SHK Hodonín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Havlíčkův Brod 3:9 (kon.)
HK Nový Jičín
3:9 (0:1, 2:4, 1:4)
BK Havlíčkův Brod
Pátek 11.10.2019, 20:00 • Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 9. kolo

Třetí třetina byla pro domácí naprostý propadák a prohráli ji 1:4. Havlíčkův Brod je pro domácí absolutně neoblíbený soupeř, který je přehrál v prvním i ve druhém vzájemném utkání ve všech oblastech. Není nic, zač bych mohl Ďábly ve třetí třetině pochválit. A nemohu je pochválit ani za to, že divákům, kteří je povzbuzovali až do konce, nedokázali ani poděkovat. Havlíčkův Brod si skvěle zatrénoval. Ale ano, nakonec ano, mohu poděkovat Loubalovi, že z domácí branky neutekl. (22:19:06)

57:10
    Loubal teď opět stál tváří tvář útočníkovi soupeře a skvělým zákrokem svůj tým podržel a prozatím oddálil potupnou desítku.

56:39
    Přesilovku hosté hráli příliš laxně a domácí se ubránili.

54:39
    A je tady opět chvilka pro hlavního rozhodčího, který vylučuje za nedovolené bránění. I za této situace ale domácí fanoušci svůj tým podporují. Nicméně Tomeček si jde odpočinout.

53:39
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    A povedlo se, Jiří SLOVÁK využívá přesilovku a koriguje trochu výsledek.

52:51
    Valovi se asi zželelo domácích a nabídl jim další přesilovku na korigování výsledku.

52:33
    V této fázi zápasu obdivuji domácí fanoušky, kteří nejen že zůstali, ale ještě i fandí.

50:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Po parádní kombinaci si domácího gólmana vychutnal Vojtěch HOLENDA. Domácí obrana jako by přestala existovat. Soupeř si dělá co chce.

50:13
    Nyní je to na ledě opravdu hra kočky s myší.

49:30
    Kuchta byl opět ve vyložené šanci, ale finální fázi pokazil.

48:13
    Výborný zápas dnes hraje Třetina, který ač nedává branky, tvrdě pracuje pro svůj tým a ďáblové s ním mají vždy velké problémy.

46:23
    Ďáblové jsou nyní na hřišti pouze pro okrasu, soupeř si s nimi dělá prakticky co chce. Svou šanci efektně vyřešil Luboš VOŘÍŠEK. Loubal nebyl v brance nic platný.

44:37
    Pomyslný ručník teď hází trenér domácích a bere si oddechový čas.

44:36
    A další branku dostávají Ďáblové ve vlastní přesilovce, to již je opravdu na ručník. Parádní kombinaci zakončuje Richard Cachnín.

43:58
    A je tady opět přesilovka Ďáblů a opět gól v jejich síti. Chceš-li Ďábly potrestat, musíš jim přesilovku dát... Skvělým zakončením se blýskl Petr KUCHTA.

42:51
    Z protiútoku domácích se vyklubal faul a domácí hrají přesilovku.

42:20
    Teď šli tři hráči hostů na Loubala, ale situaci naštěstí pro domácí nevyřešili dobře.

41:02
    Hosté skvěle napadají domácí a těm se rozehrávka vůbec nedaří.

40:01

Ve druhé třetině padlo celkem 6 branek a je to tady jako na střelnici. Nicméně vedení hostů je po dvou třetinách naprosto zasloužené. Jsou kompaktnějším týmem, rychlejší, lépe kombinují. Domácí dřou, to se jim nedá upřít, ale na hosty to zatím nestačí. Mrzí mne, že hlavní rozhodčí necitlivě a hlavně zbytečně zasáhl do zápasu. Od té doby je vidět na ledě nervozita a zbytečné emoce.

40:00

39:32
    Opět neslaná, nemastná přesilovka domácích.

37:32
    Úplně zbytečný a hlavně faul, který je na zranění teď udělal Dudycha. Fauly kolenem jsou dle mého názoru jedny z nejnebezpečnějších a jsou to vyloženě schválnosti. Takový faul neudělá hráč mimoděk...

35:39
    Skvělá přesilovka Ďáblů končí brankou, ovšem v jejich síti. Pro domácí to již začíná být velmi špatné.
    Branku střílí Petr KUCHTA.

34:27
    Ďáblové budou hrát přesilovku 4 na 3, tentokrát bylo vyloučení Matušíka za podrážení přímo učebnicové.

33:38
    Hraje se 4 na 4, rozhodčí si sám zápas komplikuje spornými vyloučeními.

33:23
    Rychlý gól v přesilovce střílí Patrik PŘIDAL.

32:28
    Tolokonnikov jde za hákování na trestnou lavici, ale výrok rozhodčího se nesetkal s pochopením diváků, kteří ho odměňují pískotem.

30:45
    V této chvíli se hraje parádní hokej nahoru dolů a Filip RUFER skóruje po přihrávce Roka Macuha.

28:39
    Jakub MATUŠÍK dostal přihrávku v mezikruží a skóruje.

