Toronto – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | Ottawa – NY Rangers 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 7:2 (kon.)
Florida – Tampa 4:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (po pr.) | Buffalo – New Jersey 7:2 (kon.)
St. Louis – Dallas 3:2 (kon.) | Nashville – Detroit 3:5 (kon.) | Arizona – Boston 0:1 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:0 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 6:5 (kon.) | Carolina – Tampa 4:3 (po pr.)
Carolina Hurricanes
4:3 (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 06.10.2019, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších onlajnů. (01:56:58)

3. Brett Pesce (Carolina) 1+0

CArolina to zvládla znovu. Znovu si připisuje extra bod v prodloužení a zůstává tak stále neporažena. Nutno podotknout, že v zápase byla většinu času lepším týmem a je až s podivem, že Tampě stačilo 13 střel v základní hrací době na bod. Hosté tak pokračují ve svém dlouhém roadtripu a pokusí se navázat na předchozí úspěch.
    Střely po prodloužení: Domácí – 13, Hosté – 44.

61:53 Jaccob SLAVIN - 4:3

61:53
    Carolina právě vstřelila branku!
    A je konec! Staal obral o kotouč protihráče, dostal se do přečíslení 2 na 1, kde krásnou kolmicí našel JACCOBA SLAVINA, který z jedničky uklidil kotouč do růžku.
    Asistence: Jordan Staal.

61:20
    Kevin Shattenkirk je zpět na ledě a hraje se 4 na 4.

60:56
    Oddechový čas pro hosty.

60:56
    Canes se konečně usadili ve třetině. Curtis McElhinney se výborně přesunul a vyrazil gólovou střelu Hamiltona!

Carolina zavezla kotouč, ale Ryan McDonagh ho okamžitě odpaluje pryč.

60:01

A je tu konec poslední třetiny. V tomto dějství jsme viděli jediný gól a to když přesilovou hru využil Dougie Hamilton .Canes jsou od poloviny zápasu jednoznačně aktivnější a zaslouženě vyrovnali. Bude to tak jejich 3. prodloužení. První zápas vyhráli na nájezdy, v minulém se radovali v prodloužení. Uvidíme jak to dopadne dnes. Canes budou mít výhodu přesilové hry.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 41, Hosté – 13.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Rozhodčí přerušuje hru pro hru vysokou holí.

59:35
    Andrej Svečnikov nestihl kotouč ve třetině a Tampa se osvobozuje.

59:15
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Kevin Shattenkirk – 2 min., nedovolené bránění).

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 2. Pesce (B. McGinn), 34. Haula (D. Hamilton, T. Teräväinen), 53. D. Hamilton (T. Teräväinen, Svečnikov), 62. Slavin (J. Staal) – 3. T. Johnson (Hedman), 10. Shattenkirk (Sergačjov, Gourde), 18. Stamkos

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Edmundson, H. Fleury, Gardiner – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – B. McGinn, J. Staal, Svečnikov – Nečas, Haula, Dzingel – Martinook, Wallmark, Foegele.
    Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Hedman, Shattenkirk, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – Stamkos, T. Johnson, Kučerov – Palát, Cirelli, Killorn – Verhaeghe, Gourde, Joseph – Maroon, G. Smith, Witkowski.

Rozhodčí: Walsh,Skilliter – Sericolo, Gibbons

Diváci: 14 125