Dynamo – Choceň 13:2 (kon.) | Lokomotiva Č. Třebová – Chrudim 3:6 (kon.) | Moravská Třebová – Hlinsko 3:9 (kon.)
SK Černošice – V.Popovice 7:1 (kon.) | Opava – Studénka 18:6 (kon.) | Sparta – Poděbrady 7:1 (kon.)
Neratovice – Děčín 7:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Litoměřice 0:0 (09:00) | Nový Jičín – HC Nová Paka 4:4 (kon.)
Kopřivnice – HC Vlci Český Těšín 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Roudnice – Bílina 4:2 (kon.)
Berounští Medvědi – Hvězda Praha 0:7 (kon.) | Polička – Chotěboř 9:2 (kon.) | Černí Vlci – Prostějov 1913 4:3 (kon.)
Veselí nLuž. – Písek 5:11 (kon.) | Pilsen Wolves – Tatran Sedlčany 10:0 (kon.) | Náchod – Třebechovice 7:2 (kon.)
Mělník – Louny 6:25 (kon.) | ZILVAR – Opočno 7:8 (kon.) | Zubři Bystřice n. P. – ICE DRAGONS Telč 0:7 (kon.)
Ledeč n. S. – Pelhřimov 13:3 (kon.) | Ml. Boleslav B – Benátky n/J B 11:4 (kon.) | HC Domažlice – Soběslav 2:12 (kon.)
Č. Krumlov – Jindřichův Hradec 15:2 (kon.) | Příbram B – Lev Benešov 4:2 (kon.) | HC Karviná – Frýdek-M. "B" 4:9 (kon.)
Uh.Ostroh – Uh.Brod 12:3 (kon.) | Metropolia Silesia – Poruba 2:11 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 6:5 (kon.)
Břeclav – SK Telč 11:10 (kon.) | Zlín – Vsetín 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:4 (kon.)
Č. Lípa – Lomnice n/P 4:4 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov B 7:3 (kon.) | Lvi 2009 – Motor ČB B 4:7 (kon.)
Spartak Žebrák – PZ Kladno 17:2 (kon.) | Kadaň B – Tachov 9:4 (kon.) | Havířov – Třinec 2:9 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – N.Město nM 8:13 (kon.) | Slavia – Kladno 5:6 (kon.) | Sokolov – Stadion Cheb B 1:4 (kon.)
Rakovník – V.Popovice 6:4 (kon.) | Nejdek – Mar.Lázně 4:6 (kon.) | Slaný – Příbram B 4:22 (kon.)
Milevsko – Tábor 8:2 (kon.) | Třemošná – Strakonice 0:0 (12:00) | Klatovy – HC Rokycany 7:2 (kon.)
Velká Bíteš B – Warriors Brno 7:5 (kon.) | Kroměříž – Brumov 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Děčín 3:0 (kon.)
HC Varnsdorf – Jablonec 1:21 (kon.) | Břeclav – Warriors Brno 6:4 (kon.) | Plzeň 1929 B – HC Vimperk 11:1 (kon.)
SHKM Hodonín – Zstávka u Brna 19:0 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:6 (kon.) | Letňany – Kralupy n. Vltavou 13:0 (kon.)
HC Nymburský Lev – Neratovice 0:4 (kon.) | Čáslav – Světlá nS 2:13 (kon.) | Žamberk – Skuteč 8:12 (kon.)
Mountfield HK – Hronov 10:6 (kon.) | Vítkovice – Opava 14:0 (kon.) | Uh. Hradiště – Val.Meziříčí 5:2 (kon.)
SHKM Hodonín – Vyškov 15:1 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Frýdlant 22:1 (kon.) | Moravská Třebová – Humpolec 4:5 (kon.)
Kobra B – Smíchov 1913 1:7 (kon.)
konec
HC Lvi 2009
4:7 (2:2, 2:2, 0:3)
ČEZ Motor České Budějovice B
Sobota 12.10.2019, 10:45Liga mladších žáků ''D' • 6. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45. (11:44:38)
    Branky a nahrávky:


    HC Lvi 2009:
    ČEZ Motor České Budějovice B: