Poruba 2011 – Litoměřice 0:6 (kon.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Prostějov – Slavia 4:1 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – Chomutov 5:2 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 12.10.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 13. kolo

Utkání nám skončilo s neuvěřitelným koncem ze strany Benátek nad Jizerou. Ti spustili hotový gólový debakl na třebíčský tým a zápas nám tak končí za stavu 3:2 pro hosty. V čase 41:02 se ještě domácí Třebíči podařilo navýšit své vedení na 2:0. To však bylo naposledy, kdy dostali možnost nějak ovlivnit stav tohoto utkání. Náhle vše převzali hosté. První gól Benátek padl v čase 42:30, o který se zasloužil Adam Musil a snížil stav utkání na 2:1. Po necelých dvou minutách přišla srovnávací branka v čase 44:12, o kterou se zasloužil Jiří Průžek a náhle byl stav utkání 2:2. No a vše rozhodlo trestné střílení. V tom byl bezchybný Daniel Špaček v čase 51:35 a nastavil tak stav utkání až do samotného konce zápasu na 3:2 pro Benátky. Domácí se snažili ještě o hru bez brankáře. Ta jim však žádné další ovoce nepřinesla a hosté dokázali kontrolovat hru až do konce. Ti si tak berou další tři body do své sbírky.

Máme za sebou utkání plné zvratů a překvapení. Oba týmy odehrály krásný zápas, ale vítěz může být pouze jeden. Dnes jím jsou HC Benátky nad Jizerou. Z dnešního přenosu to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:55:39)

59:49
    Nahození Vodného od modré čáry končí na holi hostů.

59:23
    Vhazování před Hrstkou si berou hosté, ale kotouč pouze nahazují do středního pásma. Domácí hrají stále bez brankáře.

59:21
    Oddechový čas pro domácí.

59:15
    Máme zde střelu, která přišla na Hrstku, ten ji dokázal zlikvidovat, ale musel čelit sérii dorážek, Těm ale nakonec odolal.

59:00
    Puk končí na holi hostů a domácí se musí snažit ho rychle získat zpět.

58:59
    Jekel je pryč z brány!

58:59
    Zakázané uvolnění hostů.

58:18
    Vodný bojuje o kotouč, nakonec ale není úspěšný a hosté nahazují kotouč do útočné třetiny.

57:57
    Bittner střílí na Hrstku od modré čáry, jeho pokus končí na zadním mantinelu.

57:27
    Chrtek nahazuje puk za Jekelovu bránu. Hosté si nyní spíše drží odstup a poslední minuty brány.

56:57
    Jekel zdržel kotouč na své cestě za jeho bránou a čeká na své spoluhráče.

56:27
    Šťovíček zachytil kotouč na modré čáře a domácí si drží útočné postavení před Hrstkou.

55:25
    Nedvídek zachytil v útočném pásmu kotouč a snaží se založit útok, to se mu zatím nedaří a dostává se do rohu kluziště do šarvátky o kotouč, kde jsou nakonec úspěšnější hosté.

54:57
    Kotouč si berou domácí na své hole, Král zakládá útočnou akci společně s Nedvídkem, ve středním pásmu jsou ale zastaveni a hosté otáčí hru.

54:55
    Icing Třebíče.

54:35

54:15
    Nedbal bojuje s jedním z Benátčanů o kotouč, nakonec jsou hosti úspěšnější a začínají útočit.

53:50
    Špaček kombinuje s Buchtelou a Najmanem, ale ne nadlouho. Třebíčská obrana si pohlídala situaci a vyhnala hosty do středního pásma.

53:27
    Hosté se dostávají poprvé v přesilové hře do útoku.

53:10
    Další dobrý obranný třebíčský zákrok. Hosté se zatím nedostali ke střele.

52:50
    Dobře zachycený kotouč ve středním pásmu a další vyhození ze strany Třebíče.

52:37
    Vhazování před Jekelem si berou domácí a ihned vyhazují kotouč ven ze třetiny.

52:35
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., podrážení).

