Liberec – Jablonec | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Slavia – Příbram | 3:1 (kon.) |
Sokolov – Líšeň | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Jihlava | 1:1 (kon.) |
Prostějov – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Everton – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Aston Villa – Brighton | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Norwich | 0:0 (kon.) |
Chelsea – Newcastle | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Tottenham – Watford | 1:1 (kon.) |
Wolverhampton – Southampton | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Manchester City | 0:2 (kon.) |
Eibar – Barcelona | 0:3 (kon.) | | | Atlético – Valencia | 1:1 (kon.) | | | Getafe – Leganés | 2:0 (kon.) |
Mallorca – Real Madrid | 1:0 (kon.) |
Augsburg – Bayern | 2:2 (kon.) | | | W. Brémy – Hertha | 1:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Mohuč | 1:0 (kon.) |
RB Lipsko – Wolfsburg | 1:1 (kon.) | | | Union Berlín – Freiburg | 2:0 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Lazio – Atalanta BC | 3:3 (kon.) | | | Neapol – Hellas Verona | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Bologna | 2:1 (kon.) |
Lyon – Dijon | 0:0 (kon.) | | | Angers – Brest | 0:1 (kon.) | | | Méty – Nantes | 1:0 (kon.) |
Nîmes – Amiens | 1:1 (kon.) | | | Remeš – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Lille | 2:1 (kon.) |
Nitra – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Žilina – Michalovce | 1:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Sereď – Trnava | 2:1 (kon.) |
Příbram B – Vltavín | 0:1 (kon.) | | | Benešov – Plzeň B | 3:2 (kon.) | | | Motorlet – Admira Praha | 1:0 (kon.) |
Štěchovice – Slavia B | 1:3 (kon.) |
Jablonec B – Živanice | 3:2 (kon.) | | | Velvary – Brozany | 1:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Hr. Králové B | 1:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Vyškov | 1:0 (kon.) | | | Petřkovice – Ostrava B | 0:1 (kon.) | | | Rosice – D. Benešov | 1:0 (kon.) |
Uh. Brod – Uničov | 2:2 (kon.) | | | Hlučín – Zlín B | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Příbram | 1:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 1:6 (kon.) | | | Opava – Hr. Králové | 0:0 (4:3 po pen.) |
Plzeň – Brno | 3:0 (kon.) | | | Slovácko – Pardubice | 0:0 (3:2 po pen.) |
Č. Budějovice – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 2:7 (kon.) | | | Opava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Brno | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Pardubice | 3:2 (kon.) |
FC Košice – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Bardejov | 1:0 (kon.) |
B. Bystrica – Trebišov | 4:0 (kon.) | | | Dubnica – Petržalka | 3:2 (kon.) |
Korona – Wisła Pł. | 0:1 (kon.) | | | Legia – Lech Poznaň | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Cracovia | 3:2 (kon.) |
Antalyaspor – Gençlerbirliği | 0:6 (kon.) | | | Başakşehir – Göztepe | 2:1 (kon.) | | | Trabzonspor – Gaziantep | 4:1 (kon.) |
Ankaragücü – Besiktas | 0:0 (kon.) |
konec
FK Motorlet Praha
1:0
(1:0)
FK Admira Praha
90
|
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Jakub Vojta, přichází Ondřej Měska.
|
|
82
|
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Scharf, přichází Ivan Pecha.
|
|
79
|
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Ondřej Herc, přichází Tomáš Pavlata.
|
|
78
|
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Ondřej Badocha, přichází Martin Filip.
|
|
71
|
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Michal Douděra, přichází Jiří Kurek.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Petr Eliáš, přichází Marek Radimský.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Radosta, přichází Jan Hauer.
|
|
53
|
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Tomáš Majer, přichází Jakub Panýrek.
|
Branky:
26. Fotr
Rozhodčí: Radina – Švagr, Lafek
Diváci:
Karty: 16. Suk (MOT), 55. Vojta (MOT), 86. Hrubeš (MOT) – 40. Majer (ADM), 55. Vosický (ADM), 62. Martinic (ADM)
Neproměněná penalta:
FK Motorlet Praha:
Hrubeš – Čepelák (K), Radosta (62. Hauer), Scharf (82. Pecha), Vojta (90. Měska), Fotr, Žaloudek, Suk, Rajnoch, Dvorský, Badocha (78. Filip)
Náhradníci: Filip, Hurka, Štěpánek, Měska, Hauer, Pecha, Vyčichl
Trenér:
FK Admira Praha: Jungr – Herc (79. Pavlata), Fric, Martinic (K), Čácha, Vosický, Majer (53. Panýrek), Douděra (71. Kurek), Eliáš (62. Radimský), Zahálka, Horák
Náhradníci: Hudec, Záruba, Kurek, Panýrek, Pavlata, Radimský, Cingel
Trenér:
Náhradníci: Filip, Hurka, Štěpánek, Měska, Hauer, Pecha, Vyčichl
Trenér:
FK Admira Praha: Jungr – Herc (79. Pavlata), Fric, Martinic (K), Čácha, Vosický, Majer (53. Panýrek), Douděra (71. Kurek), Eliáš (62. Radimský), Zahálka, Horák
Náhradníci: Hudec, Záruba, Kurek, Panýrek, Pavlata, Radimský, Cingel
Trenér:
Rozhodčí: Radina – Švagr, Lafek
Diváci:
Milan Huppert