Gruzie – Irsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Švýcarsko 1:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Rumunsko 0:3 (kon.)
Bosna – Finsko 4:1 (kon.) | Malta – Švédsko 0:4 (kon.) | Norsko – Španělsko 1:1 (kon.)
Itálie – Řecko 2:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Arménie 1:1 (kon.)
Dánsko
1:0 (0:0)
Švýcarsko
Sobota 12.10.2019, 18:00 • Telia Parken • Kvalifikace ME • Skupina D

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11. (19:52:15)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Dánska, které svého soupeře porazilo poměrem 1:0. I druhý poločas nám přinesl hodně vyrovnanou podívanou, přičemž si oba celky vypracovaly několik nadějných šancí, avšak dlouhou dobu jsme žádnou branku neviděli. To napravil Poulsen, jenž se prosadil pět minut před koncem zápasu. Švýcarsko se ještě v závěru pokoušelo o vyrovnávací branku, avšak k té se nakonec nedostalo.

90+4

90+3
    Ono to přeci jenom vypadá, že se žádné další branky už nedočkáme. Dánsko hraje v nastaveném čase velice zkušeným způsobem.

90+2
    Žlutou kartu dostává Henrik Dalsgaard (Dánsko).

90+2
    Hlavní sudí si všiml dalšího nedovoleného zákroku. Xhaka šel do souboje hodně agresivním způsobem, soupeř si tak vykoledoval standardní situaci.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je zcela jistě rozhodnuto. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

88
    Schmeichel bez větších problémů stáhl míč ze vzduchu, který posléze vyhodil ven z hrací plochy. Zdravotní problémy měl totiž Christensen, jenž musel střídat.

87
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Andreas Christensen, přichází Mathias Jörgensen.
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Josip Drmić.

85
    Ani v tomto případě nemusel hostující brankář Sommer zasahovat. Na opačné straně se dostával k zakončení Seferović, na poslední chvíli ale zasáhl Kjaer.
    84. Yussuf POULSEN - 1:0

84
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom se domácí celek dostává do kýženého vedení! Švýcarsko nyní naprosto propadlo při bránění útočné akce, toho dokázal využít Eriksen, který si všiml naběhnuvšího YUSSUFA POULSENA. Druhý jmenovaný hráč najednou pelášil sám na brankáře, kterého chladnokrevně prostřelil.

84
    Na zadní tyči se ještě pokusil dohrát celou akci Mbabu, jenomže na prudkou nahrávku neměl šanci dosáhnout. Švýcarsko tak ani tentokráte nikterak nezahrozilo.

83
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Remo Freuler.

82
    Eriksen velice šikovně roztáhl hru na volného Corneliuse, který se postaral o pohotový centr. Na ten si naskočil Braithwaite, jehož pokus směřoval vedle branky.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Dánsko je v posledních minutách aktivnějším celkem, avšak stále naráží na pozornou obranu.

80
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Peter Ankersen.