Příbram B – Vltavín 0:1 (kon.) | Benešov – Plzeň B 3:2 (kon.) | Motorlet – Admira Praha 1:0 (kon.)
Štěchovice – Slavia B 1:3 (kon.)
FK Benešov
3:2 (2:2)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 19.10.2019, 10:15 • Benešov • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

První poločas nám nabídl hezkou podívanou a padly čtyři pěkné góly. Ve druhém poločase se prosadil Vosáhlo nádhernou střelou z přímého volného kopu a poslal svůj tým do vedení. Benešov dokázal z velmi nepříznivého stavu 0:2 otočit zápas na 3:2. Domácí celek v dalším utkání přivítá na svém hřišti Hostouň. Plzeň B čeká v dalším kole Písek. (12:12:32)

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Azilinon (SK Benešov).

90
    Čtvrtý sudí nastavuje zápas o jednu minutu.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Meszaros.

89
    Vais zahrál rukou a rozehrávat bude Turek.

87
    Žilák se dostal ve výskoku do střetu s domácím gólmanem. Ten padá a sudí píská faul.

85
    Dufek vystřelil, jeho pokus vyráží Valeš na rohový kop.

83
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Krasnyanyk.

82
    Vrňák výborně vystihl přihrávku a zakládá útok svého celku.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Petr, přichází Hranáč.

79
    Filip vyslal hezkou přihrávkou do útoku Azilinona. Ten však nedokázal obelstít jednoho z beků.