Ostrava – Hattrick Brno 10:3 (kon.) | Vítkovice – Chodov 3:2 (kon.) | Česká Lípa – Black Angels 9:5 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
10:3 (2:1, 4:1, 4:1)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 12.10.2019, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (19:05:27)

Do utkání vstoupily oba týmy velmi opatrně a podle toho také vypadal výsledek první třetiny. Od druhé třetiny se začalo dařit domácímu celku a poprvé v sezóně byla vidět parádní hra s kombinací přesně střelby. FBC ČPP Ostrava tak vítězí proti nováčkovi Superligy poměrem 10:3.

Dnešní utkání sledovalo 95 diváků.

Střely třetí třetiny:
    Ostrava – 11
    Hattrick – 10

59:50
    Sládek se dostal do úniku, ale místo toho, aby vystřelil, se snažil ještě přihrát a celou akci poslal do rukou gólmana.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:13
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Marek Švajný.

57:23
    Sládek se ocitl sám před odkrytou brankou, než se k němu však stihl dostat balónek, obrana hostů se dobře vrátila a znemožnila mu vystřelit.
    56:25 Oliver GOLD - 9:3

56:25
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Hostující tým se dostal do přečíslení a do odkryté branky snižuje stav OLIVER GOLD. Asistence: Jakub Procházka II.

56:01
    Sládeček se snažil Laju překvapit zpoza branky, ale nebyl úspěšný.

54:00
    Hra se nyní přesouvá nahoru dolů.

52:53
    Všechny tresty vypršeli a hra pokračuje klasicky 5 na 5!

52:38
    Sládek trefuje pouze gólmana Kejíka.

52:26
    Švajný v dobré pozici přestřeluje.

51:37
    Kubíček se vrací na hřiště a Ostrava si vyzkouší přesilovou hru 4 na 3.

50:54
    Utkání začíná být velmi vyhrocené a na hřišti nyní vidíme hru 3 na 3.

50:53
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Jiří Bauer – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (David Sládeček – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Lukáš Jalový – 2 min., Hrubost).

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 7. Posselt (Lipový), 12. Eichner, 21. Juhaňák (J. Bauer), 24. Eichner (Juhaňák), 34. Zapletal (Sovják), 38. Eichner (Stejskal), 42. Sládek (Šindler), 45. Sovják (Klimscha), 46. Kaloč (Sládek), 59. Sovják (Švajný) – 9. Mar. Nagy (Coufal), 38. Coufal (Sládeček), 57. Gold (Procházka II)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Binder) – Kubíček, Lipový, Moravčík, Posselt, J. Bauer, Švajný – Sovják, Juhaňák, Klímek – Klimscha, Stejskal, Šindler – Eichner, Daniš, Sládek – Kaloč, Zapletal, Čonka-Skyba.
    FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Machálek, Jalový, Andrle, Dvořák, Sládeček, Horák, Medek – Halama, Procházka II, Gold – Fuchs, Coufal, Mar. Nagy – Ondráček, Grábl, Hronek – Kůra.

Rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír