Frölunda – Cardiff 9:2 (kon.) | Djurgården – Mannheim 6:3 (kon.) | Skellefteå – Kärpät 2:0 (kon.)
Tychy – Vienna Capitals 4:2 (kon.) | Hämeenlinna – Rungsted Seier Capital 2:0 (kon.) | Frisk Asker – Tappara 1:3 (kon.)
Mnichov – Färjestad 2:1 (kon.) | Augsburg – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Moser Medical Graz 99ers – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Bern – Grenoble 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Ambri-Piotta 0:4 (kon.) | Belfast Giants – Luleå 3:6 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Mountfield HK
Úterý 08.10.2019, 19:30 • Merkur Eisstadion • Hokejová Liga mistrů • Skupina H

58:37
    Klíma dostává dvě trestné minuty za držení a dává tak Grazu šanci snížit v přesilovce, Lvi přichází o svůj poklidný závěr.

55:46
    Dva tresty najednou se nyní pískají. Nejprve Smoleňák podrazil jednoho ze soupeřů, za což inkasuje dvě minuty. Na druhé straně zasáhl Kirschläger vysokou holí do obličeje Koukala. Jelikož má útočník Lvů v obličeji krev, trest to bude na 2+2 minuty.

54:31
    Grabowsky putuje za katr za hákování. Rakouský celek tak jde z jednoho oslabení rovnou do druhého.

52:21
    Moderer praštil v rohu kluziště Chalupu zezadu do hlavy, za což dostává dvě trestné minuty, přesilovka pro Hradec Králové.

41:39
    Rudolf Červený inkasuje dvě minuty za podrážení po faulu na vlastní obranné modré.

38:15
    Navíc Richard Nedomlel sekl před svou bránou jednoho z protivníků a inkasuje dvě trestné minuty. Přesilovka pro domácí!

33:47
    Hradec Králové si zahraje přesilovku. Moderer je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, když srazil k zemi Adama Kubíka.

22:13
    Hokejisté Grazu si zahrají přesilovou hru. Radek Pilař před vlastní bránou zahákoval soupeře a dostává dvě trestné minuty.

18:10
    David při útočné snaze podrazil v rohu kluziště Rosandiče a síly na ledě se tak srovnávají.

16:44
    Tomáš Linhart přidržel Moderera u mantinelu v obranném pásmu a inkasuje dvě trestné minuty. Graz tak může skutečně srovnat.

07:51
    Matej Paulovič chytil unikajícího Grabowskyho, kterého v samostatném únik stáhl k zemi a dostává dvě minuty za držení.

05:25
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, vyloučen je Moderer za podrážení.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 60. Oleksuk (Yellow Horn) – 15. Smoleňák (Červený, Koukal), 20. Červený (Smoleňák, Zámorský)

Moser Medical Graz 99ers: Nihlstorp (Höneckl) – Hamilton, Kirschläger, Lindner, Setzinger, Weihager, Johansson – Zusevics, Moderer, Kainz – Yellow Horn, Garbowsky, King – Ograjensek, Oleksuk, David – Egger, Krainz, Grafenthin.
    Mountfield HK: Mazanec (Lukeš) – Linhart, Zámorský, Rosandič, F. Pavlík, Gaspar, Nedomlel – Červený, Koukal, Smoleňák – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Perret, Bičevskis, Paulovič – Miškář, Kubík, Chalupa – Pilař, Klíma.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Smetana (RAK) – Zgonc (SLO), Kontschieder (RAK)