Kunlun – Jaroslavl 3:6 (kon.) | Jokerit – Ufa 3:2 (3:2 po s.n.) | N.Novgorod – Petrohrad 1:4 (kon.)
Soči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 3:0 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 13.10.2019, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (18:22:27)

Československá stopa v utkání
    Jakub Jeřábek (VTZ) 1+1, 2 střely, čas na ledě 24:29.

Viťaz bez problémů potvrzuje roli favorita a nakonec vítězí poměrem 3:0. Domácí byli ve všech ohledech lepší, měli více střel i více šancí. Ilja Ježov navíc chytal lépe než jeho brankářský soupeř, takže naprosto zaslouženě bere čisté konto. Viťaz si tak připisuje další výhru a na první CSKA stále ztrácí dva body.

59:19 Jakub JEŘÁBEK - 3:0

59:19
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Podolsk se trefuje do prázdné brány a konečný výsledek tedy bude 3:0! Prosadil se český bek JAKUB JEŘÁBEK, který z vlastní obranné třetině skvěle zamířil do odkryté klece. Bez asistence.

58:38
    Hosté to samozřejmě zkouší bez brankáře, kvůli čemuž se Viťaz provinila už dvakrát zakázaným uvolněním.

58:26
    Oddechový čas pro hosty.

58:16
    Jeden z posledních hostujících útoků zakládá Andrej Kosticyn, ale nic z toho opět nebylo.

57:35
    Viťaz hraje v plném počtu, vzápětí dostala kotouč ze své třetiny, takže jde za vítězstvím.

56:13
    Minsk se rychle usazuje v útočném pásmu, kde zatím jen nepřesně vystřelil.

55:28
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:43
    V závěru třetí třetiny drží kotouč pochopitelně hlavně hostů, ale ti stále nemohou vymyslet žádnou nebezpečnou střelu.

54:16
    Oddechový čas pro domácí.

54:05
    Bělorusové jsou rychle zpět v útoku, kde se však tentokrát moc dlouho neudrželi.

53:10
    Hosté se usadili v útoku, ale po nepřesném nahození musejí spěchat do svého pásma.