Trnava – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Nitra – Senica 1:4 (kon.) | Žilina – Sereď 1:0 (kon.)
Pohronie – Michalovce 2:2 (kon.)
MŠK Žilina
1:0 (1:0)
ŠKF Sereď
Sobota 05.10.2019, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 11. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (18:53:43)

Tak o vítězi zápasu nakonec rozhodl jediný gól hned v první minutě. Během druhého poločasu ani jeden z týmů nedokázal vstřelit branku. Nejblíže tomu byli hráči Žiliny, kteří dokázali ke konci poločasu držet míč a vytvořili si několik šancí před bránou, ani jednu z nich však proměnit nedokázali.

90+2

90+2
    Hraje se na pomezí středové čáry, Sereď ale nejspíše již nic nevymyslí.

90
    Žilina se v posledních chvílích utkání drží na míči a snaží se hrát v klidu.

87
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Denis Ventúra, přichází Bankole Adekuoroye.

85
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Lukáš Jánošík, přichází Michal Tomič.

83
    Sereď se tlačila na bránu, Holec ale nadvakrát míč chytil.

80
    Morong dobíhal míč a chtěl vyrovnat, tutovku ale nevyužil a míč skončil mimo tři tyče.

77
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Róbert Boženík, přichází Filip Balaj.

74
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Maj Rorič, přichází Do Amaral Olavo Matheus.

73
    Tři šance, tři nevyužité, na konci poslední stál Boženík, kterému se nepodařilo dorazit míč do brány, a tak se skóre nemění.

70
    Žlutou kartu dostává Denis Ventúra (ŠKF iClinic Sereď).

68
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ján Bernát, přichází Patrik Myslovič.

66
    Jánošík střílel zblízka, Iliev ale jeho pokus zastavil.

65
    Žilina zvýšila útočnou aktivitu a podařilo se jí vytvořit dvě rychlé šance, ani jednu ale v gól neproměnila.