TJ Baník Habartov
1:4 (0:1)
FK Skalná
Sobota 12.10.2019, 12:30 • Stadion Habartov, Habartov • 1.A třída KKFS

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byla jasně lepší Skalná, která nakonec vyhrála v Habartově 4:1. Nutno dodat, že hosté od první minuty na trávníku dominovali a vyhráli zcela zaslouženě. Navíc to je vůbec první venkovní vítězství Skalné v této sezoně. (14:16:52)

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Na krásnou přihrávku Nováka si naběhl Šebesta, ale toho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

87
    Domácí získali míč a hned se vydali dopředu, ale opět z toho byla pouze nepřesná přihrávka.

85
    Hraje se na polovině domácího celku, který je opět pod tlakem a pouze se brání.

83
    Baník Habartov právě vstřelil branku!
    A dočkali se také domácí. Dopředu se vydal LUKÁŠ TAMAJKA, který se dostal až do vápna a nakonec procpal míč za brankáře.

82
    Skalná právě vstřelila branku!
    K míči se postavil FRANTIŠEK NOVÁK, který to udělal zkušeně, poslal brankáře na druhou stranu a Skalná jde do vedení 4:0!

81
    Pokutový kop pro Skalnou!

81
    Je před námi posledních deset minutek. O vítězi je již rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

79
    Po dalším rohu hlavičkoval na zadní tyči Ulrych, ale z těžké pozice nedokázal míč usměrnit do branky.

78
    Hosté zahrávali ještě jeden rohový kop, ale ani z jednoho nic nebylo a stav utkání se tedy nemění.

77
    Střídání v týmu FK Skalná: ze hřiště odchází Nguyen, přichází Bock.

77
    Rohový kop pro Skalnou.

76
    Hostující hráči i nadále na trávníku dominují a tlačí se dopředu.

74
    A je hotovo, protože Skalná jde do vedení 3:0! Po krásném centru se k míči prodral VOJTĚCH ULRYCH, který parádní hlavičkou nedal brankáři šanci!

73
    Střídání v týmu FK Skalná: ze hřiště odchází Cuper, přichází Šebesta.

72
    Na roh vápna si dobře naběhl domácí Křepela, ale jeho projektil postrádal přesnost.