Pittsburgh – Dallas 4:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.) | Florida – Colorado 4:5 (po pr.)
Chicago – Columbus 3:2 (po pr.) | Edmonton – Detroit 2:1 (kon.) | Anaheim – Carolina 4:2 (kon.)
New Jersey – Vancouver 1:0 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 19.10.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Domácí celek z tohoto zápasu bere dva body za výhru 4:2. Z kraje druhé třetiny se dostal do vedení 4:0, hosté pak vystřídali brankáře. Mrázka nahradil Reimer. Carolině impulz částečně pomohl, vstřelila dvě branky. V závěru zápasu hrála dlouho bez brankáře, ale prosadit se nedokázala. (06:44:05)

59:14
    Puk je za brankou Caroliny, icing se nepíská.

58:11
    Jaccob Slavin neudržel kotouč v útočném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36
    Výborně nyní domácí celek brání, navíc kotouč kryje brankář Ryan Miller, vhazovat se bude před jeho brankou.

57:13
    Kotouč je znovu v obranném pásmu Caroliny a to čas stále běží.

56:50
    Ducks vyhazují tak, aby z toho nebyl icing. Oba týmy střídají.

56:25
    Brett Pesce byl blízko ránou od modré čáry, ale přestřelil branku.

56:10
    Hostující celek hraje v šesti, zkouší zdramatizovat zápas.

55:39
    Komerční přestávka.

55:24
    James Reimer (Carolina) rozehrává od své branky, následně kotouč vypadl z hrací plochy.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině a pravděpodobně také v tomto zápase.

54:22
    Po krátké přestávce pokračuje utkání dál třetí třetinou, domácí sice vyhráli buly, ale nepovedla se jim rozehrávka. Píská se icing.

54:22
    John Gibson kryje kotouč. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Henrique (Rakell, O. Kaše), 14. Terry (Fowler, Steel), 21. Silfverberg (Del Zotto), 26. Rowney (Rakell, H. Lindholm) – 29. Haula (T. Teräväinen, D. Hamilton), 33. H. Fleury

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Steel, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – D. Shore, Getzlaf, Terry – Jones, D. Grant, Rowney.
    Carolina Hurricanes: Mrázek (26. Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Svečnikov, J. Staal, B. McGinn – Dzingel, Haula, Nečas – Foegele, Wallmark.

Rozhodčí: Rank, Chmielewski – Gawryletz, Berg

Diváci: 14.755