52:07
    Hosté mají výhodu. Musil drží kotouč a rozjíždí útok. Dostává se přes střední pásmo, jeho pas ale dále přebírají už domácí a je odpískán nedovolený zákrok.
    51:35 Daniel ŠPAČEK - 2:3

51:35
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    A Daniel ŠPAČEK trestné střílení proměňuje! Benátky se tak dostávají poprvé v dnešním zápase do vedení, a to 3:2. Asistence: bez asistence.

51:35
    Odpískáno trestné střílení po zákroku Třebíče! Benátky nyní mají šanci navýšit stav utkání!

51:17
    Forman nahazuje kotouč za bránu hostů, kde si ho ale přebírají hráči hostů.

50:45
    Nedvídek se pustil do útoku se svým spoluhráčem, následný pokus o střelu ale končí mimo bránu a projíždí prázdným brankovištěm.

50:27
    Vhazování si berou na své hole domácí, přichází okamžitě střela Nedvídka, který se do ní plně položil, lapačka Hrstky ale vystartovala s naprostou přesností.

50:15
    Kotouč končí na holi Nedvídka, který předává kotouč na Nedbala, ten střílí, jeho pokus ale míjí bránu Benátek.

50:13

49:35
    Puk si berou hosté, ale dostávají se ihned do šarvátky o kotouč, kterou vyhráli domácí a míří před Hrstku.

49:31
    Zakázané uvolnění Třebíče.

48:54
    Vhazování před Jekelem si berou hosté, kteří se ale sami vyhostili z útočného pásma a musí se vrátit ke svému brankáři.

48:38
    Vhazování před Hrstkou si berou hosté, Bukač rychle rozjíždí útok, přichází rychlá střela na Jekela, která končí v jeho náruči.

48:23
    Vhazování před Hrstkou si berou domácí, Šťovíček vybojoval kotouč, který následně končí ve výstroji brankáře hostů.

48:08
    Kunst nahazuje kotouč na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Hrstkou.

47:47
    Kolmann nahazuje kotouč za bránu Jekela.

47:14
    Vhazování ve středním páru si berou hosté Průžek se snaží o rychlý průjezd středním pásmem, což se mu sice daří, ale za cenu rychlé ztráty kotouče.

47:13
    Kotouč vypadl na střídačku, bude se vhazovat.

47:03
    Král dostává kotouč na Jenáčka na modré čáře, jeho střela ale končí za bránou Hrstky.

46:28
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté, Aubrecht rozjíždí útočnou akci, která ale po chvilce končí a dopředu míří domácí útok.

46:14
    Jekel čelil nyní nebezpečnému nájezdu jednoho z hráčů Benátek. Nakonec si ale dokázal celou situaci pohlídat. Jekel teď podržel svůj tým.

46:00
    Vodný dostává kotouč na modrou čáru pro Formana, ten se dostává ke střele, která se dostává pouze na zadní mantinel.

45:37
    Vhazování před Hrstkou si berou domácí, ve hře následně chvíli pokračoval Král v levém rohu kluziště, kde ho ale rychle o kotouč připravili dobře připravení obránci Benátek.

45:31
    Střela na Hrstku končí v jeho výstroji, vhazovat se bude před bránou hostů.

44:55
    Jenáček bojuje o kotouč za bránou Jekela, nakonec jsou domácí úspěšní a dostávají se do středního pásma.
    44:12 Jiří PRŮŽEK - 2:2

44:12
    A máme zde neskutečný obrat Benátek nad Jizerou! Po vhazování, které vyhrál Adam Musil přišla okamžitá střela z první ze středu útočné třetiny od Jiřího PRŮŽKA a skončila přímo mezi betony Jekela. Hosté ta srovnali stav utkání na 2:2. Asistence: Musil.
    42:30 Adam MUSIL - 2:1

42:30
    A přichází rychlé využití přesilovky ze strany Benátek! Po ještě rychlejší kombinaci a nahrávce Kolmanna z vhazování na Průžka, který nahodil kotouč před Jekela, přišla naprosto bezchybná teč Adama MUSILA, který zavěsil kotouč do brány domácích. Stav utkání je tak 2:1. Asistence: Průžek, Kolmann.

42:23
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., sekání).

42:05
    Hosté mají výhodu, dopředu míří Bukač, hra je ale po chvíli přerušena a domácí budou v oslabení.

41:45
    Paták se pokusil z otočky vypálit na Hrstku, jeho pokus ale končí mimo bránu hostů.
    41:02 Petr KRATOCHVÍL - 2:0

41:02
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Forman se dostal k další střela a ta již přinesla domácím ovoce. Brankář hostů Hrstka neviděl střelu přicházet, nedostal se tak do pokleku a kotouč mu proletěl přímo mezi betony po přesně střele Lukáše Formana a následné teči Petra KRATOCHVÍLA, který byl bezchybný. Stav utkání je tak 2:0. Asistence: Forman, Havránek.

40:25
    Střela Formana od modré čáry, jeho pokus končí na pravém betonu Hrstky.

40:02
    A máme zde poslední dvacetiminutovku základní hrací doby.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:09.

Máme zde konec druhé dvacetiminutovky dnešního utkání. Konečně jsme se dočkali první a prozatím také poslední branky dnešního utkání. V čase 25:30 se dostal do dobré pozice Michal Vodný, ke kterému se odrazil kotouč po střele Bittnera a ten již pálil bezchybně přímo do prázdné brány. Za zmínku ale stojí i šance na straně Benátek, které si rozhodně nic nechtějí nechat líbit a napadají, jak jen mohou. Jekel je dnes velkým držákem svého týmu. Jednou musel likvidovat kotouč, který mu projel těsně vedle tyče, poté další mezi betony a pomalu putoval do třebíčské svatyně, ale žádný z těchto pokusů nepřinesl Benátkám vysněnou branku. Jejich agresivnější hra se jim ale také stala osudná, když museli čelit dalším a dalším oslabením z nichž jedno trvalo i celé čtyři minuty. Nutno ale podotknout, že si v nich zatím vedou bezchybně. Na začátku třetí třetiny však budou muset opět čelit přesilovce domácích ještě celou minutu a pět vteřin.

Další třetina za námi a domácí si drží jednobrankové vedení, se kterým odešli do kabin. Vše se ale může změnit ještě v poslední základní části, která za pár minut začne.

40:00

39:58
    Domácí se dostávají do středního pásma.

39:30
    Šťovíček nahazuje kotouč, který ale pouze proplul prostorem před bránou hostů.

39:07
    Další vyloučení z řad Benátek a další příležitost pro domácí. Vhazování si berou na své hole domácí a Nedvídek začíná kombinaci na modré čáře s Nedbalem.

39:06
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Klapka – 2 min., podrážení).

38:47
    Chrtek se dostává ke kotouči a následně ke střele, ta ale končí pouze za Jekelovou bránou.

38:16
    Furch nahazuje kotouč od modré čáry za bránu Hrstky, odtud kotouč putuje za bránu Jekela a domácí v klidu rozehrávají.

37:30
    Kowalczyk se probojoval před Hrstku, dokázal i vypálit, jeho pokus ale končí pouze za bránou hostů.

37:02
    Vhazování před Jekelem si berou na své hole hosté a Průžek ihned kombinuje. Nakonec přichází střela, která ale míjí bránu Jekela a dostává se pouze na zadní mantinel.

36:52
    Kunst v klidu rozehrává puk za svou bránou a posílá dopředu své spoluhráče.

36:10
    Nedvídek míří za Hrstku, kde mu přijíždí na pomoc Bittner s Vodným, s kotoučem se ale dobře vymotal Buchtela a jeho kroky míří před Jekela.

35:22
    Vhazování před Jekelem si berou domácí a Paták míří jako střela za bránu Hrstky. Tam ho ale dostihl jeden z benátských obránců, který ho dokázal bezpečně zlikvidovat a sám se rozjet do středního pásma.

35:05
    Průžek zachytil kotouč ve třetině domácích, třebíčská obrana byla ale pohotová a dokázala ho včas odstavit.

34:19
    Nedbal nahazuje kotouč do středního pásma, odtud ale pokračují ve hře hosté, kteří jedou před Jekela. Tam jejich akce po rychlém zákroku Třebíče končí a musí čelit nájezdu domácích.

34:05
    Špaček se dostává při vlastním oslabení do útoku a ohrožuje Jekela, ten ale nakonec dostává puk pod svou lapačku přilepenou k ledové ploše.

32:53
    Havránek míří přes střední pásmo až před Hrstku, nakonec přichází střela, do které se obětavě položil jeden z hráčů Benátek. Další střela, tentokrát od modré čáry od Vodného, ta jde ale mimo bránu. Vodný to zkouší ještě jednou, k dorážce či případné teči před brankou ale nedochází a Hrstka bere puk pod svá křídla.

32:05
    Šťovíček předává kotouč na modrou čáru, kde ho ale jeho spoluhráč nedokázal zachytit a domácí se tak sami vyhostili z útočné třetiny.

31:35
    Na modré čáře kombinuje Nedvídek s Nedbalem, Nedvídek opět pálí, jeho pokus ale opět končí pouze za brankou Hrstky.

31:20
    Bittner nahazuje kotouč za branku Hrstky.

30:45
    Domácí mají před sebou čtyřminutovou přesilovou hru. Přichází střela Nedvídka z prostoru před bránou, jeho pokus ale minul bránu.

30:28
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Klapka – 2+2 min, podrážení + krosček).

29:38
    Špaček se dostal do dobré pozice! Dokázal se dostat přes dva hráče domácí Horácké Slavie, vypálil z otočky na Jekela, kterému kotouč téměř projel mezi betony. Nakonec si ale tuto šanci pohlídal.

29:00
    Čejka pálí od modré čáry na Hrstku, který chvíli nevěděl, kde se kotouč nachází. Střela ho ale nakonec neohrozila, protože minula bránu a hosté zakládají útok.

28:32
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté, kteří míří před Jekela, ale ne příliš na dlouho. Domácí jsou pohotoví a rychle přesouvají dění hry na druhou stranu hřiště, odkud ale kotouč opět putuje za bránu Jekela, tentokrát ale na zakázané uvolnění.

28:11
    Nebezpečná situace před bránou Jekela! Střela na jeho bránu končí u tyče, od které se následně puk nebezpečně odrazil a putoval pomalu za záda Jekela. Ten ale pohotově zasáhl, kotouč zalehl a vyčkal písknutí rozhodčích. Nyní měli domácí štěstí!

27:42
    Vhazování před Jekelem si berou domácí a rychle zakládají útok. Vodný jede v čele, ale rychle ho brzdí benátská obrana, která přebírá postupně vedení.

26:53
    Král se snaží dostat kotouč ve středním pásmu, to se mu ale nedaří a hraje Průžek. Ten se dostává až před Jekela, kde ale jeho akce končí díky rychlému zákroku domácích.
    25:30 Michal VODNÝ - 1:0

25:30
    Dočkali jsem se úvodní branky dnešního utkání a to ze strany Třebíče! Ladislav Bittner poprvé vypálil na Hrstku z pravé strany, od kterého se kotouč odrazil přímo na Michala VODNÉHO stojícího před prázdnou bránou. Ten již pálil bezchybně a dobyl svatyni hostů. Stav utkání je tak 1:0. Asistence: Bittner, Nedvídek.

24:56
    Klapka se snaží dostat kotouč ze souboje u mantinelu, to se mu ale nedaří a domácí útočí.

24:00
    Jekel zastavuje nahozený kotouč za svou bránou a domácí můžou zaútočit. Ferda se dostává až za záda Hrstky a bojuje o kotouč, situace se ale rychle a nebezpečně otáčí a do rychlého průniku se dostává Rychlovský. Přichází jeho nebezpečná střela, kterou musí nakonec Jekel zalehnout svým tělem.

23:34

23:17
    Ve středním pásmu nahazuje kotouč Buchtela, dále s ním hraje Aubrecht, ale ten se pouze poslední sekundy přesilovky stahuje do středního pásma.

22:40
    Najman kombinuje s Buchtelou, po chvilce přichází také střela na Jekela, která končí v hloučku třebíčských hráčů.

22:21
    Vhazování před Jekelem si berou domácí, kteří se ihned osvobozují ze sevření vyhozením kotouče ven ze třetiny.

22:00
    Šír kombinuje se svým spoluhráčem, po chvilce přichází také střela, které musí Jekel čelit, ale úspěšně a vhazovat se bude před bránou domácích.

21:34
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., držení).

21:00
    Domácí nedokázali využít počáteční výhody a hra se opět 5 na 5. Špaček okamžitě vyrazil na Jekela, vypálil tvrdou střelu, do které mu šel s lapačkou brankář domácích. Tam také tento kotouč končí a Jekel si připisuje další zákrok.

20:53

20:02
    A máme zde začátek druhé třetiny dnešního utkání. Kotouč končí na holi Horácké Slavie a Šťovíček míří přes střední pásmo až před Hrstku.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu dnešního zápasu. Nedočkali jsme se první branky ani na jedné straně, ale daleko od ní jsme rozhodně nebyli. Za zmínku určitě stojí dobré zákroky Hrstky v bráně Benátek, který několikrát podržel svůj tým a ustál nátlak Horácké Slavie. Benátky nad Jizerou se dostaly dokonce dvakrát do oslabení, kdy musely likvidovat šance Třebíče již nepovolenými zákroky. Ani jedné z příležitostí ale domácí nedokázali zatím využít. Do druhé třetiny bude Třebíč nastupovat s padesáti třemi vteřinami přesilovky v početní výhodě 5 na 4. Uvidíme, zda-li dokážou během této doby využít potenciál výhody.

Před námi je další dvacetiminutovka hokeje a spousta dalších šancí. Dočkáme se první branky dnešního zápasu nebo si budeme muset ještě počkat? Vše se dozvíme přibližně v čase 18:18, kdy padne úvodní vhazování následující třetiny.

20:00

19:57
    Poslední pokus domácích, dobrá předávka kotouče, která ale při pokusu o střelu sjela hráči domácích z hole a tak končí poslední šance této třetiny bez úspěchu.

19:37
    Hosté se dostávají mimo obranné pásmo vyhozením kotouče.

18:54
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Rychlovský – 2 min., hákování).

18:33
    Paták rozjíždí útok s Králem, ten pálí a jeho střela ohrozila Hrstku. Ten musel zasahovat a poté ještě několikrát. Nakonec museli zasahovat ale i hráči v poli, nakonec i nedovoleně a domácí si zahrají přesilovku.

17:15
    Bittner se dostal do krásného průniku a následné střele! Jeho pokus končí na těle Hrstky, odkud se odráží a znovu k jednomu z třebíčských hráčů. Jeho pokus také končí na brankářově výstroji, tentokrát má vše už pod kontrolou a v klidu rozehrává. Hrstka nyní podržel svůj tým.

16:30
    Václavek zachytil přihrávku, která mířila na jednoho z hráčů Benátek k modré čáře, sám tak založil útok a nyní s kotoučem operuje třebíčský útok.

16:20
    Krásná střela od modré čáry, která dost ohrozila Hrstku svou přesností a razancí. Ten ji nakonec dokázal zlikvidovat a stejně tak i následnou dorážku. Nyní podržel brankář hostů svůj tým.

16:01

15:16
    Forman čeká na modré čáře, předává puk Havránkovi, ten následně Vodnému stojícímu před bránou Hrstky, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a přesnost.

14:48
    Král bojuje v levém rohu kluziště o kotouč, nakonec jsou ale Benátky úspěšnější a vyhazují kotouč mimo svou obrannou třetinu.

