HC Dukla Praha
39:26 (21:12)
KH Kastrioti
Sobota 05.10.2019, 18:00 • Sportovní hala Slavia • Challenge cup • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Dukly Praha vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:43:05)

Dnešní utkání sledovalo 320 diváků.

Dukla si po celý druhý poločas držela velkou střeleckou úspěšnost a soupeře skoro k ničemu nepustila. Jediný rozdíl oproti prvnímu poločasu je stažení náskoku kosovským celkem o dvě branky. V konečném součtu branek tak vítězí Dukla Praha nad Kastrioti o 13 branek, tedy více než jednu třídu a do zítřejší odvety má nadělaný slušný náskok.

Konec zápasu. (39:26)

60
    Hosté v posledních vteřinách ještě zkoušeli proměnit přihrávku přes celou délku hrací plochy. Zakončujícímu hráči scházelo pouze větší štěstí při zakončení ve vzduchu a zády k bráně. Míč prolétl jen těsně vedle tyče domácí branky! (39:26)
    60
    Festim Mustafa je zřejmě jeden z posledních skórujících hráčů. Do konce utkání schází nějakých 20 sekund. (39:26)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (39:25)

59
    Křístek se prosmýkl podél bránícího hráče, ale ztroskotal na brankáři, který jeho střelecký úmysl přečetl a vyrazil míč do rukou svých spoluhráčů. (39:25)
    59
    Hosté po delší době stáhli náskok soupeře o další branku, přesto je stále gólový rozdíl na hodnotě 14 branek. (39:25)

59
    Pražané se pokoušeli o nahazovačku, v zakončení byl ale nepřesný Jan Blecha, který orazítkoval tyč. (39:24)
    58
    Hosté přesilovou hru velmi rychle proměňují v branku. Budou mít zhruba ještě další minutu a půl k dalším proměňování. (39:24)

57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Zelenka). (39:23)
    57
    A další takovou domácí proměňují zas a znovu, ačkoli to bylo tentokrát z mnohem většího úhlu. (39:23)

57
    Oba celky zaznamenaly hodně rychlé branky z kontrů po rozehrávce. (38:23)

56
    Podruhé v řadě už se to ale hráčům Kastrioti nepodařilo, rozhodčí odměnili pohyb hostů jako útočné prorážení. (37:22)
    55
    Gól vstřelil tým KH Kastrioti. (37:22)
    54
    Akce Dukly jak přes kopírák té předchozí. I tentokrát se zapisuje Patzel do střeleckých statistik jako úspěšný střelec. (37:21)
    54
    Hosté už zřejmě přišli na recept proti obraně Dukly. Ta nedokázala zblokovat střelu z desíti metrů, která zapadla k pravé tyči domácí svatyně. (36:21)