Toronto – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | Ottawa – NY Rangers 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 7:2 (kon.)
Florida – Tampa 4:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 7:2 (kon.)
St. Louis – Dallas 3:2 (kon.) | Nashville – Detroit 3:5 (kon.) | Arizona – Boston 0:1 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:0 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 6:5 (kon.) | Carolina – Tampa 4:3 (po pr.)
Edmonton Oilers
6:5 (2:3, 1:0, 3:2)
Los Angeles Kings
Neděle 06.10.2019, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:47:49)

Los Angeles Kings: 31.

Tak to byl závěr... Králové měli přesilovou hru, v posledních vteřinách se vrhli na Smitha a brankář, který svými dvěma chybami v první třetině nabídl dva góly soupeři, ustál tento tlak jako skála a nakonec se od něho puk odrazil do rohu, hned poté se ozvala siréna, oznamující konec utkání. Olejáři tak slaví druhou výhru ve druhém zápase nové sezóny, pro Los Angeles je to, po cenné výhře v prvním utkání na ledě Vegas Golden Knights, první prohra.

59:45
    Dělovka Doughtyho míří vedle branky Olejářů.

59:15
    Oddechový čas pro domácí.

59:15
    James Neal (Edmonton) chtěl zaútočit na hattrick, ale místo toho přišel faul, takže hosté si zahrají přesilovou hru.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Ilja Kovalčuk (Los Angeles) byl pod tlakem při rozehrávce ve vlastní třetině, ale zkušený Rus to ustál a zvládl to.

58:09
    Hosté zkouší power play, branka Kings je prázdná!

58:09
    Oddechový čas pro hosty.

58:09
    Kapitán Anže Kopitar (Los Angeles) pronikl do útočného pásma a bekhendem zkusil zaskočit Smitha, ten chytá a přerušuje hru.

58:02
    Oba týmy mají na ledě své elitní formace.

57:47
    Kris Russell (Edmonton) podrží puk za vlastní brankou a oba týmy střídají.

57:17
    Tyler Toffoli (Los Angeles) musí být na pozoru ve vlastní třetině, při rozehrávce, za sebou má napadajícího hráče soupeře.

56:54
    Jeff Carter (Los Angeles) bojuje o puk ve středním pásmu, úspěšnější jsou domácí.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. McDavid (Draisaitl, Klefbom), 11. Neal (McDavid, Klefbom), 25. Kassian (Draisaitl, McDavid), 46. Nygård (Haas), 51. Nurse (Jurčo), 54. Neal (McDavid, Klefbom) – 5. D. Brown (Kopitar), 10. Lewis (Clifford), 15. Kopitar (D. Brown, B. Hutton), 44. Amadio (Clifford, Lewis), 49. Doughty (Kovalčuk, Kopitar)

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Klefbom, Persson, Nurse, Bear, K. Russell, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Nygård, Nugent-Hopkins, Neal – Khaira, Cave, P. Russell – M. Granlund, Haas, Jurčo.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Björnfot, Doughty, B. Hutton, Roy, Martinez, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, A. Kempe, J. Carter – Wagner, Lizotte, Toffoli – Clifford, Amadio, Lewis.

Rozhodčí: Charron, Hebert – Murchison, Rody

Diváci: 18 347