Sobota 12.10.2019, 17:00Krajská liga: Jihočeský kraj • 4. kolo

58:41
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    MARTIN HADRAVA do prázdné přidává osmou branku. Bez asistence.

56:06
    MAREK HADRAVA zblízka propálil Dvořáka a posílá domácí do tříbrankového trháku. Asistence Filip Kasalý.

41:56
    PETR VOTÁPEK prostřelil vše před sebou a domácí vedou o dvě branky. Bez asistence.

40:49
    Domácí poprvé vedou, prosadil se MAREK HADRAVA. Asistence Martin Hadrava.

40:01

Omluvte technické problémy, po zbytek utkání budu psát změny stavu.

Divoký začátek a konec – to byla ve zkratce druhá třetina, domácí třikrát vyrovnali hostující náskok a tento zápas jistě nabídne ještě zajímavé dvacetiminutové dějství. Třetí třetina začne cca v 18:37.

40:00

38:41
    MARTIN HADRAVA ale vzápětí vyrovnává, sledujeme opravdu zajímavé utkání plné náboje. Asistence Filip Kasalý.

38:31
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    I hosté rychle využívají přesilovku, závar před Kaiseršotem ukončil Martin VLACH. Asistence Martin Klimeš.

38:07
    Hákování a dvě minuty pro Filipa Kasalého.

36:25
    Ramenem nyní Dvořák likviduje šanci Votápka.

34:22
    Na Kaiseršota mířilo přečíslení 3 na 1, hosté ale nezakončili akci ideálně.

32:30
    Na druhé straně Svoboda nepropálil zblízka Dvořáka.

32:04
    Mikeska pálí, Kaiseršot připraven.

30:38
    Závar na druhé straně, Kaiseršot přerušuje hru.

30:18

30:01
    Votápek napálil puk do Dvořáka, ten puk nekontroloval, ale také o něm nevěděl, rozhodčí raději přerušil hru.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 4. Votápek (Kasalý D.), 22. Kopic (Votápek), 23. Svoboda (Votápek), 39. Martin Hadrava (Kasalý F.), 41. Hadrava Marek (Hadrava Martin), 42. Votápek, 57. Marek Hadrava (Kasalý F.), 59. Martin Hadrava – 1. Klimeš (Mikeska), 13. Benda (Syrovátka), 22. Bárta (Houdek), 39. Vlach (Klimeš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Kaiseršot (Jíra) – Doubek, Port, Hráček, Bříza P., Zadražil, Kasalý D., Vrátný, Bříza F., Votápek, Hadrava Marek, Svoboda L., Kasalý F., Siřiště, Kopic, Šulák, Svoboda B., Buchta, Hadrava Martin, Moucha
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Dvořák (Vokůrka) – Míchal L., Štěcha, Fencl, Čančura, Nehoda, Koláček, Klimeš, Vlach, Kratochvíl, Mikeska, Bárta, Benda, Houdek, Míchal J., Bůžek, Syrovátka

Rozhodčí: Stach – Zedníková, Kreuzer