14:27
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, kteří stahují hru na svou třetinu a v klidu zakládají útok.

14:02
    Vhazování před Hrstkou si berou hosté a v klidu vyhazují kotouč do středního pásma. Mají tak už na začátku oslabení chvilku klidu.

14:01
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ján Niko – 2 min., nedovolené bránění).

13:15
    Furch nyní tvrdě přirazil jednoho z hráčů hostů k mantinelu a odstavil ho od kotouče. Domácí tak mohou založit protiútok.

12:23
    Čejka zachytil nahozený puk ve středním pásmu a míří za Hrstku. Po chvilce přichází střela od modré čáry v podání Čejky, jeho pokus ale končí ve výstroji brankáře hostů.

11:53
    Ferda napadá rozehrávajícího hráče hostů, ten byl ale pohotový a ukryl kotouč do bezpečí středního pásma.

11:13
    Buchtela pálí od modré čáry, jeho střela z pokleku ale končí za bránou Jekela a o kotouč si beoru domácí.

10:15
    Kowalczyk nahazuje kotouč přes střední pásmo, následně s ním operuje Šťovíček před Hrstkou, ale ne příliš dlouho a benátská obrana rychle zasahuje.

10:04
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazování se bude opakovat.

10:02
    Jekel po krátké nejistotě před vlastní bránou radši zaklapl kotouč svou lapačkou a vyčkal písknutí rozhodčích. Vhazovat se bude před jeho bránou.

09:22
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, jejich nahození do útočného pásma ale končí na holi jednoho z hostů a ten zakládá protiútok.

08:35
    Wiencek dostává kotouč na svou hůl po souboji ve středním pásmu a míří před Jekela, co mu brusle stačí.

08:29
    Ofsajd hostů. Vhazování ve středním pásmu.

07:49
    Kunst v klidu rozehrává na Klapku, který ale přichází o kotouč, který se dostává na hole domácí Třebíči.

07:05
    Vhazování před Jekelem si berou domácí, kteří vyráží v čele s Michálkem do útoku, který po zákroku benátské obrany končí za bránou Hrstky a hosté zakládají protiútok.

06:52
    Musil v klidu bere kotouč pod svá křídla a čeká na své spoluhráče. Ti okamžitě jedou do středního pásma a přichází následně střela na Jekela, se kterou ale neměl větší potíže a bere puk do své lapačky.

06:15
    Průžek se pokusil nadvakrát dostat kotouč za záda Jekela, to se mu ale nakonec nepodařilo a dopředu míří Bittner a Vodný.

05:47
    Obětavý zákrok Kunsta proti dvojici útočníků Horácké Slavie. Tento benátský hráč si lehl do přihrávky jednoho z domácích a zhatil tak poměrně nebezpečně vypadající akci. Dobrá práce ze strany Benátek.

04:45
    Paták spěchá za kotoučem společně s Bukačem, nakonec je domácí hráč úspěšnější a pokračuje v akci. Na pomoc mu přijíždí Nedbal na modré čáře a Král svádějící souboj v rohu kluziště, kotouč se ale nakonec dostává na hůl Klapky, který podrží hru a hosté mohou v klidu vystřídat.

04:23
    Kowalczyk zachytil kotouč na modré čáře, pálí, jeho pokus končí na betonu Hrstky.

04:00
    Jenáček dostal dobrou přihrávku od Havránka, ale dlouho nepálil. Snažil se si ještě vylepšit pozici, to se mu ale nepodařilo a jeho následná střela nijak výrazně neohrozila Hrstku a byla sražena pouze za jeho bránu.

03:20
    Musil drží kotouč, který předává Špačkovi, toho ale ohrožuje dvojice domácích obránců, kteří ho nepustí do větší akce a sami tak můžou po chvilce rozjet útočnou akci.

02:37
    Šírovi se podařil dobrý průjezd přes střední pásmo a nakonec se dostal i ke střele, jeho pokus z pravé strany ale končí mimo bránu a beton Jekela.

