Blansko – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 5:0 (kon.) | Vyškov – Petřkovice 2:2 (kon.)
Vrchovina – Slovácko B 2:0 (kon.) | D. Benešov – Olomouc B 3:4 (kon.)

90
    Žlutou kartu dostává Haas (FC Dolní Benešov).

73
    Žlutou kartu dostává Neuer (SK Sigma Olomouc B).

67
    Žlutou kartu dostává Býma (FC Dolní Benešov).
    65. GOMOLA - 3:4

65
    Dolní Benešov právě vstřelil branku!
    Tak pozor, protože v Dolním Benešově se dějí věci! Domácí vstřelil třetí branku ve druhém poločase a už prohrávají pouze 3:4! Střelcem branky je TOMASZ GOMOLA.
    61. TRAJKOVSKI - 2:4

61
    No vida, domácí přidali a po hodině hry snižuje na rozdíl dvou branek, 2:4, když se trefil DINO TRAJKOVSKI.
    58. RYCHNOVSKÝ - 1:4

58
    Domácí snižují na rozdíl tří branek! Prosadil se DAVID RYCHNOVSKÝ.

55
    Žlutou kartu dostává Gebauer (FC Dolní Benešov).

46

45+1
    36. ZLATOHLÁVEK - 0:4

36
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
    Aby toho nebylo málo, tak o několik málo minut později zvyšuje Sigma už na 4:0! Na konci akce byl tentokrát TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK.
    32. SPÁČIL - 0:3

32
    A možná je rozhodnuto, protože Sigma na trávníku dominuje a jde do vedení o tři branky. Prosadil se JIŘÍ SPÁČIL.

7
    A béčko Sigmy po několika málo minutách přidává druhou branku, konkrétně MOJMÍR CHYTIL!

4
    Skvělý vstup do utkání ze strany hostů, kteří se hned v úvodu dostávají do vedení 1:0! Prosadil se DANIEL GREČMAL.

Jakub Kopřiva

Branky: 58. Rychnovský, 61. Trajkovski, 65. Gomola – 4. Grečmal, 7. Chytil, 32. Spáčil, 36. Zlatohlávek

Karty:   55. Gebauer (DBE), 67. Býma (DBE), 90. Haas (DBE) – 73. Neuer (OLB)

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma (75. Baránek), Ramaněnko (17. Zajíček), Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas (90. Foitzik), Trajkovski, Karčmář, Gomola (68. Labuda)
    Náhradníci: Herich, Zajíček, Labuda, Foitzik, Baránek, Chvěja

SK Sigma Olomouc B: Buchta – David, Neuer, Langer (74. Voleský), Chytil (39. Baďura), Spáčil (C), Grygar, Galus, Zlatohlávek (90. Gröger), Grečmal (57. Beňa), Sladký (46. Diblík)
    Náhradníci: Gröger – Diblík, Voleský, Beňa, Baďura

Rozhodčí: Černý – Vejtasa, Mrázek