Kladno – K. Vary 4:5 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Kobra – HC Litvínov 5:4 (3:1 po s.n.)
Vítkovice – Poruba 7:5 (kon.) | Vsetín – Zlín 0:6 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 7:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Havířov 1:8 (kon.) | Přerov – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 9:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:3 (kon.) | Sparta – Třemošná 7:1 (kon.)
Dynamo – Technika Brno 15:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:4 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
konec
Mountfield HK
9:1 (5:0, 1:0, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 10.10.2019, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
   
  52:07
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Hostům to ale vadit nemusí, když se gólově prosazují při vlastním oslabení! Hradecké obraně utekli jeden na jednoho TADEÁŠ HOLENDA a Filip Dymák, přičemž první jmenovaný se trefil nechytatelně pro Tichého – 1:9. Asistence: Filip Dymák.
   
  46:23
  Hradec právě vstřelil branku!
  Východočeši rázem svůj už tak pohodlný náskok ještě navyšují. MATYÁŠ BUDINA využil šikovné přihrávky Petra Moravce a zakončením z levé strany nedal Tučkovi šanci. Asistence: Petr Moravec, Jakub Řehák.
   
  45:05
  Hradec právě vstřelil branku!
  Z protiútoku se na druhé straně rázem prosazuje DAVID BROŽEK, kterého spoluhráči přihrávkou vybídli k samostatnému úniku. Domácí forvard si se svou šancí poradil náramně, když zamíchal s pukem a zavěsil pod horní tyč Tučkovy branky. Bez asistence.
   
  41:36
  Hradec právě vstřelil branku!
  Jen jsem to dopsal a Hradec střílí už sedmou branku dnešního zápasu. LUKÁŠ SOUČEK se probojoval k odraženému puku po střele spoluhráče a sám skóroval ranou po ledě k bližší tyči. Asistence: Adam Jirků.
   
  29:15
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hosté mohou rázem litovat nevyužité šance zpřed malé chvíle. Na druhé straně totiž vzápětí MATYÁŠ BUDINA zužitkoval únik, když střelou mezi betony nedal Tučkovi žádnou šanci. Asistence: Matěj Novotný, Jakub Jerman.
   
  07:56
  Hradec právě vstřelil branku!
  Dnes skutečně nepopisuji nic jiného než branky, DAVID BROŽEK završuje přesnou ranou "pětku" svého mužstva. Bez asistence.
   
  07:42
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lvi využívají přesilovou hru a ŠIMON TÁBORSKÝ se svou střelou prosazuje, přičemž posílá Hradec už do čtyřgólového trháku. Asistence: Michal Beneš.
   
  06:48
  Hradec právě vstřelil branku!
  Něž jsem to stihl dopsat, Mountfield už střílí další gól. MATYÁŠ BUDINA využil přihrávku skvěle hrajícího Matěje Beneše a navyšuje náskok svého týmu už na 3:0. Asistence: Matěj Beneš, Petr Moravec.
   
  06:10
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lvi okamžitě po vyhraném vhazování znovu navyšují svůj náskok, tentokrát už na 2:0. Pinkas se prudce opřel do touše na modré čáře, jeho střelu ještě Kubík pokryl, následnou dorážku MATYÁŠE BUDINY už ne. Asistence: Matěj Pinkas, Petr Moravec.
   
  00:07
  Hradec právě vstřelil branku!
  Tak to bylo opravdu rychlé! Hráči Mountfieldu HK na nic nečekali a prosazují se hned po sedmi vteřinách zápasu. MATYÁŠ BUDINA šikovně čekal zaparkovaný před brankou a využil odraženého kotouče po střele spoluhráče Matěje Beneše. Asistence: Petr Moravec, Matěj Beneš.

  Jan Brůna

  Branky a nahrávky: 1. Budina (Moravec, Matěj Beneš), 7. Budina (Pinkas, Moravec), 7. Budina (Matěj Beneš, Moravec), 8. Táborský (Michal Beneš), 8. Brožek, 30. Budina (Novotný, Jerman), 42. Souček (Jirků), 46. Brožek, 47. Budina (Moravec, Řehák) – 53. Holenda (Dymák)


  Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Táborský, Beran, Boukal, Řehák, Pelda, Jerman, Pinkas – Giesl, Budina "C", Pajer, Jirků, Matěj Beneš "A", Novotný, Souček, Brožek, Moravec, Michal Beneš "A". Trenér: Jiří Janoušek.
  BK Havlíčkův Brod: David Kubík (8. Tuček) – Besmák, Jakubec, Zych "C", Doležal, Kuchta, Číhal, Kutlvašr – Dymák "A", Juřica, Rauš "A", Janko, Holenda, Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek. Trenér: Václav Adam.

  Rozhodčí: Mareš – Hejl, Špringl

  Diváci: 50