Lyon – Dijon 0:0 (kon.) | Angers – Brest 0:1 (kon.) | Méty – Nantes 1:0 (kon.)
Nîmes – Amiens 1:1 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:0 (kon.) | Toulouse – Lille 2:1 (kon.)
Nîmes Olympique
1:1 (1:0)
Amiens SC
Sobota 19.10.2019, 20:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Velice dramatické utkání! Amiens bylo po celý druhý poločas lepším týmem, ale nedokázalo si vypracovat gólovou příležitost, nejdříve v 92. minutě rozhodčí odpískal penaltu, kterou následně po zásahu VAR odvolal, ale v 94. minutě po rohovém kopu se nejrychleji zorientoval Arturo Calabresi a srovnal stav utkání. Dělba bodů je naprosto zasloužená. (21:58:33)

90+8

90+8
    Žlutou kartu dostává Bakaye Dibassy (Amiens SC).

90+7
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Mahdi Talal.
    90+5. Arturo CALABRESI - 1:1

90+5
    Amiens právě vstřelilo branku!
    V nepřehledné situaci ve vápně se k odraženému míči dostal ARTURO CALABRESI a srovnává na poslední chvíli stav utkání.

90+5
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+5
    Rozhodčí nastavuje 6minut nad rámec základní hrací doby.

90+4
    Další dlouhý odkop Diase až k bráně Gurtnera.

90+3
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Theo Valls, přichází Antoine Valério.

90+2
    Rozhodčí své rozhodnutí odvolává a penaltu nepíská!

90+1
    Rozhodčí si jde zkontrolovat tento zákrok k videu.

90
    Rozhodčí píská pokutový kop pro hostující celek!

89
    Amiens neustále dobývají bránu Nimes, ale nedokáží se dostat skrz obrannou formaci domácích.

87
    Dlouhý nákop Diase až na druhý konec hřiště ke Gurtnerovi.

86
    Valls fauloval u postranní čáry hostujího celku, rozehrává Gurtner.

85
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Mathieu Bodmer.

85
    Útočný faul vystavil stopku akci hostujícího celku.

84
    Na hřišti začíná být divoko, hráči hostujícího celku stále kombinují a vyčkávají na svou šanci.

Vojtěch Adamek

Branky: 41. P. Martinez (Philippoteaux) – 90+5. Calabresi

Karty:   29. Mendoza (AMI), 31. Guirassy (AMI), 76. Aleesami (AMI), 90+8. Dibassy (AMI)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:15.
    Nîmes Olympique: Dias – Alakouch (51. Sarr), P. Martinez, Briancon, Paquiez – Philippoteaux, Fomba, Duljević (65. Buadés), Valls (90+3. Valério) – Ripart, Denkey.
    Náhradníci: Buadés, Ben Amar, Landre, Sainte-Luce, Sarr, Valério.

Amiens SC: Gurtner – Aleesami, Dibassy, Chedjou, Calabresi – Gnahoré, Blin (85. Bodmer) – Mendoza (90+7. Talal), G. Kakuta, Otero (66. Diabaté) – Guirassy.
    Náhradníci: Dreyer – Gendrey, Lefort, Talal, Diabaté, Bodmer.

Rozhodčí: Stinat J.