K. Vary – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 2:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 5:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.)
HC Olomouc
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Mountfield HK
Pátek 18.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 11. kolo

59:33
    Vyhození hostů jen o vlas minulo olomouckou branku!

59:07
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Rudolf Červený – 2 min., hákování).
    55:26 Radovan PAVLÍK - 0:2

55:26
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! RADOVAN PAVLÍK tečoval Cingelovu střelu mimo dosah Konráda a dostal Olomouc do prekérní situace. Asistence: Lukáš Cingel, Filip Pavlík.

55:04
    Jaroměřský si položil dva obránce a udělal si prostor na střelu mezi kruhy, jeho pokus ale směřoval vedle.

54:03
    Vyrůbalíkovi střela nesedla, ale díky tomu se dostal ke střele Klimek. Mazanech včas zareagoval a jeho pokus vyrazil.

49:44
    Olomouc si zahraje přesilovku! Dvě minuty za držení hole si odpyká Jordann Perret (HKM).

47:54
    Koukal nabil Zámorskému na osu, Konrád si však jeho střelu dokázal najít a ukryl ji v náručí.

43:55
    Hradec Králové si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Zbyněk Irgl.

35:03
    Irgl se prokličkoval před branku, ale jeho bekhendový pokus zastavil Mazanec betonem.

31:14
    Klíma se natlačil před branku, ale vracející se obránce ho přinutil najet až do Konráda, čímž se uvolnila cesta pro Zámorského. Ten však byl příliš z úhlu a zamířil jen do boční síťky. Gól by zřejmě ani neplatil, neboť postavení hráče v brankovišti posílá puk do středního pásma.

14:40
    Královéhradečtí aktivním napadáním pořádně přitopili v brankovišti domácích! Konrád ale dokázal puk najít a ukryl ho pod lapačku.

13:23
    Jergl objel olomouckou obranu a poslal puk na protější tyč Rákosovi! Olomouc teď zachránil jen bleskurychlý beton Konráda!
    10:55 Daniel RÁKOS - 0:1

10:55
    Hosté udeřili jako blesk! DANIEL RÁKOS ujížděl sám na brankáře, donutil ho k pohybu a poté bekhendem zasunul puk mezi jeho betony. Asistence: Aleš Jergl, Rudolf Červený.

09:38
    Smoleňák zůstal zcela sám před brankou Konráda, ale domácí brankář vytáhl skvělý zákrok!

06:26
    Kolouch vybojoval puk v útočném pásmu a nabídl ho před branku Irglovi. Ten byl ale tísněný jedním z hostů a nepodařilo se mu zakončit.

04:39
    Mountfield si zahraje přesilovku! Petr Kolouch (OLO) se provinil podrážením a půjde si dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

02:26
    Dvěma Královéhradeckým se otevřel prostor k přečíslení, Jergl však při kličce podklouzl.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 11. Rákos (Jergl, Červený), 56. R. Pavlík (Cingel, F. Pavlík)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Dujsík, Švrček, Jaroměřský, Valenta – Ostřížek, Klimek, V. Tomeček – Olesz, Kolouch, Irgl – Burian, Nahodil, Pekr – Hecl, Skladaný, Kořenek.
    Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Linhart, Zámorský, Allen, Nedomlel, Rosandić, F. Pavlík, Šalda – M. Chalupa, Koukal, Smoleňák (C) – R. Pavlík (A), Cingel, Vincour – Červený (A), Rákos, Jergl – Perret, Klíma, Paulovič.

Rozhodčí: Pešina, Šír – Lederer, Zíka