Ottawa – Tampa 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 7:4 (kon.) | Boston – New Jersey 3:0 (kon.)
Montreal – St. Louis 6:3 (kon.) | Detroit – Toronto 2:5 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Washington 1:4 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Colorado – Arizona 3:2 (po pr.) | Vancouver – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.)

Dominik Kubalík (CHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:09

Skončil zápas mezi Chicagem Blackhawks a Winnipegem Jets. Utkání nabídlo velice vyrovnaný hokej, čemuž odpovídal nerozhodný stav 2:2 po šedesáti minutách. V prodloužení vystřelil hostům bod navíc Mark Scheifele, který se tak stává hrdinou tohoto zápasu.

60:47 Mark SCHEIFELE - 2:3

60:47
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Bonusový bod si nakonec připisují hokejisté Jets. MARK SCHEIFELE vypálil příklepem po přihrávce Wheelera a byl úspěšný. Jeho pokus na vzdálenější tyč nedokázal Robin Lehner zastavit. Asistence: Blake Wheeler, Josh Morrissey.

60:40
    Hosté se prvnímu útoku ubránili, ale domácí zůstávají na kotouči.

60:01
    Puk získávají hokejisté Blackhawks.

60:01

Skončila třetí třetina. Ani 60 minut nerozluštilo hádanku dnešního zápasu, a tak si hokejisté obou celků dají za malou chvíli nášup v podobě prodloužení, případně nájezdů.

Střely na branku 29:32.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Puk se ještě ocitl mimo hrací plochu. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

59:20
    Možná poslední útok třetí třetiny rozjíždějí hokejisté Jets.

58:45
    Laine nalezl Wheelera, ale domácí obrana jej odzbrojila.

57:53
    Chicago už je opět v útočném pásmu, kde mají hostující obránci plné ruce i nohy práce.

57:20
    Dylan Strome nahodil puk do útočného pásma, ale tam jsou pouze obránci Jets.

56:48

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 5. Saad (Carpenter), 13. Seabrook (D. Kubalík, Keith) – 28. Ehlers (Pionk, Roslovic), 52. Copp (Connor, Dahlström), 61. Scheifele (Wheeler, Morrissey)

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford (A)) – Keith (A), C. Murphy, Määttä, Seabrook (A), de Haan, E. Gustafsson – DeBrincat (C), J. Toews, Caggiula – A. Shaw, D. Strome, P. Kane – Saad, Kämpf, D. Kubalík – Z. Smith, Carpenter, Perlini.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Pionk, Dahlström, Poolman, Bitetto, D. Kulikov – Laine, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Copp, Ehlers – G. Bourque, Lowry, Letestu – Perreault, Roslovic, Appleton.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Rank – Gibbons, Tobias