Eibar – Barcelona 0:3 (kon.) | Atlético – Valencia 1:1 (kon.) | Getafe – Leganés 2:0 (kon.)
Mallorca – Real Madrid 1:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:1 (1:0)
Valencia CF
Sobota 19.10.2019, 16:00 • Estadio Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 9. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:54:39)

Dnešní utkání končí zaslouženou remízou. Atlético sice mělo delší dobu hru ve své režii, ale hosté se díky skvělému závěru dočkali vyrovnání a nakonec nebyli ani daleko od vedoucí branky, čímž by asi totálně srazili svého soupeře, který hrál od 81. minuty pouze o deseti, bez vyloučeného Félixe. Toto byl rozhodující moment z pohledu domácích, Atlético poté jako by ztratilo půdu pod nohama a nakonec mohli být domácí rádi za remízu.

90+5

90+5
    Nastavuje se pět minut, to znamená, že do konce zápasu zbývají poslední desítky sekund.

90+3
    Francis Coquelin (Valencia) má nějaký svalový problém, ale i přesto se vrací do hry, aby dohrál tento zápas.

90+1
    Pozor, sudí šel prozkoumat zákrok Lee Kanga a nakonec změnil své rozhodnutí udělit žlutou a Lee Kang-in (Valencia) dostává rovnou červenou kartu, po zákroku na Ariase.

90
    Žlutou kartu dostává Lee Kang-in (Valencia CF) za zákrok na Ariase.

88
    Statistika držení míče – 42% : 58%.

87
    Valencia s míčem u půlící čáry.

85
    Atlético mělo zápas téměř 80 minut pod kontrolou, pak ale ze hry odstoupil João Félix (Atl. Madrid), hosté vyrovnali a nyní nejsou daleko od dalšího gólu.

84
    Valencia nebyla daleko od druhého gólu, přízemní střelu Pareja vyráží pravačkou Jan Oblak!

83
    Tak to bude hodně zajímavý závěr zápasu, Valencia je rázem „na koni“, dokáží hosté otočit skóre ve svůj prospěch?

82
    Valencia právě vstřelila branku!
    Z pohledu domácích by se dalo říci: „no to to hezky začíná...“ DANI PAREJO se totiž krásnou střelou prosazuje z přímého kopu a rázem je vyrovnáno. A navíc, jak již řečeno, domácí dohrávají zápas pouze o deseti!

81
    Ano, je to tak, João Félix (Atl. Madrid) odchází do šatny, vypadá to na problém s pravou nohou a domácí, kteří již vyčerpali všechny možnosti střídání, musí dohrávat pouze o deseti.

80
    Pozor, João Félix (Atl. Madrid) odchází z trávníku pouze za pomoci lékařů, to vůbec nevypadá dobře, že by domácí museli zápas dohrávat pouze o deseti?

78
    João Félix (Atl. Madrid) končí na trávníku a musí být ošetřován.

77
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Lee Kang-in.

76
    Valencia připravuje poslední střídání v tomto zápase, uvidíme, kdo se jako poslední dnes dostane do hry.