před ním a spadl na led jako podťatý. Uvidíme, zda nebude muset dojít ke střídání.

48:14
    Domácí obrana se pokusila o rychlé založení útočné akce, ale přihrávka nebyla dostatečně přesná, a tak je pískáno zakázané uvolnění.

47:42
    Hosté se proviňují zakázaným uvolněním.

47:00
    V dobré pozici se zjevil Zubov, ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

46:51
    Zakázané uvolnění domácího celku přesune hru před Samonova.

46:25
    4. lajna hostů teď domácí zavřela ve svém pásmu. Hokejisté Viťazu se nakonec museli osvobodit pouze obloučkem ze své třetiny.

45:30
    Domácí rozehráli nepřesně, a tak je odpískáno zakázané uvolnění.

44:37
    Hudáček opět zasahoval, tentokrát jej vyzkoušel Mons.

44:15
    Chochlačov mohl postupoval sám na bránu, kdyby přihrávka jednoho z obránců hostů byla o kousíček kratší.

43:47
    Makejev zkusil pozornost Hudáčka z levého kruhu, ale Hudáček byl opět tam, kde být pro svůj tým měl.

43:16
    Domácí teď nerozehráli vůbec dobře, ale Spartak svou šanci na brejk nevyužil.

42:30
    Střelu Ševčenka Hudáček příliš neviděl, ale puk jej trefil, takže pro hosty je vše v tuto chvíli v pořádku.

42:08
    Se střelou od modré v podání Voronkova si také slovenský gólman ve službách Spartaku poradil.

41:40
    Střela Jeřábka mířila těsně vedle Hudáčkovy brány.

40:56

40:45
    Dělovka Lajunena orazítkovala pouze zadní mantinel.

40:27
    puk se ocitl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve střední třetině.

40:01

Skončila druhá třetina, která už toho nabídla podstatně více. K vidění byla spousta šancí a také jeden gól, který vstřelil hostující útočník Vjačeslav Leščenko, a tak jdou hosté do kabin po druhé třetině spokojenější za vední 0:1.

Střely na branku po druhé periodě 22:20.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:39
    Černov Hudáčka střelou na lapačku z kruhu nepřekonal.

38:56
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michail Juňkov.

38:42

38:20
    A další vyhození hostující čtveřice přes všechny čáry.

38:00
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.

37:45
    Další šance. Tentokrát pálil z mezikruží Aaltonen, ale Hudáček zasáhl úspěšně.

37:20
    Černov pálil z mezikruží, ale jeho pokus se až k bráně nedostal.

36:50
    Hokejisté Spartaku se ihned po buly osvobozují.

36:42
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Denis Kokarev – 2 min., hákování).

35:40
    Cyplakov už se dostával do slibné šance, ale na poslední chvíli pu puk z čepele hole ujel.

34:48
    Samonov byl opět v permanenci. Fjodorov pálil bekhendem z bezprostřední blízkosti.

34:27
    Hersley nebezpečně nahazoval na Samonova, který měl zakrytý výhled, ale puk jej se štěstím trefil.

33:32
    Po delší odmlce se připomněli takové hokejisté Spartaku. Konkrétně pálil Fjodorov.

32:53
    Střelu Černova dokázala hostující obrana zablokovat.

32:23
    Hokejisté Spartaku si opět nerozuměli, a tak je pískáno zakázané uvolnění.

31:30
    Chochlačov se nedokázal dostat ze sevření třech protihráčů, a tak o puk přišel.

30:50
    Další zakázané uvolnění v podání hostů.

30:43
    Zakázané uvolnění hostů přesune veškeré dění před Hudáčka.

29:44
    Július Hudáček a spol odolali vcelku bez problémů. Přesilovka domácích byla téměř bezzubá.

29:41

29:00
    Domácí tuto přesilovku nehrají vůbec dobře. Chybí střelba a větší přesnost nahrávek.

28:28
    Hosté se po zblokované střele osvobodili.

28:05
    Domácí již kombinují v nacvičeném vzorci.

27:41
    Domácí si vyzkoušejí dlouhou přesilovku 5 na 3.

27:41
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., podrážení).

27:27
    Hosté se ihned po buly osvobozují.

27:22
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Robin Hanzl – 2 min., hákování).

26:16
    Hosté se dostali do další obrovské šance. Střelu jednoho z útočníků následně ještě tečoval Kokarev, ale puk těsně minul levou tyč Samonovovy svatyně.

25:37
    Šaškov zkusil střelu po ledě, ale Samonov přitiskl betony k sobě včas.

24:44
    Hosté jsou stále aktivnějším týmem ve druhé třetině. Domácí se nemohou vůbec dostat do tempa.

