Kometa Brno – Přerov 3:0 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:2 (po pr.) | Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.)
Hvězda Praha – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Kladno – Třemošná 4:1 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 2:1 (po pr.)
HK MD Šumperk – Vítkovice 5:6 (kon.) | Zlín – Třinec 0:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 4:2 (kon.)
Poruba – Havířov 0:3 (kon.) | Kobra – Plzeň 2:10 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
5:6 (1:4, 1:0, 3:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 19.10.2019, 15:30Extraliga dorostu • Skupina Východ

60:00
    Sudí i nyní ještě udělují tresty, za hrubost jsou dvěma minutami odměněni domácí Burda a hostující Krejsa.

59:59
    Vteřinu před koncem se ještě bude vylučovat, Kučera bude potrestán za hrubost, hostující Petr za zdržování hry – padnutí na puk.

59:55
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Domácí znovu snižují na rozdíl branky!! MATĚJ BURDA překonává Bartošáka ve vítkovické kleci – 5:6. Asistence: Jiří Fibigr.

59:06
    Domácí gólman je zpět v brance.

59:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    MAREK VŘESKÝ posílá kotouč do prázdné klece – 4:6. Bez asistence.

58:29
    Ryšavý zůstává na střídačce!!

58:29
    Draci neskládají zbraně a bojují až do konce, ve spolupráci s Fibigrem snižuje PATRIK JANECH – 4:5. Asistence: Jiří Fibigr, Filip Diviš.

57:53
    Oddechový čas pro domácí.

56:33
    Šumperk zkouší hru bez brankáře!!

56:30
    Domácí snižují na rozdíl dvou gólů, po nahrávce Fibigra završuje svůj dnešní čistý hattrick JAN KUČERA – 3:5. Asistence: Jiří Fibigr.

55:55
    Vítkovický Schauer své trestné střílení neproměňuje.

55:55
    Za podrážení domácího Minaříka je nařízeno trestné střílení.

52:20
    Oba týmy hrají v plném počtu.

50:20
    A bude se znovu vylučovat, domácí Diviš je vyloučen na dvě minuty za hrubost, hostující Smolka dostává trest na 2 minuty plus trest do konce utkání za hrubost. Dvouminutový trest odpyká Skřipčák.

49:19
    Hosté špatně vystřídali, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Macho.

42:41
    Vítkovice navyšují své vedení, po nahrávce Schauera si v dnešním utkání připisuje hattrick FILIP HOLANÍK – 2:5. Asistence: Jan Schauer.

41:40

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 13. Kučera, 25. Kučera (Fibigr), 57. Kučera (Fibigr), 59. Janech (Fibigr, Diviš), 60. Burda (Fibigr) – 1. Holanik (Pavelec), 7. Krejsa (Holaník), 9. Melovský (Kelnar), 20. Holaník (Krejsa, Schauer), 43. Holaník (Schauer), 60. Vřeský

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký – Burda, Slováček, Kučera (A), Diviš, Fibigr (C), Trögner, Janech, Haas
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Smolka, Bialy, Kelnar, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Přibyl, Krejsa (C), Petr (A), Pavelec, Schauer, Macho, Melovský, Skřipčák

Rozhodčí: F. Held – J. Novotný, M. Bubela