26:19
    Skvělá kombinace Bruslařů končí nekompromisním zavěšením . Branku střílí Marcel Juráň

24:57
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min., podrážení).

24:47
    Domácí se dočkali, také po kombinaci třílí branku Filip PALIČKA.

22:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., podrážení).

20:01

V prví třetině dominovali hosté, jejich kombinace mají oči, jsou rychlejší, lépe si přihrávají, domácí se jim vyrovnali teprve v posledních třech minutách, ale Ďáblové mívají první třetinu skoro vždy slabou. Uvidíme, co bude dál...

20:00

18:50
    Hruška a po něm i Palička pálí, ale vyrovnání nepřichází.

17:38
    Tentokrát byla přesilovka domácích opravdu nebezpečná, ale kýžený gól nepřinesla.

16:51
    Pumelice Štefky teď jen svištěla kolem branky hostů.

15:38
    Benák teď okatě sekal domácího útočníka a v této neblahé činnosti ho zastavila až píšťalka.

15:04
    Kombinační hokej Bruslařů je opravdu pokoukáníčko.

14:18
    Ďáblové se po obdržené brance vzmáhají pouze na obranou činnost.

12:18
    Po skvělé kombinaci Matušíka a Kuchty dává první branku utkání Luboš VOŘÍŠEK.

11:15
    Ne, ne, Ďábly opět trápí přesnost přihrávek.

10:32
    Teď měli bruslaři 2 šance najednou, ale vůbec netrefili branku. Krásné kombinace bez efektu.

09:52
    Ani po přesilovce Brodu se stav utkání nezměnil.

09:19
    Brod hraje přesilovku o poznání lépe, ale také z ní zatím nic netěží.

08:30
    Loubal zachraňuje po střele Semráda.

07:52
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (2 min. – podrážení).
    Bruslaři budou hrát další přesilovku.

07:00
    Přesilovka Ďáblů je zatím katastrofální.Bez střely na branku.

05:33
    Také domácí si zahrají přesilovku, za napadení si jde hačnout Kliment.

04:46
    Ďáblové vyloučení v pohodě přežili.

03:52
    Zatím se Ďáblové brání dobře.

02:46
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (2 min.).

02:17
    Také domácí Hilšer se ocitl ve vyložené šanci. Holík byl pozorný.

01:35
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Holíkem.

00:55
    A po vhazování hokejový kulečník a Třetina se ocitl ve slibné šanci. Loubal opět zachraňuje.

00:16
    Hned v úvodu chyba domácí obrany a hosté ve velké šanci, kterou maří Loubal

00:01

Všem hokejovým fandům a fanouškům onlajnů přeji dobrý den. Dnes nás čeká v Novém Jičíně zápas mezi domácími Ďábly a Havlíčkovým Brodem.
    Domácí určitě straší a mají v paměti první soutěžní zápas, kdy dostali od Havlíčkobrodských doslova nakládačku 8:1. V dalších zápase se ztěžka zdvíhali kdy výhra střídala prohru, ale v posledních dvou zápasech bodovali naplno, kdy zvlášť skalp ambiciózního Hodonína je varováním pro hosty. Ďáblové jsou v tabulce pátí a na hosty tratí 4 body.
    Hostí okupují druhou příčku a vedoucí Šumperk se jim pomalu vzdaluje. Sezónu začali výborně třemi vítězstvími za sebou, pak však padli v prodloužená s Šumperkem, vysoko vyhráli se Žďárem, prohráli v Hodoníně a v posledním zápase těsně porazili Opavu.
    Ďáblům se rozstříleli zejména Macuh, Palička, formu z minulé sezóny nachází také Poruba a dvě vítězství za sebou je určitě hodily do pohody, takže očekáváme napínavé utkání a útočný hokej z obou stran. Uvidíme, komu a jak to tam bude padat a pro Vás, kteří se na zápas nemůžete podívat, jsme tady pro Vás a rádi Vám utkání zprostředkujeme. Utkání začíná netradičně ve 20,00 hodin .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Bob

Branky a nahrávky: 25. Palička (Macuh, Slovák), 31. Rufer (Macuh), 54. Slovák (Hruška, Macuh) – 13. Voříšek (Kuchta, Matušík), 27. Juráň (Voříšek, Vála), 29. Matušík (Voříšek, Semrád), 34. Přidal (Kulhánek, Semrád), 36. Kuchta (Kadlec), 44. Kuchta (Holenda, Kliment), 45. Cachnín (Juráň), 47. Voříšek (Benák, Juráň), 51. Holenda (Kadlec, Kuchta)

HK Nový Jičín: Loubal (Palička) – Hruška, Adamík, Tomeček, Holáň, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Štefka, Kočica, Poruba, Kafka, Krupa, Hilšer, Palička, Macuh, Plitko, Slovák
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Chaloupek) – Benák, Semrád, Kulhánek, Vála, Vala, Kliment, Dudycha – Voříšek, Kadlec, Juráň, Třetina, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík, Holenda

Rozhodčí: Škach, Musil, Komínek