Barys – Čerepovec 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 2:1 (kon.) | Soči – Chabarovsk 1:2 (kon.)
Minsk – Kazaň 2:4 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Ak Bars Kazaň
Neděle 06.10.2019, 16:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

Nakonec je to tedy jasné, Kazaň si odváží všechny body. Po první třetině, kdy bylo Dinamo o dost lepší se vzchopila a v dalších dvou třetinách už ve hře jasně vedla. Dinamo stále dotahovalo a to týmu úplně nesedlo. Kazaň byla lepší, hladovější, tvořila si lepší pozice a kvůli tomu taky dnes boduje naplno.

Děkuji, že jste přenos sledovali, loučí se Jiří Polášek. (18:38:53)

59:34
    Gragnani výborně zaskočil brankáře, když se nechal v brance trefit, avšak puk zastavil.

59:06
    Kazaň míji odkrytou branku po perfektním zákroku jednoho z domácích hráčů.

58:47
    Branka Dinama je bez svého strážce! Minsk hraje v šesti.
    58:43 Teemu PULKKINEN - 2:4

58:43
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TEEMU PULKKINEN. Minsk předvedl hezkou kombinaci, kterou na poslední chvíli zastavil hokejkou jeden z hostů. Ovšem puk srazil k volnému Pulkkinenovi a ten krásně překonal brankáře hostů.

58:22
    Střela ihned po buly se vznesla do vzduchu, ale spadla zpět k hráči Minsku, který vystřelil.

58:17
    Elliotova rána se zastavila až o Reideborna, který měl úplně zakrytý výhled! Následnou dorážku zase zastavila tyč.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty poslední – třetí třetiny.

57:14
    Cormier si puk potáhl a těsně před Osipkovem se snažil kličkou na bekhend poslat puk do branky. Osipkov ale jeho blafák vytušil a přesunul se.

56:48
    Hosté opět začínají až od své branky, avšak do obrany Dinama nyní pronikají jako nahřátý nůž do másla.

56:06
    Za brankou Reideborna vznikl chumel hráčů, kteří se snaží vydolovat kotouč.

55:50
    Nyní jsou hosté za svou brankou a čekají, až si Dinamo pro kotouč přijede.

55:28
    Kazaň kombinuje v útočném pásmu, avšak puk jí uniká za modrou čáru.

54:41
    Minsk se ještě snaží hrozit u branky Kazaně, avšak domácí jsou u všech hráčů v mžiku a ti tak ani vystřelit nemohou.

54:17
    Nyní dokázali zahrozit i hosté, jejichž střela ale končí na zadním mantinelu.

53:36
    Další kombinace končí až u Osipkova, který má poslední minuty plné ruce práce.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 38. Paré (A. Kosticyn, Děrjabin), 59. Pulkkinen – 22. Zaripov, 27. E. Galimov (Žuravljov, Pedan), 49. Galimov, 52. Galijev (Zaripov, Jarullin)

HC Dinamo Minsk: Osipkov (Enroth) – Gragnani (A), Jerjomenko, Gotovec (C), Jevenko, Elliott, Děrjabin, Znacharenko – Pulkkinen, Shore, Prince – Stefanovič, Paré, A. Kosticyn (A) – An. Stěpanov, Děmkov, Martynov – Kogaljov, Kovyršin, Kitarov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Žuravljov, Judin, Chenkel, Pedan, Fazylzjanov – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Zaripov, Galijev, Galimov – Lukojanov, Fisenko, M. Gluchov – Frattin, Tkačov, E. Galimov.