K. Vary – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 2:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 5:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.)
po s.n. (3:1)
Piráti Chomutov
3:2 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 18.10.2019, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • turnaj O Pohár DHL • 11. kolo

Je dobojováno! Z vítězství a dvou bodů se nakonec radují domácí Piráti, kteří po první třetině prohrávali 0:2, ale v prostředním dějství skóre vyrovnali. Na přelomu normální hrací doby a prodloužení pak ubránili pětiminutové oslabení, což jim umožnilo urvat druhý bod v rozstřelu. (18:28:17)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
    Rozdílový nájezd proměnil už ve druhé sérii PETER LOBODOWSKI, který po přibrzdění před brankou provedl precizní blafák.

4. série
    3:1
    Dospěl naznačil blafák, ale vystřelil na bližší tyč, takže ukončil rozstřel.

4. série
    2:1
    Hrubcovi forhendový blafák nevyšel. Narazil na Běhulův beton.

3. série
    2:1
    Dani také brzdil a zkoušel protizvratnou kličku, ale upadl.

3. série
    2:1
    Novák střelou mezi betony neuspěl.

2. série
    2:1
    Lobodowski před gólmanem přibrzdil a vystřihl povedený blafák.

2. série
    1:1
    Čížek mezeru mezi betonem a tyčkou nenašel.

1. série
    1:1
    Koláček si vybral stejné řešení a výsledek je stejný.

1. série
    0:1
    Pigl zvolil střelu a byl úspěšný.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojedou hosté.

Ledová plocha je upravena, nájezdy za malou chvíli začnou.

V nastavení měli hosté k dispozici zbytek pětiminutové přesilovky, ale nevyužili, takže uvidíme nájezdy, neboť v samotném závěru ještě vychytal Běhula hostujícího Silného.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Moc nechybělo a těsně před sirénou Motor rozhodl. Po Svachově objetí branky se k bekhendovému zakončení dostal Silný, proti jehož pokusu se Běhula stihl přesunout.

64:53
    Od levého mantinelu nahodil Svach, Běhula podržel puk v lapačce.

Libor Kult

Branky a nahrávky: 25. Dani (Veselý, Šuráň), 28. Šuráň (Koláček, Dani), rozh. náj. Lobodowski – 4. Janoch (Hrubec, Krcho), 13. Silný (Čížek, Schwartz)

3:1   Dospěl (CHM)

Piráti Chomutov: Běhula (Petržílka) – Šuráň, Seemann, D. Zeman, J. Ludvík, D. Vaněk, Jungvirt – Švec, Dospěl, Dani, Popelka, Prokop, Jaroš, Veselý, Berčík, Janeček, Koláček, Lobodowski, Pech.
    HC Motor České Budějovice: Dvořák (D. Ludvík) – Najman, Hubata, Remta, Svach, Pavlát, Novák, Doktor – Matoušek, Řezáč, Pigl, Hrubec, Masopust, Ryba, Janoch, Schwartz, Čížek, Silný, Krcho.

Rozhodčí: Jaroš – Ondráček, Špůr