23:36
    Hosté jsou stále při chuti. Domácí hrají v obranném pásmu jako opařeni horkou vodou.
    22:37 Vjačeslav LEŠČENKO - 0:1

22:37
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté otevírají skóre! Po pravém křídle se kolem obránců prohnal VJAČESLAV LEŠČENKO, který střelou na přední tyč překonal Samonova. Asistence: Maxim Cyplakov, Gleb Šaškov.

22:00
    A další zákrok Samonova. Tentokrát pálil Robin Hanzl.

21:40
    Nahození z hole Hersleyho skončilo také pouze na zadním mantinelu.

20:55
    Daugavinš vypálil, ale orazítkoval pouze mantinel za bránou Samonova.

20:01

Skončila první třetina, která toho příliš nenabídla. Žádný faul, šancí bylo po skromnu, a tak je stav po první třetině nerozhodný 0:0.

Střely na bránu 8:5.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:16
    Chochlačov o puk přišel, ale domácí jej ihned záhy také ztratili.

18:50
    Puk má za vlastní bránou Ville Lajunen, který hledá, komu by nejlépe rozehrál.

17:52
    Domácí teď tlačili svého soupeře, ale žádná šance z tohoto tlaku nevzešla.

17:16
    Pekka Jormakka se řítil sám na Hudáčka, ale ten jej vychytal!

17:03
    Hosté rozehráli velice zle, ale Hersley nakonec vše na poslední chvíli uhasil.

16:47
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před Alexndrem Samonovem.

16:30
    Švec-Rogovoj si na obranu hostů nepřišel, a o puk tak přišel.

16:11
    Nahození Gončarova si v pohodě stáhl Samonov pomocí lapačky a hru přerušil.

15:08
    Domácí rozehráli prachbídně, a tak se hra přesune opět před Samonova.

14:05
    Jakub Jeřábek pálil příklepem, ale Hudáček byl opět připraven.

13:49
    Vyglazov zkoušel z úhlu poslat puk na Hudáčka, ale hostující obrana puk nepropustila až ke svému brankáři.

13:00
    Daugavinš se pokusil proštrikovat až před bránu Samonova, to se mu však nepovedlo.

12:36
    Střelu Grišina si Samonov našel a následně přerušil hru.

12:08
    Kokarev už se pomalu dostával do samostatného úniku, ale na poslední chvíli jej domácí obrana zastavila.

11:23
    Hersley vypálil svou pověstnou dělovku, ale na Samonova to nestačilo.

10:45
    Nahození Lajunena ukryl Júluis Hudáček ve své lapačce.

10:00
    Škoda pro domácí, že Miro Aaltonen dostal puk na brusle. Kdyby tomu tak nebylo, tak mohl pálit do úplně odkryté brány.

09:18
    Makejev si to namířil kupředu, ale obrana hostů byla pozorná, a tak jej dokázala odzbrojit.

08:10
    První velkou šanci zápasu měli na svědomí hosté, konkrétně mezi kruhy se zjevil Chochlačov, ale jeho pokus byl zablokován.

07:33
    Puk se dostal až k Samonovovi, ale ten hru nepřerušil, takže domácí vyrážejí kupředu.

07:00
    Hosté nerozehráli vůbec dobře, a tak se píská zakázané uvolnění.

06:09
    Vyglazov orazítkoval pouze plexi za bránou Júliuse Hudáčka.

05:26
    Ville Lajunen nahodil puk do útočného pásma, ale tam si jej našli pouze obránci Spartaku.

04:34
    Ani hosté se svou útočnou snahou neuspěli, a tak se hra opět otáčí směrem k Hudáčkovi.

03:19
    První útok domácích se opět nedokázal dostat přes útočnou modrou čáru, a tak mohou hrát hosté.

02:25
    Hra je zatím neurovnaná. Ani jeden z týmů si prozatím nevytvořil žádnou větší střeleckou příležitost.

01:10
    Zakázané uvolnění domácích přesune hru před Samonova.

00:36
    O první střelu zápasu se postaral Švec-Rogovoj, ale Hudáček byl úspěšný.

00:01

Domácí hokejisté nastupují v červených dresech, hosté v dresech bílé barvy.

Hráči jsou již na hrací ploše, za malý okamžik začínáme!

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (I. Ježov) – Jevsejenkov, Jeřábek, Golovkov, V. Lajunen, Katičev, Voronkov, Pylenkov – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen, Grebenščikov – Mons, Arťuchin, P. Černov – A. Ševčenko, Petrakov, Laričev – Koltygin.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Grišin, Kulik, Trišin – Daugavinš, Karsums, Zubov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, Kokarev, Juňkov – Cyplakov, Šablovskij, Leščenko – Šaškov.

Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Nikolajev, Sivov.