Toronto – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | Ottawa – NY Rangers 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 7:2 (kon.)
Florida – Tampa 4:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 7:2 (kon.)
St. Louis – Dallas 3:2 (kon.) | Nashville – Detroit 3:5 (kon.) | Arizona – Boston 0:1 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:0 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 6:5 (kon.) | Carolina – Tampa 4:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
San Jose Sharks
Neděle 06.10.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

57:51
    Anaheim hrál v šesti hráčích a dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Aaron Dell opustil bránu.
    53:48 Ondřej Kaše mohl rozhodnout o osudu dnešního zápasu

53:48
    Ondřej Kaše krásně zamíchal s pukem v pravém kruhu pro vhazování, jeho střela zápěstím ale zamířila pouze do náruče klečícího Aarona Della.

49:06
    Erik Karlsson napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem a John Gibson měl obrovské problémy, nakonec ale úspěšně puk zasedl a brána byla posunuta! Neskutečný závar a tlak!

48:35
    Jakob Silfverberg byl vyloučen na dvě minuty za podražení a San Jose má šanci dostat se na dostřel.

47:19
    Ondřej Kaše si nyní najel na pravém křídle na přihrávku Ryana Getzlafa přes šířku útočného pásma a z ostrého úhlu mířil ke vzdálenější levé tyči, Aaron Dell ale zasáhl pravým betonem!

45:56
    John Gibson skvěle zasáhl proti střele z levého kruhu pro vhazování a poté si vkleče poradil i s dorážkou, kterou obstaral Jonny Brodzinski!
    38:48 Adam HENRIQUE - 3:1

38:48
    Anaheim právě vstřelil branku!
    ADAM HENRIQUE si sjel z levého křídla krásně před bránu a parádní bekhendovou střelou vymetl vzdálenější pravý horní roh! Ducks poprvé vedou o dvě branky. Bez asistence.
    37:28 Timo Meier sice skóroval, ovšem do posunuté brány

37:28
    Johna Gibsona nyní zaskočil odraz puku od ochranného skla za bránou a Timo Meier dokázal kotouč dorazit do sítě, to už ale byla brána posunuta! Hlavní rozhodčí tedy ihned rozpažil.

35:46
    Josh Manson dostal menší trest a na trestné lavici odsedí dvě minuty za krosček. Druhá přesilová hra San Jose.

28:39
    Hampus Lindholm vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem skončila na horní tyči brány!

28:16
    Carter Rowney se řítil do samostatného úniku a po rychlém zamíchání s pukem se snažil skórovat u pravé tyče, jenže ztroskotal na levém betonu ležícího Aarona Della! To byl fantastický zákrok.
    26:51 Ryan GETZLAF - 2:1

26:51
    RYAN GETZLAF využil nádherné kolmé přihrávky od Ondřeje Kašeho, když oklamal dost vyjetého Aarona Della a u pravé tyče puk zasunul vpádu do prázdné brány! Blesková odpověď Ducks! Asistence: Ondřej Kaše a Hampus Lindholm.
    25:44 Logan COUTURE - 1:1

25:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    LOGAN COUTURE se dostal na bodu pravého kruhu k odraženému puku a nádhernou střelou vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Je to 1:1. Asistence: Erik Karlsson a Brenden Dillon.

22:22
    Troy Terry dostal dvě minuty za hákování a hokejisté San Jose si zahrají první přesilovou hru v zápase.
    20:39 John Gibson odmítl první gól Tomáše Hertla v sezóně!

20:39
    John Gibson nejprve zasáhl proti střele od modré čáry a poté si poradil i s dorážkou Tomáše Hertla, který mohl vstřelit u pravé tyče svůj první gól, bekhendem ale neuspěl! Málem 1:1.

15:07
    Kevin Labanc byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Ducks si zahrají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá sekundu. Prostor na její využití tedy není žádný.

13:08
    Lean Bergmann fauloval těsně v blízkosti vlastní brány a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro Ducks.
    11:28 Brenden Dillon a Nicolas Deslauriers svedli pěknou bitku

11:28
    Brenden Dillon a Nicolas Deslauriers se dohodli v útočném pásmu Ducks na bitce a vyměnili si několik ostrých úderů, po kterých je rozdělili rozhodčí.
    03:38 Michael DEL ZOTTO - 1:0

03:38
    Brankář Aaron Dell se vydal za svou bránu, aby bekhendem rozehrál podél hrazení, jeho úmysl ale skvěle přečetl útočník Ondřej Kaše a zpětnou přihrávkou našel MICHAELA DEL ZOTTA, který bez přípravy zamířil do prázdné sítě! Anaheim udeřil jako první a vede! Asistence: Ondřej Kaše.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Del Zotto (O. Kaše), 27. Getzlaf (O. Kaše, H. Lindholm), 39. Henrique – 26. Couture (E. Karlsson, Dillon)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson (A), Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Del Zotto – Deslauriers, Getzlaf (C), O. Kaše – Rakell, Lundeström, Silfverberg (A) – Jones, Henrique, Terry – D. Shore, D. Grant, Rowney. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Burns (A), Dillon, E. Karlsson, Ferraro, T. Carrick – Meier, Couture (C), Jurtajkin – Radil, Hertl (A), Labanc – Sörensen, J. Thornton (A), M. Karlsson – Bergmann, Goodrow, Brodzinski. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dan O’Rourke. Čároví: Travis Toomey, Brian Mach

Diváci: 15795