01:54
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, ti neztrácí čas a míří ihned před Hrstku, kde operuje Ferda s Podlahou, ti jsou nakonec vyhnáni do středního pásma a musí si hlídat případný průnik Benátek.

01:43
    Aubrecht nezachytil kotouč na modré čáře a musí se vracet za Hrstku pro puk.

00:55
    Čejka nahazuje kotouč od modré čáry. Jeho pokus vyráží Hrstka do prostoru před bránou, kde stojí Havránek a pokouší se dorazit kotouč. To se mu ale nedaří, puk končí opět u dalšího z Horáků, jeho střela už ohrozila brankáře hostů, ten ale celou situaci pokryl svou lapačkou.

00:40
    Kunst sebral kotouč jednomu z domácích ve středním pásmu a pokusil se rozjet útok. puk končí nakonec ale pouze na zakázaném uvolnění a vhazovat se bude před Hrstkou.

00:35
    Furch nedokázal zpracovat kotouč na modré čáře, odpískána je hra vysokou holí a vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:02
    A máme zde začátek dnešního utkání. Nedbal přebírá kotouč za bránou Jekela a vyráží před Hrstku.

00:01

Přeji příjemný hokejový podvečer. Máme před sebou další utkání Chance ligy, ve kterém domácí SK Horácká Slavia Třebíč přivítá HC Benátky nad Jizerou. Zde je k nahlédnutí bilance posledních několika zápasů těchto dvou týmů.

Vzájemné zápasy v sezoně 2018/2019

Třebíč – Benátky nad Jizerou 1:0
    Benátky nad Jizerou – Třebíč 3:4 sn.
    Třebíč – Benátky nad Jizerou 2:4
    Benátky nad Jizerou – Třebíč 3:4 pr.

Domácím se v minulé sezóně dařilo proti Benátkám lépe a ze čtyř utkání si odvezli celkem tři vítězství, z nichž ale jedno skončilo až v prodloužení a druhé na samostatné nájezdy.

Minulá sezóna je ale za námi a my se můžeme těšit na první utkání sezóny letošní. Celý průběh budeme moci sledovat již za několik málo okamžiků, kdy v čase 17:30 padne úvodní vhazování.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Kowalczyk, Furch, Forman, Jenáček, V. Čejka – Nedvídek, Bittner, Vodný – Michálek, Šťovíček, T. Havránek – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Václavek, Podlaha.

HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Kašpar) – Kolmann, Žůrek, Buchtela, Kunst, Bukač, Aubrecht, Niko – Průžek, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – R. Duda, Chrtek, Klapka – Šeliga, Šafařovský, Wiencek.

Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Kučera, Blažek.

Středočechům patří v tabulce 13. příčka a na Třebíčské jim chybí pět bodů. Naposled Benátky nestačily na Prostějov v poměru 2:8, předtím ale porazily Sokolov 3:4 a dokonce i silný Havířov (4:1). Nejproduktivnějším hráčem je Daniel Špaček, jenž doposud získal 10 bodů. Hned za nám je všem známý Radek Duda s bilancí 4+5.

Tým z Vysočiny má poslední dobu slušnou formu, z posledních sedmi zápasů jich vyhrál hned šest! Třebíčští nestačili akorát minulý víkend na Litoměřice, poté doma porazili Kadaň 5:3 a ve středu si odvezli tři body z ledu Ústí n. Labem po výsledku 1:4. Nejproduktivnějším hráčem je Martin Šťovíček s 11 body, mezi beky si nejlépe vede Lukáš Forman (2+3).

Dobrý den, vítejte u dalšího kola CHANCE ligy, dnes se proti sobě střetne SK Horácké Slavie Třebíč a hostujícího celek HC Benátky nad Jizerou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 26. Vodný (Bittner, Nedvídek), 42. P. Kratochvíl (Forman, T. Havránek) – 43. A. Musil (Průžek, Kolmann), 45. Průžek (A. Musil), 52. D. Špaček

Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Kučera, Blažek