Poruba 2011 – Litoměřice 0:6 (kon.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Prostějov – Slavia 4:1 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – Chomutov 5:2 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 12.10.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 13. kolo

Utkání nám skončilo s neuvěřitelným koncem ze strany Benátek nad Jizerou. Ti spustili hotový gólový debakl na třebíčský tým a zápas nám tak končí za stavu 3:2 pro hosty. V čase 41:02 se ještě domácí Třebíči podařilo navýšit své vedení na 2:0. To však bylo naposledy, kdy dostali možnost nějak ovlivnit stav tohoto utkání. Náhle vše převzali hosté. První gól Benátek padl v čase 42:30, o který se zasloužil Adam Musil a snížil stav utkání na 2:1. Po necelých dvou minutách přišla srovnávací branka v čase 44:12, o kterou se zasloužil Jiří Průžek a náhle byl stav utkání 2:2. No a vše rozhodlo trestné střílení. V tom byl bezchybný Daniel Špaček v čase 51:35 a nastavil tak stav utkání až do samotného konce zápasu na 3:2 pro Benátky. Domácí se snažili ještě o hru bez brankáře. Ta jim však žádné další ovoce nepřinesla a hosté dokázali kontrolovat hru až do konce. Ti si tak berou další tři body do své sbírky.

Máme za sebou utkání plné zvratů a překvapení. Oba týmy odehrály krásný zápas, ale vítěz může být pouze jeden. Dnes jím jsou HC Benátky nad Jizerou. Z dnešního přenosu to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:55:39)

59:49
    Nahození Vodného od modré čáry končí na holi hostů.

59:23
    Vhazování před Hrstkou si berou hosté, ale kotouč pouze nahazují do středního pásma. Domácí hrají stále bez brankáře.

59:21
    Oddechový čas pro domácí.

59:15
    Máme zde střelu, která přišla na Hrstku, ten ji dokázal zlikvidovat, ale musel čelit sérii dorážek, Těm ale nakonec odolal.

59:00
    Puk končí na holi hostů a domácí se musí snažit ho rychle získat zpět.

58:59
    Jekel je pryč z brány!

58:59
    Zakázané uvolnění hostů.

58:18
    Vodný bojuje o kotouč, nakonec ale není úspěšný a hosté nahazují kotouč do útočné třetiny.

57:57
    Bittner střílí na Hrstku od modré čáry, jeho pokus končí na zadním mantinelu.

57:27
    Chrtek nahazuje puk za Jekelovu bránu. Hosté si nyní spíše drží odstup a poslední minuty brány.

56:57
    Jekel zdržel kotouč na své cestě za jeho bránou a čeká na své spoluhráče.

56:27
    Šťovíček zachytil kotouč na modré čáře a domácí si drží útočné postavení před Hrstkou.

55:25
    Nedvídek zachytil v útočném pásmu kotouč a snaží se založit útok, to se mu zatím nedaří a dostává se do rohu kluziště do šarvátky o kotouč, kde jsou nakonec úspěšnější hosté.

54:57
    Kotouč si berou domácí na své hole, Král zakládá útočnou akci společně s Nedvídkem, ve středním pásmu jsou ale zastaveni a hosté otáčí hru.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 26. Vodný (Bittner, Nedvídek), 42. P. Kratochvíl (Forman, T. Havránek) – 43. A. Musil (Průžek, Kolmann), 45. Průžek (A. Musil), 52. D. Špaček

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Kowalczyk, Furch, Forman, Jenáček, V. Čejka – Nedvídek, Bittner, Vodný – Michálek, Šťovíček, T. Havránek – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Václavek, Podlaha.
    HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Kašpar) – Kolmann, Žůrek, Buchtela, Kunst, Bukač, Aubrecht, Niko – Průžek, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – R. Duda, Chrtek, Klapka – Šeliga, Šafařovský, Wiencek.

Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Kučera, Blažek