Finsko – Arménie 3:0 (kon.) | Gibraltar – Gruzie 2:3 (kon.) | Švýcarsko – Irsko 2:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Malta 1:0 (kon.) | Rumunsko – Norsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Španělsko 1:1 (kon.)
Izrael – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Řecko – Bosna 2:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Itálie 0:5 (kon.)
Faerské ostrovy
1:0 (0:0)
Malta
Úterý 15.10.2019, 20:45 • Tórsvøllur • Kvalifikace ME • Skupina F

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Faerských ostrovů, které svého soupeře porazily poměrem 1:0. Sledovali jsme hodně bojovnou podívanou, jenž místo vyložených šancí nabízela celou řadu nedovolených zákroků. Za celé utkání jsme se přeci jenom dočkali jedné branky, o tu se postaral domácí celek, který své hubené vedení udržel až do konečného hvizdu. Malta se v závěru nadechovala k náporu, k vyrovnání se ale nedostala. (22:36:50)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:11.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Magnus Egilsson.

90+3
    O osudu zápasu se zdá být rozhodnuto. Domácí se totiž s míčem nacházejí daleko od své branky, což jim maximálně vyhovuje.

90+1
    Sudí musel řešit ošemetnou situaci ve středu hrací plochy. Nakonec se na zeleném pažitu zjevil Hansson, kterému tvrdě naložil hostující Vella.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jednu branku. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Nwoko se konečně prosadil ve vzduchu, díky čemuž jeho celek mohl pokračovat v akci po pravém křídle. Muscat i přesto narazil do prvního protihráče.

86
    Malta se před malým momentem nastěhovala na útočnou polovinu, kde rozjela krátkou kombinaci. Tu se pokusil narušit Olsen, který byl navíc úspěšný.

85
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Viljormur Davidsen, přichází Árni Frederiksberg.

84
    Loktem šel do souboje hostující Agius, přičemž byl i tentokráte odpískán nedovolený zákrok. V posledních minutách skutečně sledujeme dost nedovolených zákroků.

83
    K postranní lajně si seběhl hostující Grech, který měl problémy s kopačkou. Nakonec se vydal k péči kustodům, Faerské ostrovy tak chvíli budou hrát v početní nevýhodě.

82
    Souboj u brankové lajny nakonec dopadl lépe pro domácí hráče, přičemž si nedovoleným zákrokem pomohl jeden z protihráčů. Následovat bude volný kop.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Domácí stále vedou o jednu branku, navíc v posledních minutách sledujeme vyrovnanou podívanou.

80
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Rowen Muscat, přichází Joseph Zerafa.

76
    Žlutou kartu dostává Steve Borg (Malta).

75
    Do kombinace svého celku se zapojil také brankář Nielsen, který vykopával k pravé autové lajně. Danielsen byl u míče příliš pozdě, bude se opět vhazovat.